Profil fotoğrafını bazı kişilerden gizleyen koca bozuntusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Keske erkek muhabbetlerine baksaydiniz.Asil konu orada dönüyor. Getcontact indirin insanlar nasil eklemis.bakin.instagramda engellenlere bakin.begenmelere bakin.telefon rehberinde engellenen numaralara bakin.nefret ediyorum bu erkeklerden
tam olarak bu. genelde muhabbet burdan çıkıyor

Maalesef bence bariz yalan. Hem yalan söyleyip hem de becerememiş. Profil fotoğrafı tek kendisi olsa da gizlese neyse , bu durumda sizi gizlemiş oluyor.

Umarım çocuk yoktur .
Bi süre gözdağı versen resmen yalancı çünkü evden kovsan burnu surtulse yani.14 yıldır evliyim şifreyi hiç degistirmedi çoğu zamanda telefonu ortada kalır eşim gider uyur..

Yalancı adam
Cocuk var mı?

Umarım çocuk yoktur .
Bi süre gözdağı versen resmen yalancı çünkü evden kovsan burnu surtulse yani.14 yıldır evliyim şifreyi hiç degistirmedi çoğu zamanda telefonu ortada kalır eşim gider uyur..
Yok çocuk hayır. Açıklama olarak farklı bi şey demedi, eski mevzuların önümüze çıkmasını istemedim, dışarıdan nasıl göründüğünü anlıyorum ama amacım bizi rahatsız etmelerini engellemekti diyor. E biz 5 senedir beraberiz, 5 senedir herhangi bi rahatsızlık yaptılar mı hep profilinde biz vardık diyorum yok diyor. Öyle bi özellik gelince garantiye aldım diyor. O numaralarda erkek de vardı diyor.

Üstte bi arkadaş blöf yap demişti bulamadım onu tekrar. Ben aldım numaraları dedim aldığını tahmin ettim zaten dedi. O zaman arayıp sormamda bi sakınca yok dedim, bana salça olmasınlar da ne sorarsan sor dedi. Bilmiyorum valla ne yapacağımı inanın bilmiyorum beynim durmuş

Kocanı en iyi sen tanırsın canımın içi otur kendinle düşün , kim olsa bir anda silemez ve kendini esini dinle sen yasiyorsun onla

Orange senin kocan benim dövülecekler listemde zaten uzun süredir. Artık ilk 5’e oynamaya başladı. İlk 4lü zaten Ebu Cehil gibi insanlar yani sen düşün artık.

Telefonda böyle bir şey görsem ben de senin gibi pat diye sorardım. O yüzden seni anlıyorum. Konunun bu kısmını eleştirmiyorum hiç.

Baştan beri senin eşinde rahatsız edici bi durum var. Öncelikle sen çok affedici davranıyorsun bazen doğru tepkileri göstermediğini düşünüyorum. Annen sendeyken bu adamın eve gecenin bi vakti sarhoş gelip sabaha kadar kustuğu gün bazen benim aklıma geliyor sinirim bozuluyor mesela. Onda bile öyle büyük bi olay çıkarmamıştın. Eşinin seni manipüle (ay doğru mu yazdım) ettiğini düşünüyorum. Önemsiz gibi göstererek aslında evli erkeklerin rahatlıkla yapmadığı her şeyi yapabiliyor ve sen hep ona hak veriyorsun.

Tüm mesajlarını düzenli silen insanlar vardır mesela. Silince hafiflemiş hissedip mutlu olurlar. Öyle bi durum olsa anlarım. Ama adam belli mesajları silmiş. Demek ki şifreyi sana verdiğinden beri temkinli davranıp mesaj siliyor anlamına geliyor bu.

Profil fotosu gizleme olayı da yeni gelen bir şey. Siz birlikteyken yapmış yani. Bahanesi çok saçma hiç inandırıcı değil. Ben de diğer kızlar gibi düşünüyorum. “Evliliğimde mutlu değilim” mesajı vermek için yapılmış bir şeye benziyor. Rahatsız edilmek istemeyen adam eşiyle fotoğrafını koyar zaten.

Aldattığını düşünmüyorum ama aranıyor olabilir. Yeni bi heyecan arıyor bi fırsat bekliyor gibi duruyor. Hiç güven vermedi bu durum.

Ben olsam napardım? Bi akrep burcu olarak hiç o konulara girip evliliğini alt üst etmeyeyim

Şimdi beklemede kalmaktan başka yapacak bir şeyin yok. Bütün kartlarını açık ettin tekrar aynı hataları yapmaz. Zaten hata yapsa da seninki koca değil zeytinyağı mübarek.

Canını sıkma boşu boşuna. İzlemeye devam et ama bu konuyu odak noktan haline getirme. Kapat gitsin. Eğer çok aldatmak istiyosa kendi kaybeder basarsın tekmeyi ona mı muhtaçsın sanki?

Bu işin altından bir şeyler çıkar

Numaraları kaydedeceğinizi düşünerek onları arayıp uyarmış olabilir. O rahatlık bundan da kaynaklanmış olabilir
Siz bence en iyisi inanmış gibi yapıp sıkı takibe alın. Başka bir seçenek bulamadım. Bir süre sonra zaten ona o rahatlık gelecektir, yaptığı bir şey varsa yeniden yapacaktır.

Benim anlamadığım profil fotosunu kapatmak engellemek değil ki, niye bizi rahatsız etmesinler diye bunu yaptım diyor? İnandırıcı değil bu durum. Ayrıca insan hoşlanmadığı kişinin ya numarasını siler ya da engeller onu foto kapatmak niye

Salça olmak nedir ya bu nasıl bir üslup eşiniz oldukça itici ve aldatmaya müsait....

Aldatmıyorsa henüz bulamamıştır. Apaçık niyeti var çünkü. Birde erkekler şunlar salça olmasın profili gizleyeyim diye düşünmezler. Düz mantık işte. Evli olduğumu herkes anlamasın. Belki karşıma bir seçenek çıkar düşüncesi

Ay bu salçadan amma korkuyor ya Allah aşkına akıl mantık ya kim kocama salça olabilir karısı varken ne alaka kimin ne haddine bi şeyden korkuyor cidden var bir korkusu

Zaten çok doğru yorumlamissiniz demeye geldim.evet bence de Sultanahmet turisti değiliz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…