Psikolojik baskı ve aldatılma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok teşekkür ederim 🙏🏿 bu dediklerinizin hepsine canı gönülden inanıyorum. Ama yolumu çizdim... Kararım belli... Büyük konusmak istemiyorum ama bu işin dönüşü yok.. Çok teşekkür ederim yorumunuz için. 😊
Anlaşmalı bosanmaya yanasamıyor... kendine hayat naısl kuracakmıs sadece 500 500 nafaka verecekmiş. Baska bir sey vermek istemiyormus.
Ben sizin yerinizde olsam tek amacım kurtulmak ve yoluma devam etmek olurdu. Genelde kadınlar ellerinden geleni yapar bilemiyorm doğru mu yanlış mı ama benim için psikoloji daha önemli kendimi yıpratmam ne derse tamam derim ve bi an önce boşanırım

Ben sizin yerinizde olsam tek amacım kurtulmak ve yoluma devam etmek olurdu. Genelde kadınlar ellerinden geleni yapar bilemiyorm doğru mu yanlış mı ama benim için psikoloji daha önemli kendimi yıpratmam ne derse tamam derim ve bi an önce boşanırım
Uzatmıyorum inanın.. Umrumda değil o... Yalnzıca çocuklara en azından maddi anlamda babalık yapsın istiyorum. Tazminat vs vs hiç bir şey istemiyorum. Sadece nafaka da anlasmak istiyorum. Çekişmeli olsa zaten bir sürü kazancım olacak. Umrumda bile değil.
İnanın bi an evvel bende kurtulmak istiyorum.

Uzatmıyorum inanın.. Umrumda değil o... Yalnzıca çocuklara en azından maddi anlamda babalık yapsın istiyorum. Tazminat vs vs hiç bir şey istemiyorum. Sadece nafaka da anlasmak istiyorum. Çekişmeli olsa zaten bir sürü kazancım olacak. Umrumda bile değil.
İnanın bi an evvel bende kurtulmak istiyorum.
İnşallah herşey gönlünüzce olur 🙏

konu sahibi aldaltildiginizi kanitlayip guzel bir tazminar ve nafaka alin.issizligin ustune tazminat borcu ile baslasinlar yeni hayatlarina bakalim huzur kaliyor mu borc varken
İnanın merhametim ve kendime olan saygım olmasa yıpranmayı göze alsam neler yaparım onalra ama bu kez enerjim cocuklarıma ve kendime kalmayacak.

Böyle adam mı olur bittiği isabet olmuş bir de yaptığı manipülasyonlara bak karaktersiz
En çok o manipülasyonlara üzüldüm desem...7ay boyunca bosanma sebepleri üretti durdu kimseyi ikna edemedi beni de kendisini de...
Netten okuud durdu. Herkes diyor aldatma bosanma sebebidir diye Baska bir sey olamaz mı mutsuzum evliliğinde filan diyordu.
İlla aldatma mı olması lazım diyordu.
Bana soruyordu senin için evliliğin bitme sebebi nedir diye bende aldatma diyordum. O zamanlar itiraf edip defolup gitmedi.. 7ayı bana zindan etti. Amacı beni suclu gösterip ayrılmaktı muhtemelen rabbim onu bu hale getirdi. Eline yüzüne bulastırdı.

Buna bende inanıyorum. Sabırla bekliyorum ama asla ucu bana ve cocuklarıma dokunmasın inşaallah 🙏🏿
Boşandığınızda mesafenizi koruyun yeter. Mahkemece belirlenen gün ve saatlerin dışında çocuğu vermeyin, olur olmaz zamanda arar sorar sizi, çocukları bahane edip hayatınızın içinde olmaya çalışır, sınırı iyi çekin. Erkek beynini biliyoruz, nasılsa ben gözünden düştüm demeyin. Öz saygınızı koruyun, alanınızı çiğnetmeyin yeter.

