RABBI YESSIR Duasi..

E Ebruebruu ve @miss_laviniiaa arkadaşımız için okudum.Daha önce vardı miss lavinia ekran görüntüsü almıştım önceki sayfadan.Onun niyetine de okudum.Kendim için de şimdi okudum.Rabbim kabul eder inşallah.

11.01.2018 PERŞEMBE
hayat_gun niyetine : Suan tedavi asamasinda. Allah'in izniyle tedavim başarıyla sonuçlansın. Sağlıklı,rahat bir hamilelik sonucunda hayırlı, sağlıklı, eli ayağı düzgün, aklı başında,uzun ömürlü salih saliha evlatlar diliyorum rabbimden.

70 kere “Yâ Allah, Yâ Rahmân, Yâ Rahîm, Yâ Kavî, Yâ Kâdir

@Mucizeolsakeske (İSMET KIZI ELİF)
evTik (NİHAT VE ZÜBEYDE ÇİFTİ)
Seskes
@Ftskls
yelsem
mayissinegi
D darrbee (BETÜL)
@Gokkusagi80 (KADRİYE)
Mathildamae
E Ebruebruu
hayat_gun

* Çocuğu olmayan eşler, her gün 731 kere ” Ya Hâlik celle celâlühû ” demeye devam ederlerse Allâh-u Teala’nın izniyle çocukları olur. bunuda paylaşim sizlerle canlar
Arkadaslar bir sonraki duamız Gökkuşağı arkadaşımızın söylediği dua olsun mu?Bence bu olsun.Rabbim kabul eder inşallah..

okudum Allah kabul etsin

Bugün BİSMİLLAH deyip baslayalim o zaman katılmak isteyenleri tekrar ekleriz insaEllah

12.01.2018

hayat_gun
D darrbee
@Gokkusagi80

BUGÜN 3 ARKADASIMIZ ICIN HERBIR KISI ICIN 100 TANE YA HALIK(C.C) CEKELIM INSAELLAH RABBIM KABUL ETSIN..

Rabbim niyetlerimizi kabul eylesin tez vakitte hayırlı evlat nasip etsin insaEllah

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…