Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Bedenen ve ruhen bekleyin en az 6 en fazla 1 yil beklemenizi oneririm sezeryan yeri cabuk toparlanmiyor benim 8 ay olacak suanda bile uyusuklugum gecmedi rahminizin toparlanması açısindan beklemeniz daha iyi
Doğum süresi de eklenince baya zaman oluyor 40 sonrası hamile kalanı bile duydum KESK’e beklesem ama içim böyle başka türlü acıyor bu his değişmiyor en mutlu olduğum anda bişey saplanıyor yani bedenen beklesem iyi ama ruhen iyi hissetmiyorum sizin de mi erken doğum

Çok teşekkür ederim suan hamile misiniz zaten benim hemen olmaz

Evt hamileyim geçen seneki kaybımdan sonra, eeen kısa zamanda sana da nasip etsinn allahım bana türkiyenin en iyi prof’larından atıl yüksel beklemene ferek yok demişti, tabi rahmine baktır önceden Ama zaten 2. Ayda rahim kendini toparlıyor hemen.

Seni cok iyi anlıyorum canım icinin acısıni senden başka ve bizden kimse anlayamaz 31 haftalik dogdu bebegim sıkıntı ve problem coktu benimde pcom var ileri derecede 13 yil sonra geldi melegim 2010 eylul ve 2012 ocak ayinda kayiplarim var gonul isterki bizler bu acıları yaşamasaydık arkadaşim ancak elimizde olan bisey degil Rabbim en hayırlısindan sanada bir melek nasip etsin

Dikiş falan varmı inş sağlıcakla alırsın kucağına amin isteyen herkese inş

31 haftalık doğan bebeğin hayatta mı amin isteyen herkese inş

Of nasıl haklısın, benim de 25’te wc’ler korkulu rüyamdı ama bak geçiyo, hep yatıyosun gelmezler merak etme
Ins gelemzler cnm korkuyorum rahım agzımda 3 un altındaydı artık bellıde dıkıs tutuyor wc harıcı kalkmıyorum elımden baska bıseu gelmıyor 28 lerı gorsem keske zaman gecermı

Ben de aynı durumdayım yatıp bekliyorum 19. Haftadan beri böyle 27 ye girmek üzereyim . Kendi psikolojimizi rahatlatmaktan başka çaremiz yok maalesef
Benden az daha buyuksun bırgun bıle ınsanı gecınce rahatlatıyor bende yatıyorum en bastan berı tabı ama su 2 hafta cok zor gececek bana en az 28 olma işi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…