Merhaba hanımlar. Daha önce bir hesabım vardı kapatalı çok olmustu oradan yazmak istemedim.
Kendim hakkında bilgi vereyim öğretmenim 4yasında kızm 4aylık bi oğlum var. Eşim ise özelde 4bin gbi bir maaşa çalışıyordu.5sene peşimde koştu 2sene sevgili olduk, 6senedir evliyiz. Her sey bundan 7ay önce başladı... Bana saçma sebeple kavga sornası bosanacam ddi o zamanlar ben hamile idim. Doğumdan sonra bosanacaktım simdi demiş oldum filan dedi. İyi git ddm gitti valizi topladı annesine. Ama işyeri arabası ile gelip kapıda duruyordu gece geri dönüyordu. Msj yazıyordu evimizin önündeyim vs diye. Sonra eve geri dönüyordu. Bu sekilde yine tartışma sonraları doğumdan sonra da dahil gitmeler gelmeler oldu kendi ailesine... Ben yemin ettiriyordum, kızımın üzerine yemin etti "kimse yok hayatımda suçunu neden baskasına atıyorsun hala" diye.... Beni sürekli geçmişteki yasadığımız hakaret küfür ve beddualardan dolayı sucluyordu. Ben durduk yere ona hep zarar vermisim kendisini değersiz hissetmiş... Hiç adam yerine koymamısım vb nelerle bana vicdan azabı çektirdi o zamanlar yazsaymısım keske buraya... 7ay boyunca uğrastım ben suclu yum zamanında bu adamın kıymetini bilemedim diye... O çok iyi bir insan diye.. Beni herkese anlatmıs neler yasadık sa kavgaları vs evin mahremiyeti diye bir sey kalmamıs. Ve sürekli ama sürekli ağlıyordu. Her seferinde her gdip gelmesinde annesinin evinde de dahil olmak üzere sürekli ağlıyordu.
Namazda hıckıra hıckıra ağlıyordu. Ben ölmek istiyorum diyordu. Keşke çcouk olsam, Ben kötü bir insanım, kendimi sevmiyorum, kendimi öldürdüm vs diyordu. Psikolojik problemleri var diye psikologa psikiyatriste hatta aile terapistine bile gittik. Psikiyatrist, depresan ilaçları verdi kontrol önerdi. B tipi kişilik bozukluğunu bir oku demiş göndermiş.
İlaçları 2hafta ancak kullandı. Kendisi bıraktı. Sonra yne bi kavga oldu annesine gitti bosanma prosedürü hazırladık filan bosanacağız diye olmuyor böyle diye sonra son kez konusalım dedm geldi... Geri dönmedi bosanmayı erteledi. Mutlu olup mutlu edeceğim bundan sonra dedi.. Ben ddi hayatımda en çok sevdiğim seni kaybetmeyi göze almısm bir daha bir seyden korkmam dedi filan ama 2 3 hfta sonra tekrar ağlamalar basladı. Doğum gününü kutladık hediyeleri açıyor ağlıyor hiç susmadan. Sonra ben haketmiyorm demeye basladı. 2 gün filan ağladı yne durup durup. Sonra bana bi gece geldi ve ben dayanamıyorum artık vicdan yapıyorm ddi ve aldattım seni diye acıkladı. İşyerinde hep şüphelendiğim birisi vardı bu 7aylık süreç o kadın geldiğinden beri baslamıstı. Kadın bekar evlenmemiş hiç benimle yasıt 31yas.
Sıcak kanli, samimi, tatlı dilli diye sevmiş. Benden ümidi kestiği için bu işe kalkışmıs ama sonra kopamamıs o kızdan onu seviyormus. Kzıı aradım zorla nosunu aldım. Kız diyor ki "benim vicdanım rahat sizin zaten sıkıntılarınız varmıs, ona ddm ki beni seviyorsan bosanırsın. " bunları söyledi kız. Sonra esimin tel ini aldım vermedim bir sey demedi çıktı gitti. Tüm işyerine duyurdum bu durumu işten atıldı ikiside. Şimdi boşanma aşamasındayz henüz 1hafta oldu. Anlaşmalı bosanmaya çalışıyorum.
Dipnot: eşimin parası yok, maaşı da ii değildi, tipi de yok sayılır, ağzı laf yapmaz, biraz onun bunun aklına da uyar.genelde çok Ağlaktır.
Bu arada evleneceklermis.
UZUN OLDU SANIRIM. DERTLEŞMEK İÇİN YAZDIM.
Bence sen bu ruh hastasindan kurtuldugun icin kina yak zehirli bir sarmasik senin esin evlensin senden uzak ne halle olursa olsun aklini kullan ve asla uzulme sen eşinin karakterini biliyorsun sonucta ve onların evliliginin sonu az çok tahmin edilir ...kendine temiz bir sayfa ac .

İnanın merhametim ve kendime olan saygım olmasa yıpranmayı göze alsam neler yaparım onalra ama bu kez enerjim cocuklarıma ve kendime kalmayacak.
konu sahibi bence tazminat isteyin .simdi hic bir zarara ugramadan bosanirsa zamanla gicik olursunuz issiz haliyle odesin bakalim.aldattiysa bedelini odesin

