Prolaktin Yüksekliği Sorunu Olanlar

Amin cnm Kadir gecemiz mübarek olsun

Arkadaşlar merhaba,
bende prolaktin hormonundan dolayı parlodel kullanıyorum ama ben ilk 15 gün hergün yarım sonrakinde günde 1 tane kullandım. herkes değişik mi kullanıyor çünkü haftada iki defa kullananlar var. benim mayıs 27 de prolaktinim 17,19 ng/mL çıktı ağustosun 2 sinde ise parlodel kullandığım için 15,69 çıktı ama tam ovulasyon haftamda ilacım bitti ve hemen test yaptırdım. simdi devam edecekmiyim bilemiyorum çünkü doktoruma ulaşamıyorum bide bu değerler varken hamile kalınabilir mi hani sınırın çok ta üstünde değil gibi ? teşekkürler şimdiden :)

Cnm senin çokta yüksek değilmiş ama gergin yarım Alman çok şaşırtıcı benim 54 olmasına rağmen haftada yarım dostinex kullanıyordum iki kere hamile kaldım ama ilki kürtaj ikincisi 40 gün önce düşük oldu RABBİM isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Çok geçmiş olsun canım teşekkürler ben anca cevap yazabildim kusura bakma. ben hiç hamile kalamadım eşimde DNA Hasarı cıktı şimdi onun tedavisini görüyoruz bende bir kadın doğuma gözükeyim dedim prolaktin hormonum yükselmiş. merak ettiğim 2,64 - 13,13 ng/mL aralığında olması gerektiği ama benim değerim 15,69 ki ovulasyon dönemimdeydim testi yaptırırken. doktorlarımız tedavi bitene kadar korunun dedi ama ben nasıl olsa değerim yüksek diye korunmadım şimdide aklımda deli sorular :) bu değerlerle herhalde hamile kalınmaz demi ??

Slm cnm eğer tedavi görüyorsanız Korun derim bende suan ilaç tedavisi görüyorum beklemede yim. İlk tedavide korunmadım hamile kaldım malesef dusuk oldu. Yine de doktoruna sor

Cnm çok geçmiş olsun..bence senin değerler hiçte kafaya takılacak değerler değil doktorun korun demişse korunun ama bence hiçte korunmaya gerek yok tabi sizin bileceğiniz iş :)

Cnm çok geçmiş olsun..bence senin değerler hiçte kafaya takılacak değerler değil doktorun korun demişse korunun ama bence hiçte korunmaya gerek yok tabi sizin bileceğiniz iş :)

Dün çok şükür doktora ulaşabildim telefonda değerimin 15 e düştüğünü ama size ulaşamadığım için ilaca devam ettiğimi söyledim. oda değerlerin düşmüş ilacı bırak dedi :) şimdi benim aklıma takılan korunmadığım için çooook ama çoook istediğim hamilelik gerçekleştiyse ??? daha 10 günüm var regl olmama ama karnım ağrımaya başladı kısıklarımda batmalar var inşallah hakkımızda hayırlısı olur... sevineyimmi üzüleyimmi karar veremedim ya

Cnm inş Hakkı'nda hayırlısı olur bebişinin haberini tez Zaman'da alırsın..korunmadığın için bişe olmaz bence doktor zaten derdi sıkma canını..

Kızlar 2agustos tahlilimde prolaktin seviyem 15ti ya doktor da ilacı bırak dedi bende çarşamba günü bıraktım bugün bir kan tahlili yaptirayim dedim eşim için yaptırırken sonuç çıktı 18olmus hemen 10gun içinde yükselmesi normal mi kafam karıştı ya

Ama gebelikte de yükselme oluyo inş hamilesindir

Ama gebelikte de yükselme oluyo inş hamilesindir

ağzından bal damlıyo arkadaşım :) ben dünden beri kafaya öyle bir taktım ki hiç böyle düşünmemiştim. daha günüme 7 gün var olabilir mi ki acaba 17 ağustosta 2 yıl olacak evleneli ve şimdiye kadar hiç korunmadık eşimde sperm dna hasarı cıktı klomen ve emodeks kullanıyor ay İnşallah bu sefer tutmuştur. gebelikte hangi dönem yükselmeye başlıyor ki nerden okudun arkadaşım şu gönlümü bende bi rahatlatayım :)

Cnm Googleye yaz prolaktin hangi durumlarda yükselir diye gebelik çıkıyo inş hamilesindir bende bugün kürtaj oldum içimde parça kalmıştı (

Cnm Googleye yaz prolaktin hangi durumlarda yükselir diye gebelik çıkıyo inş hamilesindir bende bugün kürtaj oldum içimde parça kalmıştı (

Ah canım çok geçmiş olsun . Bende iş bu ya pazar günü regl oldum bes gun erkenden geldi busefer. Ama inanilmaz ağrım var hiç ağrı kesici kullanmam eşim kızdı da artık iç şu ilacı diye öyle içtim de geçti biraz ağrım. Bakalım artık bidahaki sefere denicez Rabbim o zaman ol derde oliveriri İnşallah

Çok sağol cnm..amin inş olcak ya içimizi ferah tutalım acaba ben korunsam mı korkuyorum tekrar düşük olcak diye

Çok sağol cnm..amin inş olcak ya içimizi ferah tutalım acaba ben korunsam mı korkuyorum tekrar düşük olcak diye

bence en azından bu ay bir korun çunku rahmin biraz kendine gelsin daha sağlıklı olur umarım :) ben yine bu gün kan verdım bakalım prolaktin değerim ne çıkacak? merakla bekledeyim :)

ayy benim prolaktin hormonum kafayı yemiş :)
27.05.2016 (Regl 3. gün) - 17,19 (Parlobol kullanmaya başladım.)
02.08.2016 (İlacım bittiği için tahlil yaptırdım) - 15,69 (Doktor bırak ilacı kesebilrsin dedi.)
12.08.2016 (eşime tahlil yaptırıken bende yaptırdım) - 18,61
17.08.2016 (bu gün regl 3. gün) - 29,16

neden böyle oluyor ki ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…