Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Ewet cnm bebek iyi degil oyle bekliyoruz bende nekadar iyi olabilirsem oyleyim iste
Canim sana sabırlar diliyorum ben 27 haftada erken doğum yapmıştım 2016 yılında bebeğimin kilosu 1300 grmdi ve üç gün yaşadı herkes şaşırdı çünkü herkes yaşamasını bekliyordu ben çok üzüldüm içimden atamadım Allah bana iki evlat nasip etti biri yolda sana diyeceğim şudur rabbim sabrını arttırsın hiç kolay değil bir anne icin Sadi ismiyle şifa diliyorum ama şunu hep aklında tut rabbim ne verirse hayirlisini veriyor bizler icin en güzeli veriyor önemli olan burada sabretmek coknzor ama sabretmek

Sagol canim bende sordum kızilcaktanmi bahsediyorsunuz diye onun familyasindanmiş bu daha vok yuvarlak seklinde evde buzlugumda dolu kizilcik gecen sene hamileyken almistim buzluga da koymustum.idrar yollari icin , internetten buldum siparis verdim.gelecek insallah yavrum soldu iyice

Hep uzanık vaziyetteyim canım, sandalyede fln hiç oturmuyorum, salona geliyorum orda da koltukta uzanık.. bana sabah 10dk, akşam 10 dk evin içinde hafif tempoda yürü dedi kan dolaşımı için. Ama yemeği fln da hep yatarak yiyorum. Çünkü oturunca da baskı oluyo

. Anladim canım çok sağol bende en azından 32 ye kadar öyle yapacam mecburen artık alışmıştım ayakta yürüyordum balkonda oturuyordum azda olsa kızımla ilgileniyordum ne diyelim arrik

. Anladim canım çok sağol bende en azından 32 ye kadar öyle yapacam mecburen artık alışmıştım ayakta yürüyordum balkonda oturuyordum azda olsa kızımla ilgileniyordum ne diyelim arrik

Yat canım yat boşver sayılı zaman, şimdi bu topiğin altında konuştuğumuz için herkes 0mm17mm falan olduğu için 30mm uzunluklara iyi diyoruz, yoksa tabiki çok az uzunluk normale göre. Ama dikişimiz tutuyo şükür, dayanıcaz

Kiyamam kyzucuga al.mutlaka kuzum al kullan su filanda icir temizlensin enfeksiyonu bulabilirswn visne recekide bul suya karstrip.icir canim valla anneligin ne kadar zor oldugun anne olduktan sonra anladim

Sagolasin cnm evet cok zor ama mecbur sabrediyoruz herkesin bi sinavi var hayatta Allah hepimize herseyin hayirlisini versin

akışına bıraktım artık, hayırlısı canım

Sen nasıl.oldun canım

Ben yatmaya devam ediyorum antibiyotik kullaniyorum crp 35 ti en son ne oldu bilmiyorum esim ve kardesim rahatsizlndi korono suphesiyle karantinaya alindilar sinirimde bozuldu hep yanimdaydilar bunun haricinde 26+5 olduk insallah devam ederim benimde 2018 yikinda 27 haftalik doğumum var kizim 15 gun yasadi sonra beyin kanamasi gecirdi .Simdi en azindan 28 lere gelsem cok iyi hissedecegim.Sana da üzuldum 27 hafta da kilosu fln da cok iyi ne oldu ona sorun neydi

Hay allah ya, neler yaşadın sen inşallah yavrunu kucağına alınca bu acıların dinecek, bak 28’e geldin sayılır ve geçiceksin de.. ne zaman çıkacak sonuçları eşinle kardeşinin?

Hay allah ya, neler yaşadın sen inşallah yavrunu kucağına alınca bu acıların dinecek, bak 28’e geldin sayılır ve geçiceksin de.. ne zaman çıkacak sonuçları eşinle kardeşinin?

Canim cok sagol hic sorma annemi kaybettim sters ayri esimle kardesim bugun çıkacak sonuclari evdr de yalnızım kaliyorum herkrs onlarin basinda Rabbime sığındım bende insallah 2 hafta gecer de buraz rahat nefes alirim tevekkül ettim.

Canim ciğer geliştirici vurmadilar bana çocuğun ciğerleri açılmadı dediler cok ilgisiz bir doktoemus Allah'a havale ettim onu dunyada kusuru varsa hesaplaşma vaktide vardir bana gerçekten ciğer ateşi tattirdi

Canim ciğer geliştirici vurmadilar bana çocuğun ciğerleri açılmadı dediler cok ilgisiz bir doktoemus Allah'a havale ettim onu dunyada kusuru varsa hesaplaşma vaktide vardir bana gerçekten ciğer ateşi tattirdi

Gün bitmis bu dr lar vesile diye bende kendimi teselli ediyorum yoksa yakip yikacaktim ortaligi benim bebegimle arefe de dogum yaptim kendi dr dahil herkes tatilde hastanenin neotologu da gitmis bir tane cocuk dr var ida kapisinda 100 kisi bayramda sira var aksamlati 5 dk ugrayip gitti bebegimin yanindan bir aksam katateri takamadi gobekteki sonraki gunler tablo kötulesti bende Allaha havalr ettim keske beni devlet hastanesine yönlensirseydiler ama yapicaknbir sey yok takdiri ilahi simdide elimiDen geleni yapiyoruz ama rabbim bilir ne diyeyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…