Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Arkadaşlar suyum geliyo hastaneye geldik şimdi nstye bağladılar dua edin bize
İnşallah durur suyun gelmesi Can'ım, bebeğe yetecek kadar kalsa yeterli, azcık daha beklesin annesi, Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin hastaneden evinize beraber gitmek nasip olsun

İnşallah durur suyun gelmesi Can'ım, bebeğe yetecek kadar kalsa yeterli, azcık daha beklesin annesi, Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin hastaneden evinize beraber gitmek nasip olsun
Bizimki aceleci cıktı canım bugun sezeryana 1de doğdu kızım şuan kuvezde önemli Bi sıkıntı yok ama Bi süre gözünde tutmamız lazım demiş bebek drumuz

Bizimki aceleci cıktı canım bugun sezeryana 1de doğdu kızım şuan kuvezde önemli Bi sıkıntı yok ama Bi süre gözünde tutmamız lazım demiş bebek drumuz
Ayyy çok sevindim geçmiş olsun, maşallah 34 leri görmek bana da nasip olsun inşallah, tez vakitte kavuşun inşallah, dikişin vardı demi canım, sezeryan olmayı sen mi istedin?

Merhaba arkadaşlar. Ben daha önce 23 haftalık erken dogum yaptım. Bebegim 28 gün dayandı ve sonra kaybettim. Rahimde septum varmış ameliyat oldum. Şimdi tekrar hamileyim. Rahim agzina dikis atıldı 16 haftalıkken her kontrolde rahim agzimi kontrol ediyordu doktorum kısalma olunca dikiş atacam demisti

Canım inşallah herşey gönlünce olsun bu kez benim de 2 kaybım var biri senin gibi 24 de doğdu 3güngyaşadı çokçzor şimdiyi e hamileyim bu kez dikiş atıldı 20 hafta oldu ama riskli dedi doktor inşallah bu kez dayanır Rabbim bu hastalığı olan tümtarkadaşlara bebek nasip etsin inşallah burda herkes birbirine yardımcı oluyorobir sıkıntın olursa arkadaşlar hep yardımcı olurlar istediğin zaman sor merak ettiklerini

Allah razı olsun canm. Rabbim cumlemize hayırla sağlıkla kucağımıza almamızı nasip.etsin inşallah.

Merhaba bende iki kayipdan sonra .sirinyerde muayenesi olan tahir ozgudere gidiyorum. Rabbim omur versin bi oglum oldu suan 3 yasinda. Simdi yine hamileym 9haftalik 13.haftada dikus olacak tavsiye ederim
Evet canm uzun uğraşlar sonu da bende bu Dr un namini duydum genetik sonucum çıkar çıkmaz ordayim cnm dikisinide tahir beymi attı cnm

Evet iki kayipdan sonra tahir beye gittum gerekli testleri taptiktan sonra hamile kalabilirsin dedi herseyimi o yapti. Surekli yatarak 36 .haftada dogum yaptim
Canm yaa ayy resmen umut oldun ins bende sağlıkla alirim bebeğimi kucağıma canm dikiş ücreti nekadar bide hangi hast atiyi dikişi bilgi verirsen çok sevinirim

Canm yaa ayy resmen umut oldun ins bende sağlıkla alirim bebeğimi kucağıma canm dikiş ücreti nekadar bide hangi hast atiyi dikişi bilgi verirsen çok sevinirim
İnsallahalirsin sende kucagina. Dikis ucreti uc sene evvel 600 liraydi simdi kac lira bilmiyorum bende bir ay sonra dikilecem. Tahir bey cinarlida yapiyor dikisi dogumu

nazah35 ben İrenbe İsmail bey e gittim Çok memnun kaldım hem güleç yüzlü hem de işinin ehli o farketti açıklığı 13. Haftada ve serklaj yaptı 1200 tl idi aralıkta. muayene ücreti 300 tl kesinlikle tavsiye ederim

Ben o jeli doğuma kadar kullanmaya devam ettim temizliğine dikkat ettikten sonra bi problem olmaz canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…