Rabbim Sana Binlerce Şükürler Olsun , Allah Bütün Dostlarımdan Razı Olsun ; Hamileyim

yaa gerçekten çooook sevindim allahım nazarlardan saklasın sizi. hayırlı sağlıklı evlat olsunlar. allahım sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin. eşini ve seni kutluyorum tekrar hayırlı olsun.. valla çoook sevindim:))

Canım benım hersey gönlunce olsun okurken agladım yaa senı tanımam etmem ama yurek kardeşlğimiz var be gulum rabbaım sağlıkla kucagına almayıda ansıp etsın inş hersey gönlunce olsun ee eşine nasıl söledın buguzel hberii

Tatlımm çok sağol. Her ay gelir sorardın var mı gelişme diye. Şeniz Allah sonunda değişikliği nasip etti. a.s. :asigim: Sana da nasip etsin inşallah. Sen de çok ilgilisin arkadaşlarınla ve çok iyi niyetlisin. Allah gönlüne göre versin inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

nevrom hadi yaa anlat be kuzum nasıl öğrendiniz sonucu alınca ne yaptınız eniştenin tepkisi nasıl oldu tabi sevinmiştir ama ne yaptı öğrenince ayy anlat işte ne bileyim ha bu arada anlat derken elini çabuk tut ve bi an önce uyu sen artıkın 2 canlısın nevrooooom:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

Canım zaten orada sonucu 4,5 saat bekledik. Arada çıktık birşeyler yedik , dolandık ama genelde merkezde oturduk bekledik. Zaten mayıştık belli bir yerden sonra.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Çağıracaklarına yarım saat kala heyecanımız en üst safhaya çıktı. Ben metanetimi korumaya çalışıyordum. Eşim de çok çaktırmıyordu ama anlıyordum. Orada sonuç bekleyen 3 aileydik. Herkeste ayrı bir heyecan sonuçta. Konuşarak heyecanımızı yenmeye çalıştık. En sonunda çağırdılar. Oturduk ve şaakkkkk diye söylediler. Neye uğradığımızı şaşırdık.. delikafadulden delikafadulden Hani öncesinde birkaç kelime ederler mi diye beklemiştik. Allahtan sonuç pozitifti. Eşimle birbirimize baktık. Ben başladım ağlamaya. Şükürler olsun demeye. Eşim de bana sarıldı gözleri doldu. Yanaklarından süzülecek kadar ağladı o da o odada. Ama ben 3-5 dakika ağladım. :asigim: Neyse bizim ağlama bitince diğer anlatacaklarını anlattılar. :teytey: Haftaya kese için çağırdılar. Oradan çıkınca zaten doya doya sarıldık , ağladık , şükrettik. Bahçeye oturup şaşkınlığı ve heyecanı biraz olsun üzerimizden atınca ; ailemizi aradık , eş dost zaten sürekli arıyordu. Doya doya geçti hep sonrası. Eve geldik , sonra kutlamaya dışarı çıktık. Unutulmaz bir gündü. Harikaydı. O anı çok güzel yaşadık. Şaşkınlıkla dışarıdan acayip görünmüş olabiliriz ama bizim için çok tatlı bir anı oldu. Çocuklarımıza anlatmayı nasip etsin Allahım inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

bugün mutluluk ne deseler işte bakın gözümdeki bu yaş derdim....
bu yaşlar senin için nevrom o kadar mutluyumki....
rabbim inşallah kucağına almayı nasip eder....
asıl biz sana teşekkür ederiz.bizi burada buluşturduğun için; ; bugün verdiğin mutlu haberin için ; büyük emeklerle hazırladığın listeler için ; içimizi okşayan güzel sözlerin için;pozitifliğinle neşenle, gücümüze güç kattığın için ;kısacası dostluğun için teşekkürler...
seni ve yeğenlerimi çook öpüyorum, eşini de tebrik ediyorum.Allah hayırlı sağlıklı evlatlar versin.darısı da bizlere olsun....

