Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Çok teşekkürler güzel duanız için Umarım bir gün ben de güzel bir hikaye yazabilirim zamanı gelince Tekrar teşekkürler. Güzel şeyler duymaya ihtiyacım vardı çok iyi geldi .

Çok teşekkürler güzel duanız için Umarım bir gün ben de güzel bir hikaye yazabilirim zamanı gelince Tekrar teşekkürler. Güzel şeyler duymaya ihtiyacım vardı çok iyi geldi .
İnşallah inşallah canım umarım bundan sonra tüm güzellikler seni bulsun. Umut başlangıcına vesile olsun hp gülümseyecek şeyler yaşa

Merhaba! Kızlar nasılsınız ben uzun zamandır uğramıyordum buraya bebek var malum burada da yenı hamişleri gördüm yazayım dedim

Ya kızlar galiba mantar olmuşum
Kaşıntı var mı canım doktoruna haber ver bence belki fitil verir. Bende progestan fitil kullandığım için akıntı fazla oluyor ama çok şükür mantar falan olmadım suyu çok fazla içmeye çalışıyorum onun faydası oluyor bence. İç çamaşırını ütülü kullan bu aralar

Yazdım gece bir fitil söyledi yarın alıcam

Kızlar günde kaç lt su iciyosunuz
Ben 2 litreyi rahat bitiriyorum birazda meyvelerden falan geliyordur herhalde mandalina elma ayvaya sardım son zamanlarda birde ilaçlarla vitaminle falan da içiyorum onlarında sayarsak 3 lt yi buluyordur sanırım. Ama WC ye çok çıkma ihtiyacı duyuyorum sıvı fazla tükettiğim için

Bende 3 buluyor

Cok sevindim saglicakla buyutun bebisinizi darisi bizim başımıza akilli kizim 36.haftaya kadar bekler umarim .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…