Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

kızlar çoğumuz kiloluyuz malummm bu kilo alıp vermeden dolayı vücudunun çeşitli yerlerinde çatlakları olan varmı ??
benim var ve çok rahatsızım yaa bu konudaaa zayıflasamda güzel olmıcakmısım gibi geliyooo :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Benim kalçamda var 4 5 gündür kakao yağlı vazelin sürmeye başladım bi tarafımda çok az vardı diğer tarafımda baya belirgindi şimdi o az olan tarafım yok gibi olmaya başladı sürerken arıyorum neresi çatlak diye ama diğer tarafım yani çok olan kısım hala aynı gibi :KK59:

selam kızım okadar huysuzki bir an önce iftar gelsin diyorum allah affetsin zor dayanıyorum
benim doğumdan kalan çatlaklarım var ama bacaklarımda yoktu kilo alıp verince ve tekrar alınca bacaklarımdada oluşmuş :KK43:((

Benim kalçamda var 4 5 gündür kakao yağlı vazelin sürmeye başladım bi tarafımda çok az vardı diğer tarafımda baya belirgindi şimdi o az olan tarafım yok gibi olmaya başladı sürerken arıyorum neresi çatlak diye ama diğer tarafım yani çok olan kısım hala aynı gibi :KK59:

ben hiç bişey kullanmıyorumm eğer o çok olan tarafada faydası olursa yazarmısın benim çoğu yerimde oldugu için kakao vazelin hak getire yaniiii

Ben internetten araştırmıştım bi tane krem varmış derin ve uzun sürekli çatlaklar için ama baya pahalıymış ve uğraşman gerekiyomuş

selam kızım okadar huysuzki bir an önce iftar gelsin diyorum allah affetsin zor dayanıyorum
benim doğumdan kalan çatlaklarım var ama bacaklarımda yoktu kilo alıp verince ve tekrar alınca bacaklarımdada oluşmuş :KK43:((

bişeyler kullandınmı hiç pekii çok kötü yaa aynada kendime baktıkça moralim bozuluyoo

Ben internetten araştırmıştım bi tane krem varmış derin ve uzun sürekli çatlaklar için ama baya pahalıymış ve uğraşman gerekiyomuş

nedense o tür kremlere hiç güvenim yok benim :KK43:
buzlu tedaviyi bile kötülemişler herkes pişman
bende tca peelingle ilgili yazılar okudum biraz önce
çok pahalı değil ama evde yapılmıyomus
uzmanların yapması gerekıyomus.

kızlar catlaklar icin en ii yöntemm kahwe limonmus birebirmis kızlar mutlaka deneyinn wücut bakımı topiklernde detayı bulabilirsiniz benm de war ben daha denmedm ama mutlaka denicem bende

selam kizlar i$ten yeni geldim yorgunluktan ölüyorum sadece 2.5 saat uyudum, sahur menümü yazayim

sahur
orta boy bir tüm domatese yakin
1.5 tatli ka$igi nutella
1 yemek ka$igi pizzanin pi$mi$ iç malzemesi (sucuk, mantar, peyni) hamurunu yemedim
100gr yogurt
1 dl ekmek
bol su ve $ekersiz çay

sahurdan sonra bir saat uyudum sonra bir magazanin deposunda çali$maya gittim öldüm yorgunluktan resmen agirlik egzersizleri yaptim ko$tura ko$tura tam 6.5 saat, sonra eve gelirken bir yere ugramam gerekiyordu yolum uzadi ve 1 saat tempolu yürüyü$ yaptim 30 dereceden fazla sicakta, eve geldigimde kiyafetlerim sirilsiklamdi

nasil?

menüyü beğendim çok iyi maaşallah ama acayip fazla hareket ediyorsun yürüyüş vs.bitkin düşmüyormusun.