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

senağlama senağlama senağlama Beni ağlattın gece gece güzelimm. Canımsınn. senağlama senağlama senağlama Gözünden akan yaş o kadar kıymetli ki canım arkadaşım , benim için olması çok duygulandırdı beni. :asigim: :asigim: :asigim: Ben size ne yaptım ki. Asıl ben sizlerin hakkını ödeyemem. Siz beni bulutlarda uçurdunuz. Her gece kuş tüyü yastıklarda uyuttunuz. Ben sizin desteğinizle erittim o günleri. Allah razı olsun diyorum. Amin diyorum. İnşallah diyorumm. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Sizleri çok seviyorumm. :asigim: En güzelini , en hayırlısını sizler için diliyorum. İnşallah Rabbim dualarımızı kabul eder. Güzel haberlerinizi alırım da sevincim katlanır. :Saruboceq: :Saruboceq::Saruboceq:

nevrommmm
dışardan yeni geldim ayakkabılarımı çıkarır çıkarmaz nete koştummmmm. benim için gerçi çok süpriz olmadı.....rabbimin sana bu hediyeyi vereceğine emindim...hihoyyythihoyyythihoyyyt.
tebrik ederim canım seni ve eşini. inş. sağlıcakla kucağınada alırsın ama sanırım biraz zor olacak.. üç kişilik yer açmalısın kucağında:dance:
bize hep umut ve destek oldun. şimdide pozitifliğinle örnek oldun...seni seviyoruz tatlımkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

Ayy canlarım yaa. Neredeyse şaşırıp ayakkabıyla içeri girecekmişsiniz. :1rolleyes: Çok şirinsin , çok tatlısın bitanemm. :asigim: :asigim: :asigim: Sen de artık yola çıksan iyi olur bitanem. Ben de seni kutlamak istiyorum artık. yerimseniben Şeniz

1095729483bebek17.jpg

nevrom bu melekler senın içinn

Hepsi benim mi? :asigim: :asigim: :asigim: Çok teşekkürler tatlımmmm. Şeniz Şeniz Şeniz

Elhamdülillah:hooray:
Ne kadar güzel bir haber bu.
Tedaviye başladığından beri sonucunu bekliyoruz.
Daha dün ablamla (nevinırmak) yarın nevrosky nin sonuç günü diye konuşuyorduk.
Bugünde siteye bakmaktan gözüm döndü.Nerde, niye haber vermedi diye. Şimdi ablam dedi nevrosky den haber aldınmı diye. Yok dedim hemen girdik, haberi aldık ve inan çooook mutlu olduksenağlama.
Tüm hamilelere çok sevinirim ama tüp bebek hamileleri benim için bambaşka:CüvCüv:.
Çünkü bu yol bambaşka bir yol ve çok zor bir yol.
Rabbim bu yolda olanların yardımcısı olsun inşallah.

Allah hayırla sağlıkla tamamına erdirsin inşallah. Hayırlı, sağlıklı, hayırlı uzun ömürlü evlatlar olsun inşallahŞeniz.

Darısıda tüm isteyenlerin başına olsun inşallah:1hug:

Canım yine sessiz sedasız dualar edilmiş. :asigim: :asigim: :asigim: Yollar gözlenmişş. :eek: Siz ne kadar mukaddes insanlarsınız. Şu an yerimde olsaydınız keşke. Şu yaşadıklarımın tarifi yok. Rabbim bağışladı çok mutlu etti. Sizler hep yanımda oldunuz , oluyorsunuz ; çok mutlu ettiniz. Bu mutluluklar artarak devam edecek Allahın izniyle. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Şeniz Şeniz Şeniz Allah senin de gönlüne göre versin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Ohhhhh ooohhhhhhhhhh ohhhhhhh çok şükür elhamdülillah....

Rabbim,tamamına erdirsin hayırlısıyla,sağlığınızla....Sağlıklı,mutlu bir hamilelik dönemi,sağlıklı kolay bir doğum nasip etsin.Yavrunuzu öpmek,koklamak,büyütmek nasip etsin.En güzel günlerini görmek,yaşamak nasip etsin,sizlerle ve tüm sevdiklerinizle inşallah...

Ne güzel şeyler yazmışsın dostların için...Hepsine gönülden katılıyorum.Destek moral çooooook ama çokk önemli,bende çok güzel moral depoluyorum burda gerçekten....Herkes iyiki var...

