Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

herkeste böyle çok az yeme durumu var..
kendimi obur gibi hissetmeye başladım ama
önemli olan tartıdaki kilo değil.. yağdan giden kilo...

bir de ben 2 gün sizin gibi beslensem yüzüm hemen çöker hasta gibi olurum

haklisin canim. ben ramazandan once haftada 3-4 gun spora gidiyodum dengeli besleniyodum oyle vermistim kilolari cok da saglikli bir bicimde yani. ama iste simdi ramazan, ve oruc tutmak istiyorum :KK43: ha bir de bugn 35-40 dakika falan yurudum... orucken

bence güzel menü canım. ama senin de benim gibi spor yapman lazım mutlaka
dans spordan sayılır ama bilemedim de:26:

Haklısın Canım da ezan resmen gece okunuyor,bulunduğum yerde yürüyüşe pek müsait değil bu saatte...Şu Callanetics egzersizlerini denemeyi düşünüyorum ama hala başlangıcı yapamadım.Bu arada ekmek hiç yemedim.

Bulaşık yıkamak 15 dak 6 kalori

Dans etmek 30 dak 75 kalori
1 saat 150 kalori

Ayakta yapılan işler 30 dak 105 kalori
1 saat 210 kalori

Temizlik yapmak 15 dak 52.5 kalori
30 dak 105 kalori

Mutfak işleri 30 dak 75 kalori
1 saat 150 kalori

Kalori hesaplarını yazmak istedim...

Son düzenleme:
Pilatesi şiddetle tavsiye ederim. Annem önceden yapardı gülerdim ne bu diye ama inanılmaz bacaklarım acıyo şu anda o kadar hissediyo ki yağların gittiğini süper hem artık spor olmak değil benim için bi zevke sönüştü tavsiye ederim :)

İftarda bi kepçe mercimek çorbas minik minik ekmeklerle yedim.
Bir kaşık barbunya ve 2 yemek kaşığı pilav salata ve yoğurt inanılmaz rahatım :)
Başarıcaz kızlar !!

Şimdide suyumu içmeye başladım :)
Kendimi hafif hissediyorum :) :KK64:

Bugün iftarda

3 köfte

2 kaşık pilav

5 kızarmış patates yedim..

karpuz bile yiyemedim canım istemedi..

Pilatesi şiddetle tavsiye ederim. Annem önceden yapardı gülerdim ne bu diye ama inanılmaz bacaklarım acıyo şu anda o kadar hissediyo ki yağların gittiğini süper hem artık spor olmak değil benim için bi zevke sönüştü tavsiye ederim :)

İftarda bi kepçe mercimek çorbas minik minik ekmeklerle yedim.
Bir kaşık barbunya ve 2 yemek kaşığı pilav salata ve yoğurt inanılmaz rahatım :)
Başarıcaz kızlar !!

Şimdide suyumu içmeye başladım :)
Kendimi hafif hissediyorum :) :KK64:

plates seti alıp mı yapmıştınız tatlımm

Evet annem böyle şeyleri sever şu an onun nimetlerinden faydalanıyorum :) benim yaptığım bölümde sadece lastik kullanılıyo lastiksiz hareketlerde var tabi :) diğer bölümlerine daha geçmedim şu an farklı bi bölüme bakıyorum ama hareketlerin değişik olmasını istiyorum :):KK16:

Evet annem böyle şeyleri sever şu an onun nimetlerinden faydalanıyorum :) benim yaptığım bölümde sadece lastik kullanılıyo lastiksiz hareketlerde var tabi :) diğer bölümlerine daha geçmedim şu an farklı bi bölüme bakıyorum ama hareketlerin değişik olmasını istiyorum :):KK16:

bend e plates istiyorum ama hareketlerini yapamıyorum ortaya komik şeyler çıkıyor bi ara ebru şallıya takılıyordum ama yetişemedim benimkiler olmuyor çünkü :KK50:

Bende geldim..
İf tarda 2,5 bardak su
Bir kase mercimek çorbası
Bir tane orta boy domates söğüş
Bir dilim köy ekmeği
Biraz ara veriyim sonra iki kaşık zeytinyağlı yerim dedim ama
Daha canım yemek istemedi bakalım
Su içiyorum şimdide..

Bende başta çok zorlandım hala da öyle ama git gide azalıyo bacaklarım havadayken zangır zangır titriyodu ama şu an gyet iyi :) yetişemememiz bence gayet normal kadın baya aşmış bu konuda internetten izlersen dondurma sansında var ama :) komik diyip geçme sonunda olucaklar çok daha iyi :) o topla yapılan kısımlar biraz komik evet ama eğlenceli diye bakmak lazım olaya :) :KK66:

mutfağı topladım geldim.

fazla su içiyorum yarın rahat geçer inş.ara öğün olarak birşey yemek içmek gelmiyor içimden yapmasam kötümü olur acaba.Henüz sporda yapamadım evi topluyorum azda olsa kalori harcatır bana diye düşünüyorum mecalim kalırsa az plates yaparım belki.

Bende başta çok zorlandım hala da öyle ama git gide azalıyo bacaklarım havadayken zangır zangır titriyodu ama şu an gyet iyi :) yetişemememiz bence gayet normal kadın baya aşmış bu konuda internetten izlersen dondurma sansında var ama :) komik diyip geçme sonunda olucaklar çok daha iyi :) o topla yapılan kısımlar biraz komik evet ama eğlenceli diye bakmak lazım olaya :) :KK66:

o nefes alma beni öldürüyor yahuu .. zaten yapamıyorum hareketleri kadın çook güzeel evett filan diyor ya :KK1: bende balkonumda perdeleri çekip ip atlıyorum onda da ilk 3 gün yürümekte zorluk ektim :KK52: biraz hareket özürlüsü bi yapım var da :KK66:

bende iftarda 2 hurma
bi kase şehriyeli yoğurt çorbası ve 4 kaşık kabak yemeği yedim
bir dilim kadar da ekmek,iki saat sonrada iki porsiyon meyve yedim
ama şu an baya açım
aslında bi bardak süt içsem geçer ama arkadaşım tatlı yapmış şerbetli ve bana da getirdi,gözüm onlarda.:KK37:

buda benim iftarım
3 tane hurma
1kase tarhana çorbası 3 kaşık pilav ve 1 kaşık patlıcanlı tavuk yemeği
ara öğünümüde ayranla yaptım bidee bol su tabiki:KK49:

Hahah :KK60: kendine hakaret etme :KK70:

Bende sürekli aynı şeyleri yapmakten hoşlanmıyorum :)
Değişik değişik olucak vücudumun heryeri hissetmesini istiyorum :)
İp atlamakta çok terletiyor insanı :)
Umarım istediğin kiloyu verebilirsinn :) :KK19:

Hahah :KK60: kendine hakaret etme :KK70:

Bende sürekli aynı şeyleri yapmakten hoşlanmıyorum :)
Değişik değişik olucak vücudumun heryeri hissetmesini istiyorum :)
İp atlamakta çok terletiyor insanı :)
Umarım istediğin kiloyu verebilirsinn :) :KK19:

birazcık hop desem kendime incecik kalırım da durgun bi yapım var yaa .. :KK50: :KK66:

X