Ramazanda Kilo Verme Deneyimlerimiz

geçmiş olsun canım yaa kayısı bağırsaklara iyi çalıştırır da şeftali tam tersi etki yapar :44: ben iftardan sonra birşey yemek istemiyorum içimden bile gelmiyor her gün yeşil çay yapayım diyorum sonra hep kalıyo bari kayısı alıp yiyecem bugün. ah şu tansiyonum bi normale dönsede başımın dönmesi geçse ilk iş bu

günaydııın çıtır hatun adaylarrıııı
nasılsınız
15 dk ip atladım ara vermeden
30 dk gezme temposunda yürüdüm ( annecikten dolayı )
misafir olduğu için dansımı yapamadım

sahur menüm:
müsli ( çok az koydum bugün ) 1 bardak süt ile
1 parça aksamdan kalan tavuk
1 bardak çay
3 bardak su

Kızlar merhabaaaaaaaaaaaaaa :)

bugün oruçlu değilim, dün yigenim askere gitti o yağmurda sanırım üsüttüm, yarın kısmetse oruçluyum, dün iftarda çorba, salata ve 1 bardak kola (içmemem gerek biliyorum)

bakalım tartılar ne gösterecek pazartesiyi iple çekiyorum :) herkese bol bollll şanslarrrr.

2 kk peynir yersen yanında 1 yumurta yiyebilirsin
ama kayısı kıvamında haşlanmış olcak, çok haşlanırsa faydasını kaybediyomuş..

nutella yerine pekmez-tahin fln yiyebilirsin hem daha sağlıklı hem daha enerjili

yufka ekmek de tok tutar, eşime hazırlıyorum ben ama o beyaz ekmek sonuçta
sahuru iyi yaparsın iftarda dikkat edersin
enerji harcadığın için iyi yemezsen kaslarından verirsin iyi olmaz

Ben varım canım. Hiç canım istemiyo yemek yemeyi. Resmen midem bulnaıyo, ama zorluyorum az da olsa bir şeyler yemek için. Çünkü bebeğim var emziriyorum o yüzden aç oruç tutamam.

merhaba kızlarrrr

bende bugün oruç tutamicam çok kötüyüm midem bulanıyo ağrıyo dün üşüttüm sanırım
iftara gittik komşuya o arada ıslandım bayaa bi offf gitti oruçç

selam kızlar..

benim bu hafta diyet gitti gibi birşey.. hala evimde değilim bugün gidicem.. sürekli misafirlikte çok zorlandım.. düzene sokucam ama bu hafta kilo vermediğim vermeyeceğim kesin

geçmiş olsun kızlar, bu aralar buralarda herkes hasta, dikkat edinn

ya arkadaslar aklıma bisey takıldı Formcaylarınızı(bagırsakları calıstırması olanlardan) yemekten öncemi sonramı iciyorsunuz?Aslında ben yemekten sonra icmek istiyorum ama aynı etki yapmaz diye icmiyom.

arkadaşlar koreden gelen bir ürün var çok güzel içindeki 8 tahıl ile sağlıklı şekilde kilo verebiliyorsunuz ben çok memnun kaldım hem orucumu çok rahat tutabiliyorum hemde kilo veriyorum tok da tutuyor kocaeliden sipariş verdim ürünün siteside var internettende sipariş verebiliyorsunuz kapıma kadar kargo getırıyor kapıda kredi kartıyla veya nakit seçeneği veriyor ender saraç da kullanmış bi bakın isterseniz site

xxxx iki ürün var selülit ile başı dertte olan bayan arkadaşlarımızda yanında selülit jeli ve sıkılaştırıcı hediyesi de var ramazan kampanyası bence kaçırmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba...
Regl olduğum için oruç değilim biliyorsunuz.Haftaya çarşambaya kadarda tutamayacağım.
Bugün sabah aç karnına tartıya çıktım.59.4 e düşmüştüm pazartesi tartı bilidiminde.
Şimdi tekrar 61 görünüyo.Moralim bozuldu biraz.Reglin şişkinliğindendir inşallah.
Şu anda regl olan arkadaşlar tartıda ne kadar + olarak görünüyorsunuz?

Son düzenleme:

Rainbow cum geçmiş olsun.Ne zaman içtin?İftardan ne kadar sonra sorun yaşadığımda birde ben deneyeyim bakalım.

ya arkadaslar aklıma bisey takıldı Formcaylarınızı(bagırsakları calıstırması olanlardan) yemekten öncemi sonramı iciyorsunuz?Aslında ben yemekten sonra icmek istiyorum ama aynı etki yapmaz diye icmiyom.

canım ben bi yerde okumuştum, eğer yemeği fazla kaçırdığınızı düşünüyorsanız yemeğin üstüne 5i bi yerde çaylarından için diye tavsiyede bulunmuşlardı, gazetede görmüştüm sanırım. ben genelde yemekten sonra içiyorum. ama doğrusu nasıl pek de bilmiyorum açıkçası

canım ben bi yerde okumuştum, eğer yemeği fazla kaçırdığınızı düşünüyorsanız yemeğin üstüne 5i bi yerde çaylarından için diye tavsiyede bulunmuşlardı, gazetede görmüştüm sanırım. ben genelde yemekten sonra içiyorum. ama doğrusu nasıl pek de bilmiyorum açıkçası

Tuvalete o sekildede cıkabiliyormusun yane aynı etkiyi görüyonmu?

Bugünkü iftar menüüm :

2 adet balık şiş (2 adet deyince çok görünüyor ama 2sinde toplam 8 parça var ve 2si beraber 124,5 kalori )
1 adet yeşil biber,1 yada yarım küçük havucu uzun doğrayıp üzerine biraz kaşar serpip minik bir kapta fırına vermeyi düşünüyorum :)
Ufak bir tat olacak yani balığın yanına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…