Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

sahuru beklyiorum hiç uyumadan sonrada 1 e kadar uyuyorum :/ dengem şaştı bakalım nası toparlıcam

vooo gadaların alayım aplam :KK1:
Benım anam da oralı...

Ketesız sahur mu olur orda hiç :)

Almer nasıl yerınde mı hala :KK24:

kızlar gayserili olupta ketesiz katmersiz sahur olurmu hiç benimsonum bunlar oldu şimdi kayseriye gitmiyorum yerimde klo alırım diye

selam kielar yine çok tempolu bir gün geçirdim, sahurdan sonra uyumadim, i$e gittim ve tam 7 saat boyu yük ta$iyip yerle$tirdim, sonrada 50dk yürüdüm

sahur menüm
1 domates
1.5 dl ekmek
2 kk peynir (biri diyet digeri normal)
100gr yogurt

yaaa iftarda benim böle bi problemim var normal yemegimi yerim yemekten sonra ve asırı derecede kan sekerim düser sonrada tatlılara yükleniriim o yüzdende büyük ihtimal kilo alırız o yüzden yemekten sonra tarcınlı suyu icsek hem tatlıisteginide kesiyor.

tarçınlı su nasıl hazırlanıyor,yazarsan sevinirim.

tarçınlı su nasıl hazırlanıyor,yazarsan sevinirim.

1 su bardağı suyun içine 1 kabuk tarçın ikisini kaynat üzerine 1 tatlı kaşığı bal sabah kalktığında ve akşam yatmadan içilecek. 1 kabuk tarçını 2 kez kullanabilirsin tatlım ben bununla 2 haftada 2 kilo verdim sonra durdu kilo vermem

kızlar gayserili olupta ketesiz katmersiz sahur olurmu hiç benimsonum bunlar oldu şimdi kayseriye gitmiyorum yerimde klo alırım diye

:KK60:
Kuru kuru kım domates yer kalkar kayserı de demı...
Ama guzel oluyor ya...
Aslında yagını az tutsak ketenın ınsan bı tane yese aksama kadar tok durur...

selam kielar yine çok tempolu bir gün geçirdim, sahurdan sonra uyumadim, i$e gittim ve tam 7 saat boyu yük ta$iyip yerle$tirdim, sonrada 50dk yürüdüm

sahur menüm
1 domates
1.5 dl ekmek
2 kk peynir (biri diyet digeri normal)
100gr yogurt

Agır bır ısın var sanırım canım, keske sahurda bıraz daha beslensen ısıne gore az geldı bana menun, kıyamam...

arkadaşlar wc problemi yaşayanınız var mı :78::78:

Beeeeeeeen :KK52:

vooo gadaların alayım aplam :KK1:
Benım anam da oralı...

Ketesız sahur mu olur orda hiç :)

Almer nasıl yerınde mı hala :KK24:

ahahaha , neresinden annen :KK9: Her şey aynı burda :KK9:

benim kilo vermemin ne kadar zor oldugunu düsün artık canım mantılar , un corbaları , keteleeer helee annem az yedigimi farkettikten sonra daha cok tıkıyoo :86:

anaaam arabayla 45 dk otobüsle 1 saat :KK52:
çok yakınmışız benim kuzenler hep orada :KK50:

bekleriz senide canım :KK16:

hemşeriyiz babam kayserilidir ama ben hiç gitmedim kayseriye
keteyi biliyorum ama sevmem pek annem çanakkaleli pek yapmazdı
bende bilmiyorum doğal olarak ama mantı olsa ahhh ahhh allahtan becekrisizim:KK9::KK9:

Annem kayserılı...
Dısarıya mantı yapıyor...
Evde hergun ucusuyor mantılar dusunsenıze :KK56:

ahahaha , neresinden annen :KK9: Her şey aynı burda :KK9:

benim kilo vermemin ne kadar zor oldugunu düsün artık canım mantılar , un corbaları , keteleeer helee annem az yedigimi farkettikten sonra daha cok tıkıyoo :86:

bekleriz senide canım :KK16:

Kocasınan canım merkez...
İşin zor valla senın benden demesı :KK1:

hımmm bayaa ic iceyiz biz melikgazi , aynen oyle canım ama buna ragmen basarıcam insallah :44:

X