RABBI YESSIR Duasi..

Z P

Mucizelerimmm🥰
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2016
9.329
12.175
Merhabalar kizlar .

Oncelikle Rabbim golumuzden gecen butun hayirli dilekleri kabul etsin.

Kimseyi evlatsizlikla ve evladinin hayirsizligiyla sinamasin.

Sıkıntılı gunlerimizde en guzel sey dua etmektir.

Rabbi yesir duasininda manasina baktigimiz zaman oyle anlamli bir dua ki .

Rabbim dualarimizi kabul eylesin.

Buyrun herkes bu duamiza katilsin.

Listeye girmek isteyenler olursa mesaj yazsin.

Her hafta listemiz yenilenecektir .

Listeye girmek isteyenler ne niyetle okunmalarini istiyorlarsa yazsinlar .

Rabbim simdiden kabul eylesin.

Rabbi yessir duası,
Kuran-ı Kerim'de geçen bir ayet değildir. Bir duadır. Rabbi Yessir duası işleri kolaylaştırmak için okunan ve hakikaten de dilde alışkanlık yaratan ve okunduğu zaman insana bir ferahlık ve rahatlık veren bir duadır. Allah bütün mümin kullar için kolaylık diler zorluk istemez. Rabbi Yessir duası da Allah'tan yardım dilemektir.

Okunusu: "Rabbi Yessir velatü asir rabbi temmim bil hayr"

Anlami: Rabbim! Kolaylastir, zorlastirma.Rabbim hayirla sonuclandir . Amin

Kızlar rabbi yessir duamızın listesi tamamlandı.

21.12.2017 BASLAYACAKTIR

Hepimizin duası yalvarışı bir, Rabbim hepimize tez zamanda hayırlısıyla evlat nasip etsin inşaAllah.

Yeni duamıza katılmak isteyen arkadaşlar buyursunlar:

Hazret-i Zekeriya Aleyhisselâmın ilerlemiş yaşına rağmen çocuk istediği ve Cenâb-ı Hakkın da bu isteği kabul ettiği duâdır.

Enbiya Sûresi: 89. âyetin dua kısmı şöyledir: “Rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayru’l-vârisîn.” (Zekeriya Rabbine şöyle niyaz etmişti: Rabbim ‘Beni evlatsız tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın. Baki kalan ve her şeyin hakiki sahibi Sensin.’ (âyetin devam eden meâli:) Biz de onun duasını kabul edip ona Yahya’yı ihsan ettik.

Arkadaşlar okuyacağımız duâ:

“Rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayru”l-vârisîn”

Manası: “(Ey Peygamberim!) Zekeriyya”yı da (an). O, Rabbine; “Rabbim! Beni tek (yalnız başıma çocuksuz) bırakma. Sen, vârislerin en hayırlısısın (her şeyim sana kalacaktır)” diye dua etmişti.” (Enbiyâ, 21/89)

Listemiz
@Mucizeolsakeske

evTik
Seskes
Nddnsn
yelsem
mayissinegi
D darrbee
@Gokkusagi80
Mathildamae
E Ebruebruu
@miss_laviniiaa
hayat_gun

Niyetlerimiz
@Mucizeolsakeske[/USER] ( ismet kizi Elif )
Hayirlisiyla transferimin tutmasini,saglikli hayirli bir hamilelik gecirebilmemi ve hayirli saglikli evlatlarimin olmasini nasip eyle Ya Rabbi.

evTik Niyetim: Nihat ve Zübeyde çiftinin tez vakitte sağlıklı hamile kalıp 9 ay 10 gün sonunda bir avazda doğumla sağlıkla kucaklarinaeksiksiz,noksansiz,fazlaliksiz,kusursuz bebeklerini almaları.

Seskes Niyeti: hayırlı sağlıklı uzuvları tam eli ayağı düzgün imanlı evlat sahibi olmak

Nddnsn Rabbim hayırlısıyla sağlıklı, sıhhatli, imanlı ve hayırlı bir evlat

yelsem hayırlı sağlıklı bi evlat niyetine

mayissinegi Allah'ın izniyle tez zamanda hayırlı sağlıklı bir evlatla kucagimi doldurmak istiyorum. En kolay zahmetsiz eziyetsiz sekilde..

D darrbee Duasi ; Rabbim hayirlisiyla tez vakitte hayirli,saglikli,iman ve ihlas sahibi , akli ve uzuvlari yerinde bir evlat nasip etsin insaAllah..

@Gokkusagi80 (kadriye)
tez vakitde sağlıklı salih bir evlat.

Mathildamae
Ben tez vakitte hayırlısıyla evlenip sağlıklı mutlu günler ve hayırlı evlat diliyorum. Rabbim kabul etsin inşallah.

E Ebruebruu Niyeti : hayirli rizik

@miss_laviniiaa
Rabbim Huzur mutlu yuva hayırlı sağlıklı evlat nasip etsinn

hayat_gun
Niyeti: Suan tedavi asamasinda. Allah'in izniyle tedavim başarıyla sonuçlansın. Sağlıklı,rahat bir hamilelik sonucunda hayırlı, sağlıklı, eli ayağı düzgün, aklı başında,uzun ömürlü salih saliha evlatlar diliyorum rabbimden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Allah'ın izniyle ben listede olmak isterim canım.
Niyetim: Nihat ve Zübeyde çiftinin tez vakitte sağlıklı hamile kalıp 9 ay 10 gün sonunda bir avazda doğumla sağlıkla kucaklarina eksiksiz,noksansiz,fazlaliksiz,kusursuz bebeklerini almaları.

Tamam canim yazdim listeye bi kac kisi daha olursak baslariz Allah in izniyle cok kolay cekilebilen bi zikir

Rabbimin izniyle hem listenizde hemde dualarınızda olmak isterim inşallah...Allah herkesin gönlünde ne varsa onu nasip etsin inşallah...Duam" hayırlı sağlıklı uzuvları tam eli ayağı düzgün imanlı evlat sahibi olmak"Rabbim şimdiden niyetlerimizi dualarımızı kabul buyursun..

Aminn canim benim hosgeldin . Insallah hersey iyi olacaktir gonulden inanin

arkadaşlar bende katılmak isterim. Benim de niyetim Eşimin tez vakit Şifa bulup Hayırlı sağlıklı sıhhatli imanlı bir evladımızın olması.Hepimizin duasını Rabbim kabul etsin inşallah.

@Mucizeolsakeske ( ismet kizi Elif )
Hayirlisiyla transferimin tutmasini,saglikli hayirli bir hamilelik gecirebilmemi ve hayirli saglikli evlatlarimin olmasini nasip eyle Ya Rabbi.
Niyetine 100 tane 'Rabbi Yessir velatü asir rabbi temmim bil hayr' okudum canım. Rabbim kabul etsin,duanı hayırlarla yaşatsın inşaAllah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…