Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2018)

Bugün ne yapsam diye düşünüyordum.Yorumlari okuyunca tavuk yapmaya karar verdim.
Sebzeli tavuk yapayım.
Ben de sosuna yoğurt, köri, kekik, salça ve sarımsak koyarım:)
Tavuk genelde derili olduğu için yağ eklemiyorum.
Sadece patates tavuk yapınca harcına birde çörek otu koyuyorum.Çok güzel oluyor.Tavsiye ederim.
Menüm
Dövme çorbası
Fırında soslu sebzeli tavuk
Salata
Ayran
Dünden çikolatalı irmik tatlısı
Hepinize hayırlı iftarlar.

Kızlar bana da bir el atın emin olamadım menümden Annemlere de aynısını yapacağım muhakkak yeterli gelir onlarada, kv ve eltimlere de aynı menüyü düşünüyorum bir arada alacağım uyumlu olmuş mu Ramazan ayına yakışır mı Lazanya başlı başına doyurucu olduğu için yanında ilk defa deneyeceğim içli köfteyi düşündüm

Mercimek çorbası
İçli köfte
Kıymalı lazanya
Çoban salatası
Kırmızı biber yoğurtlu
Cacık
Kedidilli tiramisu

gayet guzel bence canim. zaten iftarda fazla bir sey yiyemiyor insan, istese de =) icli kofteyi ilk defa yapacagim demişsin, o belki riskli olabilir, onun disinda gayet uyumlu menun

gayet guzel bence canim. zaten iftarda fazla bir sey yiyemiyor insan, istese de =) icli kofteyi ilk defa yapacagim demişsin, o belki riskli olabilir, onun disinda gayet uyumlu menun
Teşekkür ederim yorumun için canım Annemlerde ilk deneyeceğim için olur da tutmazsa diğerlerine yapmam çünkü annemler lazanyaya bile okeyler

Tarhana corbasi
Zeytinyagli pazi
Patatesli borek
Kesmeli soguk ayran corba
Salata

Bizim menulerde cok sk makarna pilav sulu salcali yemekler ilk 10 gun pek olmuyor olsada yenmiyor alisamiyor acilamiyoruz cunku kaliyor hep onun icin genelde corba z yagli ve yanina ya izgara ya iste borek patates pure falan
Kalabalik ailelere cok hitap etmiyor ama belki birilerine fikir olur diye yaziyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…