Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

sahur menüm

1 bardak şekrsiz çay
1 haşlanmış yumurta
1 kibrit kutusu kadar peynir
2 dilim kepekli ekmek
1 domates
bir kaç marul

evet cnm bende kayseriliyim ama şuan başka şehirde yaşıyorum aileler orda evet biraz uzak ama dediğine göre kısa sürede gitmeliyim tesekkürederim

selam kızlar
aranıza katılmak istiyorum ne yapmam lazım
geç kalmış sayılmam umarım

sahur menüm

1dl ekmek
2 kk peynir
yarim domates
1 ka$ik balik ezmesi
yarim dl salam

çok oldu ya

selam kızlar
aranıza katılmak istiyorum ne yapmam lazım
geç kalmış sayılmam umarım

2 haftayı kacırdın ama önümüzde 2 haftamız daha var gec kalmış sayılmazsın başlangıc,hedef ve suan ki kilonu bildirmen yeterli olur

Bugünki sahur menüm ;

1 kase k-fleks
minicik bi peynir

(az yememin sebebi iftarda kacırdıgım yemeklerin cezasıydı)

-Bugünden itibaren ben her gün 45 dklık tempolu yürüyüse baslayacagım.Zayıfladıgıma inanıyorum ama istedigim kadar degil hızlandırmak lazııımmm eylüle cıtır olarak giriş yapmak istiyorum okulada az kaldı zaten sıkılaşıyım ki kışın dökmesin yinee bakalıım

Aksamdan sahura kadar 8 salatalık yedim. Koca bi bardak yesilcay içtim.

Aksamda cok az ekmek, beş altı kaşık taze fasülye, bir kasıkcık künefe, bi dolu da salata yedim. Ama hala kilom aynı. Kaç gün oldu

Gerçi 60 kiloydum ama 61 gözüktüm az evvel. Moralim bozuldu valla

günaydınn kızlarr
sahur menüm:
1 yumurta kırdım 1 cay kaşığı yagda
3-4 çatal penir
yarım dilim kepekli ekmek we pide
we suuuu

evet canım yoksa büyük tabakla olmuyor doldurdun mu doldurası geliyor insanın
yarından sonra daha iyi oursun ozaman canım

inşallah canım haftaya daha dikkatli olucam :)

ben bizim degil kendinizin motiwasyonunu dşürmeyin demek istemiştim.yanlış anlamışsınız.moral olsun istiyodum.bidaha karışmam konuşmanıza k.bakmayın[/U]

kusura bakma canım ben kötü bişey demedim ki şu mübarek ayda kimseyi üzmek değil amacım

Kızlar günaydııınn..
Midem bulandı dün gece .. sadece 1 büyük bardak sütle geçireceğim günüü
sizleri nasılsınızzz

Günaydın bayanlar

Dünkü iftar menüm:

1 kase şehriye çorbası
2 kaşık light yoğurt
3 adet köfte(bayat ekmek yerine form etimek kullandım yaparken)

Çok kaçırdım gibi geldi valla ki isteyerek de yedim denilemez.Ama sonra biraz egsersiz yaptım ve rahatladım

Ara öğünde de toplam 3 ceviz edecek kadar ceviz,1 kutu da light süt :)

Mümkün olduğunca yağ yakıcı besinleri her öğünde tercih etmeye çalışıyorum yani

canım ya aileler anlamıyo bizi her zaman ye ye derler onlar.. yazın grip olmuştum zayıflarsan güçsüz düşersin dedi bana herkes, babam kayınbabam hepsi..
ne ilgisi var 5 kilo fazlayı vermekle üşütüp hasta olmanın.. klima çarpmıştı beni sadece
hele annanem etrafta hasta kim varsa onları saydı onlar gibi olma ye dedi bana.. sofrada işi bırakıp senin yediklerini sayarlar..

ama zayıf biri olsan midem şişti yemicem desen kimse küsmez yemedin diye. senin dikkat ettiğini istesen yiyebileceğini bildiklerinden ısrar ediyolar.
bence hiç umursama..
bir de çorbayı içince off şiştim de şiştim patladım de.. oruçtan mide küçülüyo yerim kalmadı of puf demeye başla
ısrarlar geldikce yerim yok dersin..

hem hareketlisin hem oruç tutuyosun bedenin kendini korumaya almış olabilir..
hormonlarına fln baktırdın mı hiç..
başkalarıyla da kıyaslama kendini.. o tatlı yiyen zayıfların porsiyonu her zaman bizim porsiyonlardan küçüktür.. sanki çok yeyip zayıf kalıyo gibi gelir bize ama yakından bilsen pek fazla yemediklerini görürsün.. gerçekten çok yeyip kilo almamak da sorun zaten. tiroidin fazla çalıştıgına delalet olabilir..

nutella reçel vs bunlarda beyaz ve işlenmiş şeker oldugundan kana hemen karışıp kan şekerini yükseltirler sonra hemen kan şekeri düşer ve acıkırız
hakiki pekmezde ise meyve şekeri var daha uzun süre tokluk hissi verir.. enerjisi de baya fazla ama.
ekmeksiz 2-3 tatlı kaşığı yesen yeter

kızlar bu hafta reglden dolayı yalan oldu
aynı duruyorum sanırım.. az az spor yapıyorum ama kilo sabit..

geçen hafta 1.9 vermiştim benim için bi haftada baya fazla sanırım o yüzden de sabitlendim
verdiğim kiloyu sindirmeye çalışıyo sanırım vücudum

ama bayramda 59.9 u görebilirim az kaldı baya..

dondurma yemeseydim kaç gündür daha iyi olurduuuu

daha yeni uyandım ama midem boş gibi hissediyorum şimdiden
bugün callanetics günüm. aç ve susuz o da epey zorluyor

amaaa umutsuzluk yoook
hafif bi iftar menüsü ( evde hiiç yemek yok annem de bi kaç güğnlüğüne evde değil ben de beceriksişz olduğum için aç kalma ihtimalim yüksek )
aradan bi kaç saat geçince de leslie'yle spor.. ya da eliptik bisiklet...
olmalı olacak istiyorummmm

canım bence çok kaçırdığın bişey yok tam kararında. yoğurt zaten lightmış . hep sebze olmaz köfte et falanda yememiz lazım. menün gayet iyii bencee

bende ramazanda spor yapamıyorum az az veriyorum kiloları.. eylülde bende pilates ve yürüyüşe başlamayı düşünüyorum.. okullar açıldığında 1 beden incelsem yeter banada valla zayıfladığım belli olsun..

kızlar regl olduğum için oruç değilim ama bugün son günüm
1 ekmek
3 4 çatal peynir
domates biber
zeytin yedim
birde 2 tane bisküvi küçük birşey
bir daha iftara kadar su ve yeşilçayla geçiştirmeyi düşünüyorum akşam menüsü ağır çünkü

Neden tartıda fazla çıktığımı bu sabah anladım, 3 gündür tuvalete çıkmıyorum ben ya da 4 gündür. Barsaklarım düğümlendi sanırım, ne yapmalıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…