Peki evliliğiniz boyunca sorunlar yaşadığınız boşanma aşamasına geldiğiniz olmadı mı? Huzurlu bir evliliğiniz mi vardı ya da sorun çıkaran taraf genelde siz miydiniz? İçine yara yapan şeyler mi vardı neden bunları şimdi söylüyor
Evliliğimiz huzur dolu değildi genelde o çok pısırıktı.. Bir çok seyi ben yapardım o da bana fırsat vermiyorsun bende ondan yapmıyorum derdi.
Sanki duvara konsuur gbi olurdum. Anlamazdı, anlatırdım anlatırdım bir daha anlatırdım sonra bu kadr çok sey anlattığıma ve hala anlamadığına sinir olurdum. Sürekli yorgun olurdu. Uyumak isterdi. Kızımın tüm sorumluluğu bendeydi. Duygusal anlamda ilgi alaka olarak beni pek gözü görmezdi. Beni inanılmaz sinir ederdi o kadr öfkelendirirdi ki ben kendime artık hayret ederdim. Bağırıp çağırınca hakaret edince filan anca bana cevap verirdi.
Bazen neden bu kadr gurursuzsun sana bu kdr laf diyorum hala aynı seyleri yapıyorsun. Niye hiç bşr sey zoruna gitmiyor diyordum.
Hepsini önüme 6sene sorna döktü. Meğer takıyormus ağlıyormuş işte de çok ağlamıs...
Herkese eşimle problemlerim var dermiş.
Kendi içinde yaşamış her seyi... O kadar zaman sonra belki de bu kadın var olduğu için arkasında şeffaf oldu ve heybesindekileri döktü. Hiç bir zaman bosanma asamasına gelmedik. Genelde o ağlar ben affederdim.bazen çok ağlamasına da kızardım. Öyle yapıyorum diye de bana kızardı ağlamasına laf diyorum diye.

Bence sen bu ruh hastasindan kurtuldugun icin kina yak zehirli bir sarmasik senin esin evlensin senden uzak ne halle olursa olsun aklini kullan ve asla uzulme sen eşinin karakterini biliyorsun sonucta ve onların evliliginin sonu az çok tahmin edilir ...kendine temiz bir sayfa ac .
Evet... Kafası o kadar gel gitlerle dolu ki... Düşünmekten aslolan mevzular bile değişiyordu. O sekilde olmadı o olay diyordum.
Bana bosanalım demeden önce, 7ay önce yani, sevdiğini söyleyip karnımı filan öpüyordu.
Ne oldu ne bitti bu kadın ne vaad etti ya da bu ne vaad etti bilmiyorum.
Bu arada kadın evine çocuklarına dön demis her seferinde de bu peşini bırakmamış..
Bir de diyor ki boşanana kadar beklerim eğer benimle ciddi düşünüyorsan demis.
En son bosanmadan vazgeçip geldiğinde, kadın bunu engellemişti. bende neden bu kişi engelledi ki onu diyordum. Şüpheleniyordum. Meğer mevzu bu imiş.

Evet... Kafası o kadar gel gitlerle dolu ki... Düşünmekten aslolan mevzular bile değişiyordu. O sekilde olmadı o olay diyordum.
Bana bosanalım demeden önce 7ay önce yani sevdiğini söyleyip karnımı filan öpüyordu.
Bu arada kadın evine çcouklarına dön demis her seferinde de bu peşini bırakmamıs..
Bi de diyor ki bosanana kadar beklerim eğer benimle ciddi düşünüyorsan demis.
En son bosanma dan vazgeçip geldiğinde kadın bunu engellemişti bende neden bu kişi engelledi ki onu diyordum. Şüpheleniyordum. Meğer mevzu bu imiş.
Yukarıda mesajınızı gördüm bu adam altınızda çok ezilmiş, 5 gömlek fazla gelmişsiniz ona. Kendi sıkletinde bir kadın ise o, ona cennet gibi gelmiştir, yanında errrrrkek olduğunu hissetmiştir; e şimdi ikisini de işten de attırdınız onlara yaradı, bağlandılar. Sizi arayacak, çünkü her zaman arkasını topladınız, rahata alışkın o yüzden. Kendi dengi veya altı bir kadın ise o, sizin sağladığınız rahatı huzuru sağlayamaz; her ne kadar bi işe yaradığı fikri ona şu an iyi gelse de, yorulacak bir süre sonra. Onun için dedim, hele bir aradan çekilin, biraz zaman sonra başlayacaklar birbirlerini yemeye.

Bana bosanalım demeden önce, 7ay önce yani, sevdiğini söyleyip karnımı filan öpüyordu.
Bu arada kadın evine çocuklarına dön demis her seferinde de bu peşini bırakmamış..
Bir de diyor ki boşanana kadar beklerim eğer benimle ciddi düşünüyorsan demis.
En son bosanmadan vazgeçip geldiğinde, kadın bunu engellemişti. bende neden bu kişi engelledi ki onu diyordum. Şüpheleniyordum. Meğer mevzu bu imiş.
Insan oglu iste sahip olduğu herseyin nankörü birak heyecan ariyor zaten bu aldatan erkekler gizlinyaptiklari icin zevk aliyorlar hatta eslerinden ayrilip o kadinla evlenince okadarda matrak olmadığını anliyorlar hatta pisman olup mutsuz oluyorlarda is isten geciyor yani

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X