Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Bnde de Rahim ağzı yetmezliği varmış kaybettim bebeğimi 27 haftalık ti

Bnmde oyke kanamam oldu alttan bktilar eve gndrdi ler Rahim ağzı yetmezliği varmış kaybettim bebeğimi 27 haftalık ti

ayyy evdemisiniz cıktınizmı hastaneden şükür Rabbime normal canım bu kadar ustune titremen ancak rahat ol kızımında cok kacardı halende öyle, ancak bir sekilde büyüyorlar
Çıktık canım çok şükür Sorma canım ya hemde nasılım panik atak hastası olcam diye korkuyorum biberonla beslerken mi kaçardı canım aklım gidiyor benim öyle olunca ya

Ay kuzucum ya benim oglanda yarin insAllah 3 aylik olucak kendime oz guvenim bittiya catlaklar bir yandan gobekde cabasi yani kendime aynada bakasim yok senin kizce kac aylik oldu ay yoruyodur simdi kuzum yalnis bilmiyosam seninde kuzu erken dogdu basimi ne zaman tutmaya basladi benim oglan tutamiyo hala

B
Bir kaç gün sonra geçer inşallah ama sizde biraz kendinizi rahatlatın iyi düşünün

Kesinlikle katılıyorum geceleri uyuyamiyorum sağ kalçama ve bacağıma çok kötü ağrı giriyor
Canım geçmiş olsun neyse ki idrar temiz çıkmış sevindim dikkat et kendine. Nidilac diye ilaç kullanıyormuşun sen ? Bana hastanede yattığım gece vermişlerdi 48 saat 6 saatte 1 kullanıp kestik. Sonrasında dr kullanabilirsin günde 1 dedi ama bana inanılmaz baş ağrısı yapıyor içemiyorum
Bende de sağ bacakta ağrı oluyor ve o bacakta varis çıktı...
Hayrilisiyla aralığı görelim insallah Sağlıcakla bebislerimizle.

Progestanı vajinal kullanan oldu mu dün ilk kez kullandım parmağımızla iyice içeri yerleştirmek mi gerek. Serklaj olduğu için korktum fazla itmedim sabah beyazlıklar vardı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…