Bu yolda uğraşan ,didinen,türlü türlü fedakarlıklar yapıp anne olmak isteyen tüm arkadaşlarım,yolunuz açık olsun,tüm işleriniz yolunda gitsin,herşey ama herşey gönlünüzce olsun...

Herkese kocaman öpücükler....:)))))))

Süper bir mesaj..:lepi::lepi::lepi: Süper dilekler :lepi::lepi::lepi: Canım çok güzel dilek ve dualarda bulunmuşsun. Hepsine kocaman bir AMİNNNN diyorumm öncelikle. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Sen de buradan , dostlarından , sevdiklerinden , yakınlarından aldığın moral motiveyle inşallah yakında ipi göğüsleyeceksin canım. Rabbim sana da bağışlayacak. Ben senin için çok dua edeceğim. Anne Baba olma vakti inşallahh. yerimseniben :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

nevrosky seni cani gonulden tebrik ediyorum inan cok sevindim:nazar:
Rabbim kucagina almayi nasip etsin.
Allah yar ve yardimciniz olsun dualarim sizlerle.

Sağol bitanem. Amin , inşallah. Allah razı olsunnn. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Senin de hakkında hayırlı olan tüm dileklerin gerçekleşsin inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

nevroo alo alo askım susmaaa alo alo alo bu aska kıymaa alo alo aşkım dön de alo alo alo son kez dınle..

Alooooooooooooooooooo delikafadulden delikafadulden delikafadulden :teytey: :teytey: :teytey:

Canlarımm bu gecenin de sonuna geldik. Yaklaşık 50-60 mesaj kaldı okunup cevaplanacak. Hepsine döneceğim. Ama yarın. Şimdilik müsadenizle çıkıyorum. mirmirmirmir

Yarını yine iple çekiyorum , yazılan herşey çok değerli benim için. :asigim: :asigim: :asigim:

İyi geceler , iyi uykular , tatlı rüyalar. a.s.

Allaha emanet olun. :Saruboceq:

canımmmmmmmmmmmm canım benim haberini okuyunca nasıl heycanlandım anlatamam....şu an içimdenn ağlamak geliyor tabi mutluluktan o kadar sevindim o kadar duygulandım ki....:lepi:
sen yüreyi çok güzel bir insansın hiç şüpem yoktu tatlım sende allahın bize verdiği mucizeyi yaşayacağını biliyordum....:sm_cool::sm_cool:

sen bu yolda herkeze çok destek oldun canım...kaydirigubbakcemile5 birlikte ağladık birlikte güldük....şimdi allahım büyük allahım sana da mucizesini nasip etti çok şükür...:Saruboceq:

sonucun da epey iyi ikiz bebek bile olabilir tatlım..rabbim hayatta herşeyi gönlüne o güzel yüzüne güzel gönlüne göre versin............:1hug:

umutla dünya yolculuğuna başlayan bebeğine rabbimden sağlık ve güç diliyorum...sımsıkı tutunsun anneciğine ve çok sağlıklı olsun inşallah canım..
rabbim sağlıkla kucağına almayı o miss kokusunu duymayı nasip etsin............:dance::dance:

tebrik ederim bitanemmmm:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
demek öykü'ye bi kardeş geliyor ne güzell yaa:sm_cool::sm_cool:

KK da ne kadar hüzün varsa belki daha fazla mutluluk var..Evet insanlar burada tanımadığı bilmediği insanlara dua ediyor,onlar için iyi dileklerde bulunuyor..Hiç hesapsız,riyasız,yürekten.:Saruboceq:..İşte bu ilahi rahmeti coşturuyor,çağlayanlara çeviriyor..Ne mutlu sana canım...Rabbim mutluluklarını daim etsin..Rabbim evladının ya da evlatlarının sağlıkla dünyaya gelmesini nasib etsin..Onlara bizimde onları sabırla beklediğimizi söyle canım.a.s.Bizleri de dualarında unutma....:Saruboceq:

