Prolaktin Yüksekliği Sorunu Olanlar

Merhaba kızlar eğer süt hormonunuz yüksek çıktısı ve ilaç kullandıysaniz bekleyin derim ben ilaç kullandıktan 2 ay sonra hamile kaldım düsük oldu malesef acele etmeyin

Merhaba kızlar eğer süt hormonunuz yüksek çıktısı ve ilaç kullandıysaniz bekleyin derim ben ilaç kullandıktan 2 ay sonra hamile kaldım düsük oldu malesef acele etmeyin
Merhabalar benim prolaktin degerim 50 cikti 1 ay dostinex kullandim ilac biteli bu ay 2. Ayim bu ay tekrar kana baktirdim yukselmemis , bir umut bekliyorum senin değerin kaçtı bide ilaçtan sonra extra bişey yaptın mı

Merhabalar benim prolaktin degerim 50 cikti 1 ay dostinex kullandim ilac biteli bu ay 2. Ayim bu ay tekrar kana baktirdim yukselmemis , bir umut bekliyorum senin değerin kaçtı bide ilaçtan sonra extra bişey yaptın mı
Canim ilaç kullandım ana adını unuttum tekrar kontrole gittim ploraktun düzelmis ti 2 ay sonra hamile kaldım 5 haftalik dusuk yaptım çok dikkatli olmak gerekiyo moralonizi daima yüksek tutun stresten uzak dur bunlar çok etkiliyo hayırlısı

Ne yazikki düşük yaptım..düşük yapalı iki ay oldu :KK43:
meraba canm öncelikle geçmiş olsun..üzüldüm durumuna.hayırlısı buymuş demekki.elimizden gelen tek şey hayırlısını dilemek ve beklemek..ben böyle bişi yaşamadım ama bir çok aşamalardan geçtim..inanınki 2 yıldır bezdim diyebilirm.artık olmayışını kendim için düşünür değil de çevremdekilerde 'bebek'hamilelik' soruyor die tedavi yarışına girdim resmen.psikolojikman alt üstüm.bu atda tedaviyi bırakmayı düşünüyorm.bu yaz ilaçsız tedavisiz geçirmek istiyorm açıkçası,,çok sıkıldım artık..vücüdum çok ilaç aldı hormonal falan.biraz herseyden uzak kalıp dinlenmek istiyorm insallahh...mesajını görünce yazmak istedm.nezamndır girmiyordm siteye..yani buradaki olumsuz durumları okuyup takıyorum biraz.takmıycam diorum bu takıntı hiç gitmiyor insanın kafasından..neyse biraz uzun oldu galiba..hakkımızda herşeyin hayırlısı olsun canm elden bişi helmiyor..hayırsızıyla uğraşmak daha zor çünkü...biran önce de tüm isteyenler için hamile kalıp bebişlerimizi kucağımıza alırız insallah..en büyük duam bu..herbirimiz için..:110::KK42:

Merhalar bendede prolaktin 65 çıktı dostinex verdi doktor inşallah duşer bi an önce Doktorum etrafında bebek falan var mı dedi yani içimizdeki o annelik duygusunun yoğunluğundan da yükseliyor muş bu değer Allah kolaylık versin herkese ne stresli işlermiş yaa

amin amin.. Bende dostinex kullandım hamile kaldım boş gebelik oldu kürtaj oldum dört ay sonra yine hamile kaldım şuan yine düşük :KK43:( ALLAH yardımcımız olsun

amin amin.. Bende dostinex kullandım hamile kaldım boş gebelik oldu kürtaj oldum dört ay sonra yine hamile kaldım şuan yine düşük :KK43:( ALLAH yardımcımız olsun
Çok geçmiş olsun canım sanada en yakın zamanda Allah nasip eder inşallah sağlıklı hayırli bebişler tüm isteyenlere sende prolaktin kaç çıkmıştı dostinexle hemen dustumu bilgi verir misin canım

Çok geçmiş olsun canım sanada en yakın zamanda Allah nasip eder inşallah sağlıklı hayırli bebişler tüm isteyenlere sende prolaktin kaç çıkmıştı dostinexle hemen dustumu bilgi verir misin canım
Cnm çok sağol..ilk bastırdığımızda ellilerdeydi sonra 30 oldu en son 2 oldu hamile kaldım ama işte kürtaj oldum sonra yine düşük şuanda bile halen beta 200 çıkıyo

Cnm çok sağol..ilk bastırdığımızda ellilerdeydi sonra 30 oldu en son 2 oldu hamile kaldım ama işte kürtaj oldum sonra yine düşük şuanda bile halen beta 200 çıkıyo
Teşekkürler canım inşallah bi an önce toparlanıp sağlıklı bi hamileliktensonra kavusursun bebeğine :anneadayı:benimki de duşer inşallah ben dördüncü ilacı icicem bugün ama goguslerim şiş hala Allah dualarımızı kabul etsin

Teşekkürler canım inşallah bi an önce toparlanıp sağlıklı bi hamileliktensonra kavusursun bebeğine :anneadayı:benimki de duşer inşallah ben dördüncü ilacı icicem bugün ama goguslerim şiş hala Allah dualarımızı kabul etsin
Cnm tedavini kaç aydır sürdürüyorsun ayrıca prolaktin kaç ?

Amin

Aminnn canım Allah razı olsun Su anlık tek sorun prolaktin gözüküyor inşallah ikimizinde olur Allah in izniyle yazarız burdan güzel haberleri
İnş cnm ama benim artık biraz dinlenmem gerek temmuz ayında İstanbul'a gelmeyi düşünüyoruz kısmet olursa bakalım düşüklerin sebebini araştırmak için RABBİM isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inş dua edelim bu ramazan ayında birbirimize Kadir gecesinde de dua edelim

İnş cnm ama benim artık biraz dinlenmem gerek temmuz ayında İstanbul'a gelmeyi düşünüyoruz kısmet olursa bakalım düşüklerin sebebini araştırmak için RABBİM isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inş dua edelim bu ramazan ayında birbirimize Kadir gecesinde de dua edelim
Aynen canım önce senin sağlığın önemli tabiki ben kendime ederken tüm isteyenlere de ediyorum Allah kabul etsin inşaallah bu mübarek günler hurmetine

Aynen canım önce senin sağlığın önemli tabiki ben kendime ederken tüm isteyenlere de ediyorum Allah kabul etsin inşaallah bu mübarek günler hurmetine
Amin cnm amin inan çok istiyorum ama işte artık bu düşükler insanı çok yıpratıyor eşimede yansıtıyorum ister istemez ama çok üzülüyorum :KK43:

Amin cnm amin inan çok istiyorum ama işte artık bu düşükler insanı çok yıpratıyor eşimede yansıtıyorum ister istemez ama çok üzülüyorum :KK43:
Hep olumlu pozitif düşünelim canım Allah in izniyle olur inşallah biliyorum çok stresli durumlar ama önce sağlığın eşinle mutluluğun önemli inanıyorum ki Allah ım güzel bebislerle taclandiracak yuvamizi bu mübarek gecede bol bol dua edelim :KK15:

X