Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

Aslında zeki , çalışmıyor çalışsa yapar gibi oldu bu biraz :KK70:

Neden azıcık hop demeyi dşünmüyosun :KK70:

İncecik olmak gibisi var mı yaa :KK64: :KK64:

Slm kızlar
allah kabul etsin oruçlarınızı
ben platesi sahurdan 40 dk sonra yapmayı planlıyorum
zaten 7'de evden çıkıyorum
8'de iş başı
4.30!a kadar sahur ve plates faslını bitirmiş olacağım
2 saat uyusam bana yeter

Ben süt ısıtıyorum kendime ikram edebilirim.Evde meyvem kalmadı yarın çıkıp alırım inşallah.meyve olsa iyi olacaktı.

Aslında zeki , çalışmıyor çalışsa yapar gibi oldu bu biraz :KK70:

Neden azıcık hop demeyi dşünmüyosun :KK70:

İncecik olmak gibisi var mı yaa :KK64: :KK64:

hahaa :KK1: çok çabuk yorulan bi yapım var canım çok kıymetlidir hep bu yüzden böyle oldum ya :KK62:
dışarıda yürümeyi sevmiyorum. insancıklar bana farklı bakıyor gibi oluyor :KK50:
evde kolbastı bile oynamayı denemiştim de 6 dkdan sonra nefessiz kalıyorum :KK52: :KK1:

Uuu benimde canım çok fazla kıymetlidir :)
Benim yaşadığım yerde öyle yürüyüşe pek müsait değil :)
En iyisi evde :)
Kolbastı bende çok severim haha oynarımda ama modası geçti :KK64:
Plates sayfası buldum şimdi sanırım ip falan hiç bişey istemiyor videoya biraz bakıp sana haber vermemi istermisin tatlım ? :KK71:

bende 1 maden suyu içtim
bikaç tane iri üzüm kemirdim :KK70: kemirdim diyorum çnki çekirdegini yiemiorum.ayrıcaa bol su içmeye gayret ediorum.yatmadan sirkeli ılık su içiciiiimmm

Plates sayfası buldum şimdi sanırım ip falan hiç bişey istemiyor videoya biraz bakıp sana haber vermemi istermisin tatlım ? :KK71:

tabiki tatlıım ver ver :KK66:

Ankaradamısınız kızlar .ben istanbuldayım 45 dakikamız daha var.
ben adanadayım canım ondan erken :KK64:
ya bi sorum olcak bugn pzt oldugu icin tartılmayı özgür kıldım kendime . :KK1: yemekten önce 68.2 cıktım smdi 69.5 şiştim ondandır dimi ya moralim bozuldu :KK1:
yemekten sonra asla tartılmam morel bozucu olur ben iftardan hemen önce tartıldım 61 çıktım 100 gr fazla ama gidecek inşallah
Slm kızlar
allah kabul etsin oruçlarınızı
ben platesi sahurdan 40 dk sonra yapmayı planlıyorum
zaten 7'de evden çıkıyorum
8'de iş başı
4.30!a kadar sahur ve plates faslını bitirmiş olacağım
2 saat uyusam bana yeter

platesten sonra susamaz mısın ?

Aaaa ben de istiyoruuummm:KK52::KK52:

Teraviden geldiiiim iftar cok iyi gecti ama tatlı konusunu kacırdım heralde :44: gelirken cook yakın dostumuzla karsılasınca dondurma almıs aslında tatlı yemicektim bize verdi alın ben kendmede alırım diyince kıramadık lanet olsun :KK1: ilk günden kacırdım ama ins telafi edicem ya puffff

aa iftarda yediklerimi yazmadım
2 kepçe mercimek çorbası+2 bardak su
namaz arası
2 kaşık pilav 7 tane küçük köfte salata
sonra teraviye gittim spor sayılmaz mı yoruldum çünkü :97:

integral1 bana özel mesaj atablir misin bulunca .. sayfalar çok karışıyor birazdan çıkacağım ben de

Ebru Şallı bölüm 105 diye arasanız bulucaksınız :) yalnız bir kaç lastikle hareket varmış :KK43: genede güzel şeylerde var bakmanızı tavsiye ederim geç attım özür dilerim bu arada özel mesaj atamıyorum 100 mesajı dolmurmam gerekiyormuş sanırım :KK59:

arkadaşlar ben diyet menümü pc.ye kaydediyorum burada karışıyor çünkü verdiğim kiloya göre menüde değişiklik yapacağım iyi verirsem aynen devam edeceğim.sizede öneririm.

yeni geldim kızlar eve..

iftar menümü yazayım:

yarım kase mercimek çorbası (diğer yarısını oğlum hüpletti :KK1:)
tepside güveç yapmıştı kayınvalidem. ben içinden bi kaç patates ve bi parça tavuk aldım.. susuz kısmından.. birde yemek tuzsuzdu tuz atmadım..
2 kaşık salatadan aldım..
yarım bardak erikli kompostodan içtim..

2 litre su.. birde akşam yürüyüşünde bir dondurma yedim.. küçük bi dondurmaydı.. magnum falan diil yani :KK52:

şimdi kaçıyorum ii geceler herkese... :79:

selam kızlar afiyet olsun herkese.

il günün iftar menüsü

1.5 litreye yakın su
1 tabak tarhana çorbası
çok az pide

namaz arası 10-15 dk

1 kaşık türlü yemeği
2 kaşık karışık kızartma
salata
yoğurt
çok az pide

teraviden geldim dondurma yedikk meyve yemeği düşünüyorum lesliyi artık bu saatten sonra yapamıcam sanırım yarın gündüz kendimi bi denicem yapabiliyomuyum diye hem dün selülitleri yok etmek için 3 tane hareket öğrenmiştim onları yaptım bugun zor oturdum zor kalktım namaz zor kıldım neydi o hamlık öyle yaa :KK15:

yeni geldim kızlar eve..

iftar menümü yazayım:

yarım kase mercimek çorbası (diğer yarısını oğlum hüpletti :KK1:)
tepside güveç yapmıştı kayınvalidem. ben içinden bi kaç patates ve bi parça tavuk aldım.. susuz kısmından.. birde yemek tuzsuzdu tuz atmadım..
2 kaşık salatadan aldım..
yarım bardak erikli kompostodan içtim..

2 litre su.. birde akşam yürüyüşünde bir dondurma yedim.. küçük bi dondurmaydı.. magnum falan diil yani :KK52:

şimdi kaçıyorum ii geceler herkese... :79:
canım bence az yemişsin kilona göre alman gereken kalori miktarın daha fazla ve ben daha çok yersen daha iyi vereceğini düşünüyorum tabi bu benim düşüncem.

1.gün
sahur bulgur pilavı-Ayran

iftar-Sulu köfte 1 tabak -4 bardak ayran

ara öğün :küçük ekmek arası peynir-1,5 bardak süt

:nazar::nazar:

günü kapamış oldum böylece.​

X