Prolaktin Yüksekliği Sorunu Olanlar

Cnm doktor bişe demiyo mu niye böyle bi açıklama yapsınlar bi zahmet

Cnm doktor bişe demiyo mu niye böyle bi açıklama yapsınlar bi zahmet

Doktor hanıma ulasamiyorum ki çok yogun lar telefonla ulaştım en son ilacı bırak dedi aradım ekime kadar randevuları dolu diyo Ankarada adam akıllı ulasilabilirligi olan bir doktor onerebilirmisiniz daraldim artik ya

Doktor hanıma ulasamiyorum ki çok yogun lar telefonla ulaştım en son ilacı bırak dedi aradım ekime kadar randevuları dolu diyo Ankarada adam akıllı ulasilabilirligi olan bir doktor onerebilirmisiniz daraldim artik ya
Cnm maalesef ben ankarda değilim ama Ablam sürekli hacetepeye giderdi ve çokta memnundu sen adet bittikten sonra yine bi yaptır eğer halen yüksek çıkarsa endokrin doktoruna bi görün

Kızlar son durumunuz nedir ? SiZlerden bir ricam var prolaktin yüksek olunca meme ucunda süt gelmesi dışında vücudunuzdaki belirtiler nasıl? Bende memelerde hassasiyet regli günümden 16 gün önceden başladı bu durum sizlerde durum nedir

Cnm mrb bende hiç hassasiyet yada süt gelmesi olmadı sadece adet düzensizliği yapıyodu

Bende hic sut gelmiyor.ama regliden 10 gun once cok aciyor goguslerim ta ki regli sokulene kadar.duzensizlik yapmadi ama kanama miktarim az.
Dostinex ile dustu benim prolaktinim ancak bitakinca yukseliyor tekrar.

Bende hic sut gelmiyor.ama regliden 10 gun once cok aciyor goguslerim ta ki regli sokulene kadar.duzensizlik yapmadi ama kanama miktarim az.
Dostinex ile dustu benim prolaktinim ancak bitakinca yukseliyor tekrar.
BEn dostinexi bıraktıktan sonra yükselmedi hatta gebelik oluştu ama maalesef düşükle sonuçlandı

BEn dostinexi bıraktıktan sonra yükselmedi hatta gebelik oluştu ama maalesef düşükle sonuçlandı
Gecmis olsun.
Benim yukseliyor maalesef ileci birakinca ve henuz hic gebe kalamadim.artik tup bebege baslayacagim.
Bana endokrin dru demisti ki gebelik dusunenlere parlodel veriyoruz onu kullandim ama hic dusurmedi prolaktinimi benim.mecbur tine dostinexe dondum.

Rabbim en kısa zamanda nasip etsin inşallah Ama ben kaç aydır ölçtürmüyorum sorun yok diye belki yükselmiştir yine haziranda da ikinci düşüğümü yaşadım bu yüzden yükselmemiştir diye düşünüyodum artık be durumda bilmiyorum kendi haline bıraktım

Amin insAllah.
Hic arastirildi mi 2 dusuk?gebe kaliyorsunuz aslinda bu cok iyi ama dusuge ne sebep oluyor acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…