Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Kızlar merhaba dün kontrolde dikişli olmama rağmen açıklık çıktı 19 haftalık hamileyim 13.haftada dikişdatıldı bu durumda olan duyan varmı acabaa dururmubebeğim dikiş tutar mı acaba

Kızlar merhaba dün kontrolde dikişli olmama rağmen açıklık çıktı 19 haftalık hamileyim 13.haftada dikişdatıldı bu durumda olan duyan varmı acabaa dururmubebeğim dikiş tutar mı acaba
Bende de dikiş var 18.haftada atıldı,22 de kontrole gittiğimde hunileşme başladı ,26 da gittiğimde açıklık oluşmuş,pazartesi 28 haftalık olcam inşallah, yatıyorum, Şen'de yat sadece wc,duş bazen yan oturarak bazen normal oturarak yemek yiyorum, böyle olup 34 leri gören hastam var dedi dr , inşallah bizde görürüz

Bir 28 i görsem rahatlayacak da işteikii kaybım var biri 18 haftalıkhbirih19 da acil dikişler 24 haftalık yine aynıaolacak diye çok korkuyorum şimdişhastahaneye yatırdy enfeksiyon var biraz

İyi akşamlar bayanlar...sağlıkla gelsin inşallah bebişlerimiz...ben 37+1 de sezeryan olucam ve tek sebebi doktorum gidiyor...o kadar aklım ve yüreğim karışık ki...erken mi acaba diye düşünmekten alamıyorum kendimi....bebek kafasını dikişe dayamış durumda...çok zor oluyor hareket etmek...bu haftada doğum yapan var mı...yada fikriniz nedir...

Bir 28 i görsem rahatlayacak da işteikii kaybım var biri 18 haftalıkhbirih19 da acil dikişler 24 haftalık yine aynıaolacak diye çok korkuyorum şimdişhastahaneye yatırdy enfeksiyon var biraz
Bnm de kaybım var Malesef, hastaneye yatmak daha iyi hareket kısıtlanıyor, korku hiç bitmiyor Malesef ama olsun güzel düşünelim güzle olsun bol bol dua et, ya Şafi,ya halık, el mübdi ,el muhyi bol bol çek inaşalalh zaman su gibi aksın sağlıkla kucağımızda bebeklerimizke hastaneden çıkmak nasip olsun

Bnm de kaybım var Malesef, hastaneye yatmak daha iyi hareket kısıtlanıyor, korku hiç bitmiyor Malesef ama olsun güzel düşünelim güzle olsun bol bol dua et, ya Şafi,ya halık, el mübdi ,el muhyi bol bol çek inaşalalh zaman su gibi aksın sağlıkla kucağımızda bebeklerimizke hastaneden çıkmak nasip olsun

Maşallah ve gözünaydın çok iyi haftaya gelmişsin darısı bizim başımıza, herşey de bi hayır vardır sağlıkla bebeğinin kucağına al inşalalh

İnşallah canım dua edelim birbirimize doktor hephen kötüyü söylüyor herşey olabikir falan desi endişeliyim işte

İnşallah canım dua edelim birbirimize doktor hephen kötüyü söylüyor herşey olabikir falan desi endişeliyim işte
Edelim canım, ben ediyorum tüm bnm gibi riskli dikişli arakadaşlarıma diyorum,Allah kabul etsin inşallah dr lar önce kötüyü söylüyor ama dua etcez gelen de var diyor bu iş parayla vs olmuyor Allah ol deyince oluyor nelerden neler oluyor o yüzden dua edeceğiz

Merhaba bende ilk hamileligimde 23 haftalıkken erken dogum yapmıştım.simdi 24 haftalık hamileyim 14.haftada dikiş atıldı 20.haftada sadece serklaj tutuyordu 2 haftada hastanede yattım her an her şeye hazırlıklı ol dediler 2 haftadirda evde yatıyorum durumum hala aynı ama umutluyuz yinede dua etmekten başka elden bir şey gelmiyor. bir 28 gelirsek rahatlayacağız inşallah ...dua edelim Allah bizim gibi olan herkese yardım etsin inşallah sağlıklı bir şekilde bebişlerimizi kucagimiza almayı nasip eder inşallah...

İnşallah bebeğini sağlıkla kucağınakalırsın siz zamanında doğurun darısı başım inşallah duaddan başka yapacak birşey yok gerçekten inşallah rabbim hepimize anneliği nasipneder

İnşallah Can'ım amin inşallah

Kızlar rahım fılmı cektırdım sonuctan anlayan varsa bakabılırmı

Eklentiler

• 1D7694AD-4438-4475-81B4-0D8976533766.jpeg
    30,6 KB · Görüntüleme: 81
Geçmiş olsun canım. Allahım tamamına erdirsin sıkıntısız doğumunu da kutlarız inşallah. Darısı bana ve benim gibi beklemedeki arkadaşlara
Allah hayırlısını versin canım gönlünüze göre versin inşallah hiç stres yapmayın korkulacak bişey değilmiş helede erken dönem için inşallah sağlıkla kucağımıza alırız yavrularımızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…