Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Gerekli tum tedaviler yapilmis tek sey disinda enfeksiyor icin devamli tahlil yaptirman lazim canim cok uzgunum sabirlar diliyorum sana tavsiyem topigi takibi birak bi 6 ay kafani dagit yoksa cok yorulursun canim nacizane tavsiyem
Bu sana daha iyi gelicektir

Amin canım amin amin. Allahım hakkımızda hayırlı olanı gönlümüzde, gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı kılsın. İnanıyorum ki rabbim nasip etmeyeceği hiç bir muradı kulunun kalbine koymaz. Ben inanıyorum olacak çok güzel olacak.

Kızlar 20 haftalık ikiz gebeyum.daha önce benimde 25 haftalık kaybın var.12.haf.serklaj yapıldı.bugün öldüm kabızlıktan.zorladım biraz aklım çıkıyor dikişime zarar,gelecek diye kızlar.çok kötüyüm.sürekli yatıyorum .

Teşekkür ederim canım. Bende okumayım diyorum ama gebe iken gün gün takip ediyordum.
Okumamaya çalışacağım

Kabizlik icin dr magnorm vermisti buyuk abdesti yumusatiyordu hem agrilarimi aliyordu magnezyum yani

Teşekkür ederim canım. Bende okumayım diyorum ama gebe iken gün gün takip ediyordum.
Okumamaya çalışacağım
Seni cok iyi anliyorum ne kadar uzgun ve caresiz oldugunu seni uzecek herseyden uzak dur sonra bebegini kucagina aldiginda o psikolojik sorunlar ortaya cikiyor
Ben kendimden biliyorum cok yiprandik cok o cocullari kaybedip eve geliyoruz normal hayatimiza devam ediyoruz lakin gittikce ruh sagligimizdan olduk bu genelde artik cocuklarini kucagina alan rayli annelerde gorundu bende onlardan biriydim sukur atlattim...
Sana bu yuzden fikrimi soyluyorum canim
Ben 8 seneye yaklasti bu topigi takibim
Mavi F harfli sosyal medya grubumuz da var oraya istek gonderin buradan yazamiyorum link veremiyorum

Teşekkür ederim o gruba hemen istek göndereceğim

Canım mavi F Facebook da mı

Arkadas Merhaba yardımıniza çok ihtiyaçim var ben 27 yaşında 5 yılliy evliyim 2 yılında dış gebelikten tüpüm alındı sonra gebe kalamadim ve rahim ağzı kanser huchücrelerinden leep yaptim buda benim rahim ağzı mı kısaltılmış oldu sonra tüp bebek yaptim tuttu ama doktor ihmalinden 17 haftada erken dogdo bebeğim gitti dikiş atılmasını söyledim gençsin ilaclarla gider falan filan neyse olmadı bebeğimi kaybettim 8 ay oldu anca toparlandım ve bir emriyom var tiransfer yapacak ama çok korkuyorum hem de çok

Öncelikle geçmiş olsun canm ve kaybın için de baş sağlığı diliyorum. Hangi şehirdesin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…