Profil fotoğrafını bazı kişilerden gizleyen koca bozuntusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Orangegreysky

🧡🍊🥕
Pro Üye
12 Temmuz 2022
20.004
78.524
Hanımlar selam.

Eşimin telefonunun şifresini bilmememle beraber benim sinirler az tavan yaptı geçtiğimiz günlerde. Sebep olarak hep daha önce telefonunu karıştırdığım gerekçesini sundu, iyi dedim. Evlendikten sonra hiç kurcalamadım ya da ne bileyim işte şifre girerken kafamı çevirirdim biraz güven kazansın diye. Ama artık 2 sene olmuş evlilik, 5 sene olmuş ilişki. Bezdim. Patladım. Şifreyi verdi. Bakmadım o günden sonra, benim derdim telefonunu kurcalamak değil senin gizlemen dedim.

Dün bi nişana katıldık, nişan çıkışı erkekler dışarı çıktılar. İyi dedim. Gece geç saatte geldi oraya da tamamım zaten 12 gibi anca toplanıldı çünkü. Kapıyı çaldı, kapı deliğinden bakarken mesaj atıyordu ben kilidi açarken kitledi koydu telefonu cebine. İçeri girince kime mesaj attım dedim, buluştuğu arkadaşlardan biriyle tartışmış ona yazdım dedi.

Neyse içime sinmedi, girdim sabah telefonuna. O mesaj attım dediği saatte bi mesaj yok, silmiş. Arkadaşlarının konuşmalarına girmedim zaten erkek muhabbetleri midemi bulandırıyor.

Gizlilik ayarlarına giresim geldi. Baktım profil fotoğrafını gizlemiş birkaç kişiye. Bazılarının numarası kayıtlı değil, bazıları kayıtlı, kadın hepsi. Profil fotoğrafında ikimiz varız bu arada.

Ben salak biri olduğumdan içime atamadım hesap sordum sabah. Açıklama olarak eski sevgililerim, flörtlerim, senden önce kapatmıştım profil fotoğrafımı dedi. Ben hatırlıyorum bi kere daha girdim yoktu onlar.

Az önce mesaj atmış "tekrar baktım, çoğu eski, yeni olanlar da salça olsun istemediklerim" dedi. Salça olsun istemiyorsan engellersin, profil fotoğrafı gizlemek nedir, sen salça olsun istemiyorsun ki salça olabilirler ama beni görmesinler istiyorsun diyorum. Yok aynı bürodayız falan diyor. Aynı büroda olan zaten evlendiğimizi bilmez mi ne alaka profil fotoğrafı gizlemek?

Size açıklaması geçti mi? Bana geçmedi çünkü. Sultanahmette turist değiliz az çok bazı şeyler arasında bağ kurabiliyorum. Beni de rahatsız edebileceğini düşündüğüm eski flörtlerim vardı engelledim mesela. Fotoğraf gizlemedim. Fotoğraf gizlemek açık kapı bırakmak değil mi sizce de?

Ufff bariz aldatsa daha karakterli gorunurdu en azindan serefsiz bu dersin gecersin bunun gibi bi haltlar karistirmak istiyorum ama evliligimde sürsün bi sorun cikmasin istiyorum diyen tipler güvenin g sini bile verememiş adam, siz de sorun yok asıl sorun evliligini adam akilli yaşayamiyam her dk flort etmeye acik olan kocaniz da.Allah yardimcin olsun

Kesinlikle şüphe uyandırıcı
Ne alaka profil fotosu. Numaraları alıp bi araştırma yapsan gerçekten bürodan mı yoksa eskort mu yada bambaşka bişey
Açık kapının alasını bırakmış hemde

Bunun sonu sen zaten takıntılısın. Telefonumu karıştırıp bahane arıyorsun deyip şifreyi değiştirmek

Önceki konularını da bildiğim için bu adam senin psikolojini bozar benden demesi. Her olayda bir şekilde seni kandırmayı başarıyor.

Direkt açık kapı bırakıyor.
Erkeklerin 3 gram gri hücreyle kadınları kandırabileceklerini zannetmeleri çok acıklı diil mi ya?

Bunun sonu sen zaten takıntılısın. Telefonumu karıştırıp bahane arıyorsun deyip şifreyi değiştirmek
Sen kafanda kurmuşsun sana ne desem boş da diyecek. Kendisini suçlu hissedecek Orange. Suçlu olmadığını bildiği halde suçlu hissedecek. Ve er kişi rahatca flörtlere devam edecek

Sen kafanda kurmuşsun sana ne desem boş da diyecek. Kendisini suçlu hissedecek Orange. Suçlu olmadığını bildiği halde suçlu hissedecek. Ve er kişi rahatca flörtlere devam edecek
Ya vega ben salak bi insanım, gururum da yoktur böyle konular söz konusu olduğunda. İçimin en ufak parçası dese ki senin de suçun var valla kendimi suçlu hissedicem, itiraf ediyorum, bak herkes salaklığını itiraf etmez :) Ama inan ki yok öyle bi parçam şu an. Telefonumu mu karıştırdın dediğinde de güzel bi oooh çektim, en azından salak gibi sevildiğimi düşünmeye devam etmeceğim yani bunla mı vuracak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…