RABBI YESSIR Duasi..

ahhh çok özür dilerim. bize okunmayan arkadaşa yazmışsınız mesajı. bende biz okumadık sandım.

Çok teşekkür ederim Rabbim hepimizin dualarını hayırlısıyla kabul etsin. Amin
Amin canım senin için yürekten ettim dualarımı. Diğer arkadaslara okurken de onlar için aynı şekilde. İnşallah seni seven ve senin seveceğin huyu güzel biriyle evlenir mutlu bir yuva kurarsin.Sağlıklı hayırlı,yuvanı şenlendirecek evlatların olur innnşallah..Aminn..

Ahh ne güzel dua bu böyle çok tesekkur ederim amin inşallah hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim . Sizin de kalbiniz gibi güzel dualarınızı yaşatsın size Rabbim gönlünüzden geçen her dileğiniz hayırlısıyla size gelsin inşallah. Aminn

Aminn canım inşallah..

Cikart canim . Liste bitsin herkese soralim oyle liste yapalim daha iyi. Eger ara verelim derseniz verelim. Benim icin farketmez. Ben tamamen sana biraktim:)
Canım 19 Ocak'a kadar dua olursa listeyi düzenlerim. Ama o tarihten sonra memlekete gideceğiz. Fırsatım olmayabilir. Başka bir arkadaş listeyi devralabilir mi ki?

Canım 19 Ocak'a kadar dua olursa listeyi düzenlerim. Ama o tarihten sonra memlekete gideceğiz. Fırsatım olmayabilir. Başka bir arkadaş listeyi devralabilir mi ki?
Valla bilmiyorumki canim gonullu varsa olabilir yada biraz ara veririz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…