Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Kızlar antıbıyotık tedavıdınden hastanedeyım rahım agzım kapanmıstı bugun bktk dr bıle sok oldu
Acilan rahim agzi kapanmazki yani hunilesme düzelmiyor senin ki baska bir sey bence kısalmadır o zaman bir tek duzeliyor cunkü yada gercekten buda bir mucize her neyse cok sevindim gözin aydin camim.

Acilan rahim agzi kapanmazki yani hunilesme düzelmiyor senin ki baska bir sey bence kısalmadır o zaman bir tek duzeliyor cunkü yada gercekten buda bir mucize her neyse cok sevindim gözin aydin camim.
Kapalıydı hunılesme ve esneme vrdı dıkıslrde bugun kaplıydı karndn bstırdlr acılma olmadı bklm nolcj

Günlük avakado muz kaşar tüket canım

Canim

Canim hayırlısı olsun rabbim ne derse o olur sorgusundan sual olunmaz
33 hafta iyi bir hafta değil mi 7 ayı geçmiş yaşatan rabbim sağlıcakla alın kucağınıza inş ben de 27 haftalık erken doğum yaptım nedeni bilinmiyor yaşamadı bebeğim inş siz sağlıklı sıhhatli şekilde kavuşursunuz

Rabbim yardımcın olsun sağlıcakla alırsın kucağına inş bende 27. Haft da yapmıştım inş bu defa sağ Salim. Alırsın kucağına

Rabbim yardımcın olsun sağlıcakla alırsın kucağına inş bende 27. Haft da yapmıştım inş bu defa sağ Salim. Alırsın kucağına

Sagol cnm rabbim kucaklarimizi doldurur insallah seninki de bayagi buyük neden yasamadi ciger gelistirici fln oldun mu kilosu mu azdi cok uzuldum

Hakkinda hayirlisi bende 1 sene bekledim sonra 1 sene de olmayinca 2 sene gecmis oldu.Rabbim en kisa zamanda sagliklj bir bebek versin sana insallah
Ben korunmuyorum pko var çatlatma iğnesi ile hamile kaldım bende en az 6 ay beklemeliyim aslın da ama ne bilim işte amin cümlesine inş

Ben korunmuyorum pko var çatlatma iğnesi ile hamile kaldım bende en az 6 ay beklemeliyim aslın da ama ne bilim işte amin cümlesine inş
Bedenen ve ruhen bekleyin en az 6 en fazla 1 yil beklemenizi oneririm sezeryan yeri cabuk toparlanmiyor benim 8 ay olacak suanda bile uyusuklugum gecmedi rahminizin toparlanması açısindan beklemeniz daha iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…