Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2014)

İftarda çok yeme canım.Sahur önemli çünkü çok saat aç duruyoruz.Sağlık için birşeyler yemek lazım.Ayrıca çok teşekkürler.Buyur gel beraber yiyelim:)

aslinda dogeu soyluyorsun cok zorlanmama ma ragmen iftar olunca bir istahlaniyorum ki sorma
birde minik bir buzaga var beni emiyor bundanda yiyeyim derken miden fulll doluyor
sahurdada yarini dusunup yiyorum
puf kg alicam bu gidiste

resimleri gorunce yemis kadar oluyorum sagolasin:)

Ellerinize sağlıkBayağı kalabalık bir menü olmuş
Misafirlerinizin durumuna,yakınlığına göre menüyü azaltabilirsiniz..Mesela,karnıyarık ve mücvere gerek yokSarma ,dolma ara yemek olarak yeterli olur

Ellerinize sağlıkBen biliyorum bunu harika oluyorTavsiye ederim yapmak isteyenlere

Yanlis anlasilmasin ben yapmadim canim resmi arkadasa örnek olsun diye internetten aldim
Kayinvalidem güzel yapar, bende bir kere denedim fena degildi
Hamuru olduktan sonra çok kolay bi yemek hemde

Son düzenleme:

Kilo alıyoruz ama napalım.Aklımızda duracağına midemizde dursun.Hem sen emziriyormuşsun. Yemeden olmaz:)

cok tesekkur ederim
mutlaka denicemm

Yanlis anlasilmasin ben yapmadim canim resmi arkadasa örnek olsun diye internetten aldim
Kayinvalidem güzel yapar, bende bir kere denedim fena degildi
Hamuru olduktan sonra çok kolay bi yemek hemde

Ben de yapıyorum ama hamurları ince açınca daha güzel oluyorÖnemli değilEllerinize sağlık

rica ederim afiyetler olsun

Arkadasin koydugu linkte gördüm süpermis sizin yaptiginizda sizinde ellerinize saglik..
Bu aksam ne yapiyorsunuz yazdinizda kaçirdim mi acaba

Yok henüz yazmadım
Ev ahalisine menüyü onaylatmam lazım
Ben Patlıcanlı börek ve yoğurtlu bir çorba yapmayı planlıyorum
Bakalım sonra yazarım

Yok henüz yazmadım
Ev ahalisine menüyü onaylatmam lazım
Ben Patlıcanlı börek ve yoğurtlu bir çorba yapmayı planlıyorum
Bakalım sonra yazarım

ikiside favorilerim valla harika fikir hemde hafif olur iki cesit

çocuklar var sanirim benden büyüksün abla mi desem ki bilemedim simdi

Canım fazla yiyemiyoruz.O yüzden fazla çeşit yapmıyorum
Evet 3 çocuğum var 33 yaşındayımTabi ki istediğini söyleyebilirsin

Masallah ne güzel erken yasta 3 çocuk annesi, Allah bagislasin insallah

Ben 25 yasindayim ablacim, içim rahat eder böyle söyleyim o zaman

Hadi bakalim ben biraz çalisayim artik görüsürüz yine

kızlar ya iftara az kaldı ne pişirsem ya aklımda hiç bişi yok 2 kişiyiz kocişle ben bi fikir verin pratik bişiler için

Masallah ne kadar hamaratsiniz, nerden buluyorsunuz bu enerjiyi hem çalisip hemde o kadar kisiyi agirlamak için
Ben sadece haftasonlari alabiliyorum misafir

Birde 2 yaşında kızım var.
İftarın geç vakit olması avantaj sağlıyor. Maşallah eşimin ailesi biraz kalabalık ve hepimiz yakınız hepsini ağırlamaya çalışıyorum.
Hafta içi az olan aileleri ağırlıyorum, birde aynı gün katılabilecekleri bir araya toparlıyorum sadece yemek miktarında artış yaparak kurtarıyorum.
Elim biraz hızlıdır birde çok el oyalayıcı yemekler tercih etmedim, mesela mezeler- salatalar çok az vakit alıyor, güllaç 20 dakika ancak sürüyor.
İlk hafta hepsini bitirmeye çalışıyorum yoksa bir daha denk gelmiyor, herkes dağılıyor.

Allah bagislasin birde çocugunuz varmis.. Gerçekten hayranim eli çabuk insanlara .. Benim hiç enerjim olmuyor nedense aksamlari eve gittigimde
Evet aslinda seçtiginiz yemekler el oyalamiyor iyi fikir haftaarasi agirlamak için
Ne diyim Allah kolaylik versin her konuda

Çok teşekkür ederim canım
Tamam canım
Allah kolaylık versin

Sanada kolay gelsin ablacim

kızlar ya iftara az kaldı ne pişirsem ya aklımda hiç bişi yok 2 kişiyiz kocişle ben bi fikir verin pratik bişiler için

Bizde ayni durumdayız canım zaten iftarda cok bisey yenmiyo o yuzden mercimek corbasi bi de karisik kizartma yapmayi düşünüyorum fikir olsun sana da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…