Canımm çok sağoll. Allah razı olsunn. Aminn inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Bebişlerimle sürekli konuşuyorum. Onlar da sizin bebişleri çağırıyorlar. Çok güzel buralar , gelin anneler babalar sevinsin diyorlar. Eminimm. Çok dua ediyorum , edeceğim. Sizler de yaşayın inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım yeni gördüm... yeni okuyabildim.. keşke sıcağı sıcağına senle paylaşabilseyim bu duyguyu yazını gecenin 2 sinde okuyorum ve nasıl ağlıyorum sana anlatamam....

o kadar mutlu oldum o kadar sevindimki anlatamam...

rabbim o melekkleri korusun ve ömür versin .... maşallah size.. allahım nazardan saklasın... çok duygulandım bitanem... neler yazasım geliyor bir bilsen...darısı başımıza inşallah...

çok öptüm canım benimm hayırlı olsunnn...

Tatlımmm :1hug: :asigim: Sağol canımm. Aminn , inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Ne kadar duygulandığını tahmin ediyorum güzel yürekli arkadaşım. Allahım inşallah sana da verir de ben de o duygu seline kapılırım. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Ben de çok öpüyorummm. Şeniz

Canim benim, inan son zamanlarda aldigim en guzel haber bu.. Maasallah nazar degmesin sanada bebislerinede.. Allahim sana ve esine bagislasin onlari.. Insallah darisi tum isteyen arkadaslarimizin basina...Rabbim onlarinda yuzlerini guldursun.. Bizide yavrularimiza sag salim, hayirlisi ile kavustursun..

Güzelimm çok sağoll. :asigim: Çok öpüyorum seni. Şeniz Aminn , inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: İnşallah sağlıkla kucaklarız. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: İnşallah Rabbim hasretle yanıp tutuşan herkese nasip eder. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: bensssenb'yi görürsen çok selam söyle tamam mı. Öpüyorum onu da çokk. Şeniz

tebrik ederim cnm,sağlıklı bir hamileleik diliyorum sana
Allah analı bablı büyütsün inş

Sağol bitanem. Aminn , inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Bakıyorum sen de sona doğru ilerliyorsun , kızını bekliyorsun. :dance: Sağlıkla kucaklamanı diliyorum canımm. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :asigim:

nevrommmmmmmmmm canımcımmmmm inanılmaz sevindimmmmmm allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım rabbim çook büyük :lepi: şükürler olsunn

Canımmmmmm çok sağol. :asigim: a.s. Allahım nasip etti şükürler olsun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Sizlere de nasip etsin inşallahh. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Kimsenin kucağı boş kalmasın. Hasretle yanmasınn. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

nevroşuuuum canım benim bitanem biliyordum yaa bebişinin geleceğini.ne güzel

bir haber bu. :teytey: :dance: tebrikler canım.rabbim tamamına erdirsin mis kokulunu kucağına almayı nasip etsin :ecrin_bebek:

arkadaşım,dostum birtanem.o güzel yüzünde güller açıyordur şimdi.hiç solmasınlar inşallah.çook öpüyorum seni.
Şeniz

nazarlardan korusun rabbim. [URL=http://img525.imageshack.us/my.php?image=nnnm.png][/URL]

Son düzenleme:
Canım arkadaşım,a.s.
Sen her zaman dediğim gibi bir melek olmalısın.
Rabbim sana bebeğini bağışladı.
Dün gibi hatırlıyorum kısa protokolle başladık dediğini ama zaman neden hemen geçmedi orasını anlayamadım.
24/03/09 neden hemen gelmedi.
vee sonunda geldi sen bizimle o minicik mucizeni :emir_bebek: paylaştın.
Burada ki bütün teyzelerini sevinç gözyaşlarına boğdun.

Canım, sen herkesin heyecanını paylaştın,
hangi konuyu okusam sen vardın umut veren mesajlarınla.