Kızlar herkes kendını tanıtmıs sanırım bende tanısmayı sevıyorum hosuma gıdıyor ınsan kafasında canlandırabılıyor en azından. 30 yasındayım ankaradayım, evliyim 15 aylık bir oglum var kamu kurulusunda sekreter olarak calısıyorum.:KK34:

kızlar çoğumuz kiloluyuz malummm bu kilo alıp vermeden dolayı vücudunun çeşitli yerlerinde çatlakları olan varmı ??
benim var ve çok rahatsızım yaa bu konudaaa zayıflasamda güzel olmıcakmısım gibi geliyooo :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

şu baldırımla bacaklarımın birleştiği yerde diz kapağımın arkasında var benim de başka yerlerde yok da :KK50:

Bende kendimi tanıtmadım.Unuttum....
30 yaşındayım.
Ankarada yım.
7 yaşında bir oğlum var.
Muhasebeciyim ama...
Nisan ayından beri
İş-si-zim....:84::84:

Bende kendimi tanıtmadım.Unuttum....
30 yaşındayım.
Ankarada yım.
7 yaşında bir oğlum var.
Muhasebeciyim ama...
Nisan ayından beri
İş-si-zim....:84::84:

memnun oldum canım ankaranın nersindesın ben çamlıca mah/yenımahalledeyım:KK34:

selam kızlar ..ancak fırsat buldum ya benımkıler uyandı yemek yapayım dedım uyarken onlar ...........ben kendıme kabak corbası yaptım ve salata yıyemmmm ıns bu sekılde hep gecek azcık gullaç yerım o kadar ...herkes naptı........azımle ılerlıyoruz bakalım.....

....

Sahurda,
çavdarlı ekmeğe çift kaşarlı tost, 3 çeri domates, 1 tk. çilek reçeli, 1 bardak süt, yarım litre su.

İftara anneme gideceğiz yine,
çorba, köfte bulgur pilavı planlıyormuş, benim cadı istemem onları ben mantı istiyorum diyince plan değişti.

çorba ve mantı olacak bir de salata. Abartmam mantıyı söz.:89:

menüyü beğendim çok iyi maaşallah ama acayip fazla hareket ediyorsun yürüyüş vs.bitkin düşmüyormusun.

ay begendigine çok sevindim :)
bitkin dü$müyorum Allah' $ükür ai$kinim ama ramazandan dolayi çok ama çok susuyorum çali$tigim zaman :KK43: birde gida magazasinda çali$iyorum ve ak$ama dogru canim çok $eyler çekiyor tatli $eyler gibi içecekler gibi :KK43: hatta bugün eve gelirken çali$tigim yerden kek aldim canim çok çekti diye bir dilim yerim iftardan sonra :)

birde ben bu kadar harekete mecbur gibiyim çünkü yinede kilo aliyorum dû$ünsene günde sadece 1 saat spor yaptigini ne olacak halim :KK43:

iftar menüm ;

Cacık (1 kase)

Bamya yemegi (2 kepçe yerim)

Nohutlu Pilav (Börek oldugu icin 2 kaşık)

Börek ( Pilav hakkımı börege veriyorum :KK1: )

Sucuk (Yemeyi düsünmüyorum)

Tatlı ; Çikolatalı Puding (Teraviden sonra)

Sizce degisik yapmalı mıyım? Çok mu? :KK20:

Son düzenleme:
İnşallah geçer tatlım hepimizinki :)

amin canımm...

kızlar catlaklar icin en ii yöntemm kahwe limonmus birebirmis kızlar mutlaka deneyinn wücut bakımı topiklernde detayı bulabilirsiniz benm de war ben daha denmedm ama mutlaka denicem bende

ben onu gecen kıs aylarında uygulamıstım her yerıme surunce korkunc gorunuyodum :KK70: bide kıs ayı oldugu için bıraktım sogukta usuyo ınsan :KK70: ama cildim pamuk gibi oluyodu bişey farketmemişti başka :KK70:

şu baldırımla bacaklarımın birleştiği yerde diz kapağımın arkasında var benim de başka yerlerde yok da :KK50:

:KK43:((((

iftar menüm ;

Cacık (1 kase)

Bamya yemegi (2 kepçe yerim)

Nohutlu Pilav (Börek oldugu icin 2 kaşık)

Börek ( Pilav hakkımı börege veriyorum :KK1: )

Sucuk (Yemeyi düsünmüyorum)

Tatlı ; Çikolatalı Puding (Teraviden sonra)

Sizce degisik yapmalı mıyım? Çok mu? :KK20:

canım çorba değilde neden cacık yiyosun :) merakımdan soruyorum :)
porsiyonların güzel ama bence böreğide 2 dilimden fazla yememelisin
genelde menün güzell işte :)

X