Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

bugun oruc tutmadim sabah tartildigimda 59.9'dum... bunu kutlamak icin bugun cok yedim yarin tartida 59.9 cikamicam ama olsun bu sabah gordum ya :KK70:

bende uzun zamandır kendimi saldım ve kendimdeki bu değişimi farketmek için
tartya çıkayım dedim ve hüsran 74 kilo olmuşum.3 ayda 8 kilo almışım felaket :KK43::KK43:
benide listeye ekler misiniz bende ilk haftayı kaçırdım ama diğer haftalara dahil olmak istiyorum :KK34::KK34:

Lisyeye katılmak isteyen baslangıc ve hedef kilolarını bildirirse ekleyebilirim tekrar soylüyorum :KK61:

Kızlar liste hazır 1.de belli kilo bildirimi yapmak isteyen yoksa acıklıyorum.

pufycim, bbbb46 arkadaşımız 1. olmalı 3.8 yüzdesi çok duyulmadan düzeltelim. Sadece 1. ile 2. yer değiştiriyor.

Son düzenleme:
pufycim ellerine sağlık.

bbbb46 , BARRO ve yagmurcini tebrikler.
Önerilerinizi, neler yaptığınızı yazmanızı bekliyoruz.

1.olan arkadası tebrik ederim :KK71:
şimdi bizi bu kadar kilo werirken neler yedi ne yemedi,neler yaptı tüm bilgileri paylaşırsa çok sewinirim :KK71:

listeye göre ben de 5. olmuşum:KK19:
sırrımı açıklıyorum haftada 3-4 defa da olsa spor:KK66::KK66:

gören de 1. oldum sancak:KK52:

Acıklamıs bıle sayfa bırde...

Barro tebrıkler arkadasım...

pufycim ellerine sağlık.

bbbb46 , BARRO ve yagmurcini tebrikler.
Önerilerinizi, neler yaptığınızı yazmanızı bekliyoruz.

Amanın dereceye mi girmişim ben :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Ne yaptım, iftarı sütle açtım sahuru sütle kapattım.
Her şeyi mümkün olduğunca yavaş yedim ve bol bol çiğnedim, yemekten önce form macunu yedim bir tatlı kaşığı (arada unuttuğum oldu.)
Protein içeriği yüksek şeyler tükettim ve bir de hiç ekmek yemedim dün poğaça yedim sadece.
Yulaf kepeği yedim onun yerine, bol baharatlıydı yediklerim ve acı biber yedim.
Su çok içmedim şimdi kandırıkçılık yapmaya gerek yok ama su içmeye de çalışacağım söz :KK69:

bbbb46, Barro ve yagmurcini kocaman tebrikler. Darısı başımıza. Ama Pufy yaaa benim kilomu göremedin sanırım. Özel mesaj atamadım ben beceremedim. 61 olmuşum ben de. Neyse haftaya ben de tabloda yerimi alırım artık. O ana kadar bana özel msjı öğretirseniz tabi:)

arkadaşlar hepinizi tebrik ederim. ilk 5e giren arkadaşları ayrıca tebrik ederim. :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :nazar:
gitsin kilolar gelsin sağlık, cici elbiseler, mutlu bayramlar :KK52:
biz bu azimle fıstık gibi hatunlar olup çıkarız.yılmak yok devam kızlar En Büyük KK

Son düzenleme:
dereceye girenleri tebrik ederim daim olur inşallahhhhhhhhhh :)

ama oranları neye göre belirlediğinizi anlamadım en çok kilo veren 1. olmuyomu saçma geldi biraz

dereceye girenleri tebrik ederim daim olur inşallahhhhhhhhhh :)

ama oranları neye göre belirlediğinizi anlamadım en çok kilo veren 1. olmuyomu saçma geldi biraz
neden öyle söyledin canım neden saçma olsun ki.kiloya göre bölünüyor vrilen kilo böylece orta yol bulunuyor.90 kilo olan bir arkadaşın vereceği kilo ile 60 kilo olan arkadaşın vereceği mutlakaki aynı olmayacak.forumdada uygulanan bir sistem.

kimsenin kuşkusu olmasın kızlar

X