CANIM Arkadaşımmmmm...
Kendine ve yavruna çok iyi bak....:nazar::nazar::nazar:
Seni çok seviyorum..

kucağına aldığımız günleride görürüz inşallah...darısı semişe, gözeğe, zazaya,balsurata bana daha adını hatırlayamadığım bebek isteyen tüm arkadaşlarımızın başına...

canım ben görmememiim daha önce.
ama şu an bütün tüyleim havada.gözelrim sulandı
rabbim bütün dualrını kabul etisn.
meleklerini ve seni korusun.
kimseyi yavrusundan ayırmasın.
kimseyi bıynu bükük bırakmaısn.içinde bizi de tabi.
rabbim kucağına aldığın günün sevincini d epaylaşmak nasip etisn hepimize.
çok çok evişndim.
sevincini bizimle paylaşmana daha da çok sevindim.
benim minik kuzum şimdi karnımda ,pıt pıt vuruyor.
inşallah hepimiz bu uzun ama mutlu yolu hep birlikte geçeriz.
ve kucağımıza bebek kokusu ,evimize çocuk sesleri ile dolduran rabbimize her zaman şükür ederi.z
sağlıklı ,hayılrı ,mutlu evlatlar verisn rabbim.
ömürleri uuzn ve bereketli olsun inşallah

senağlama...senağlama.......senağlama
AMAN ALLAHIM.. SÜPER BİR HABER... çok ama çok sevindim .. içimden çığlık atmak geldi...ve atıyorum .. RABBİM NE BÜYÜKSÜN... binlerce şükürler olsun....tebrik ederim babayıda senide.. RABBİME.ŞÜKÜRLER OLSUNsenden böle mütiş bir haber almayı nasib ettiği için...
RABBİM NE BÜYÜKSÜN... sen herşeye kadirsin....şu anda ezanlar okunuyor.. ve ben gözyaşları içinde sana klavyem ıslanarak yazıyorum....senağlama...ne mutlu sana ne mutlu babaya... RABBİM sağlıkla kucağına aldığın günleri de görmeyi nasib etsin... darısı tüm bebek hasretiyle yananların başına olsun....:Saruboceq:

nevin bu süper ya dualarımız gerceklesti sonunda rabbim sağlıcakla kucagına almayı nasip etsin inşallaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

canımsın... nasıl sevindim anlatamam..
Rabbim gönlune göre verdi sonunda.. dular karşılığını buldu. Rabbim sağlıkla, sıhatle, hayırlısıyla tamamına erdirsin guzelim. Darısı tum evlat hasreti yaşayan dostlarımızın başına inşallah.

Sende beni ağlattın şimdi Sevgili Nevrosky,Ne güzel bir cevap bu yaa,sağolasın,Allah razı olsun,içim ürperdi okuyunca,sağolasın..Hem gözlerim doldu,hem gülümsedim....Çok sağol...Her şey gönlünce olsun...

Rabbimin mucizesi işte bu da.
O isterse her şey olur.
Tebrik ederim arkadaşım.
Sağlıkla inşallah gelirken bereketiyle, mutluluğuyla yuvanızı doldursun bebeğiniz yerimseniben
Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah.

Ben ağlarım şimdi.. burnumun direği de sızlar.. ne kadar güzel bir haber bu.. ınan, içime kelebekler dolustu.. ne desem, ne soylesem az su an. Rabbimden tek dileğim; bu yolun sonuna kadar saglıkla sıhhatle, huzurla tamamlaman.. Evladını kucagına almayı da gostersın.. Bundan sonra paylastıgın,yazdıgın hersey en az bu kadar güzel olur ınsallahh.. güzel ınsan, güzel gözlerinden operım.. sevınc gozyaslarından operim seni.. cıktıgın yolda en güzel sekılde ilerlemen, her anından keyif alman dileğiyle.. sen cok sevıldın her sekılde, tüm gönül dostlarının yüreğinde.. hep te bunun keyfini cıkaracaksın, her sekılde.. inan buna.

Canım benim ilk günden beri emindim bu sefer senin için bebeğine kavuşmanın zamanı olduğuna. o kadar inançlısın ki yasadıgın tüm sıkıntılara ragmen bana yazdığın herseyde bu kadar inançlı bir insanın elbet yüzünün güleceğine emindim. Raabbim sağlıkla kuzunu yada değerin çok yuksek belkıde kuzularını kucagına almayı nasip etsin. hep yüzünü güldürsün inşallah canım..

canım benim çok sevindimmmmmmmmmm rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip eder inşallah....ve bizlerede en kısa zamanda veriir allaha emanet ol herşey gönlünce olsun...........

X