Profil fotoğrafını bazı kişilerden gizleyen koca bozuntusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hanımlar selam.

Eşimin telefonunun şifresini bilmememle beraber benim sinirler az tavan yaptı geçtiğimiz günlerde. Sebep olarak hep daha önce telefonunu karıştırdığım gerekçesini sundu, iyi dedim. Evlendikten sonra hiç kurcalamadım ya da ne bileyim işte şifre girerken kafamı çevirirdim biraz güven kazansın diye. Ama artık 2 sene olmuş evlilik, 5 sene olmuş ilişki. Bezdim. Patladım. Şifreyi verdi. Bakmadım o günden sonra, benim derdim telefonunu kurcalamak değil senin gizlemen dedim.

Dün bi nişana katıldık, nişan çıkışı erkekler dışarı çıktılar. İyi dedim. Gece geç saatte geldi oraya da tamamım zaten 12 gibi anca toplanıldı çünkü. Kapıyı çaldı, kapı deliğinden bakarken mesaj atıyordu ben kilidi açarken kitledi koydu telefonu cebine. İçeri girince kime mesaj attım dedim, buluştuğu arkadaşlardan biriyle tartışmış ona yazdım dedi.

Neyse içime sinmedi, girdim sabah telefonuna. O mesaj attım dediği saatte bi mesaj yok, silmiş. Arkadaşlarının konuşmalarına girmedim zaten erkek muhabbetleri midemi bulandırıyor.

Gizlilik ayarlarına giresim geldi. Baktım profil fotoğrafını gizlemiş birkaç kişiye. Bazılarının numarası kayıtlı değil, bazıları kayıtlı, kadın hepsi. Profil fotoğrafında ikimiz varız bu arada.

Ben salak biri olduğumdan içime atamadım hesap sordum sabah. Açıklama olarak eski sevgililerim, flörtlerim, senden önce kapatmıştım profil fotoğrafımı dedi. Ben hatırlıyorum bi kere daha girdim yoktu onlar.

Az önce mesaj atmış "tekrar baktım, çoğu eski, yeni olanlar da salça olsun istemediklerim" dedi. Salça olsun istemiyorsan engellersin, profil fotoğrafı gizlemek nedir, sen salça olsun istemiyorsun ki salça olabilirler ama beni görmesinler istiyorsun diyorum. Yok aynı bürodayız falan diyor. Aynı büroda olan zaten evlendiğimizi bilmez mi ne alaka profil fotoğrafı gizlemek?

Size açıklaması geçti mi? Bana geçmedi çünkü. Sultanahmette turist değiliz az çok bazı şeyler arasında bağ kurabiliyorum. Beni de rahatsız edebileceğini düşündüğüm eski flörtlerim vardı engelledim mesela. Fotoğraf gizlemedim. Fotoğraf gizlemek açık kapı bırakmak değil mi sizce de?
Eşim le dewam edeyim bir sıkıntı çıkmasın fkt eski aşklarım yada yeni beğendiğim boncuk dağıttığım kişilerde isterse benimle iletişim kurabilir.esimi görmesinler çünkü hayatımda onu görürlerse tabiki bnmle iletişim kurmazlar. Amacı bu

İş yerlerinde vardır böyle evli kıçı başı oynayan. Benmde başıma geldi muhasebbe müdürü vardı resmen yürüdü bana p.ç karısı hamileydi üstelik 🥺 tersledim tabi pisliği. Sonradan öğrendim otelde ki garson kızla yatmış. Görsen bir de tipi efendi mülayim faln. Ne diyim iki yakaları bir araya gelmesin inşallah.

flort etmis, muhtemelen sexting veya nudelesmeler bile olmus olabilir, devam ederseniz gunun birinde aldatacak.

persembenin gelisi carsambadan belli maalesef

Ne hazırlıklı ne elli yalan söylüyor. Yalan söylemeye çalışıyor. Bi ara ben eski sevgilimle yaşıyordum dedi sabah. Bu mevzu 7 gibi oldu saat 2 hala alakasını düşünüyorum, ne alaka yani?

Alyans takıyor. Evli olduğunu biliyorlar işte peş peşe 2 organizasyona gittik iş yerinden arkadaşlarının. İkisinde de gördüğü herkese tanıttı eşim diye. Bi kısmı geldi zaten nikaha bilmem neye. O da değişik işte evli olduğunu bilen birinden fotoğraf saklasan ne saklamadan ne
Esimle aram kötü imaji veriyor tekloflere acigım diyor . Flort ediyor net yani

Keske erkek muhabbetlerine baksaydiniz.Asil konu orada dönüyor. Getcontact indirin insanlar nasil eklemis.bakin.instagramda engellenlere bakin.begenmelere bakin.telefon rehberinde engellenen numaralara bakin.nefret ediyorum bu erkeklerden

Hanımlar selam.

Eşimin telefonunun şifresini bilmememle beraber benim sinirler az tavan yaptı geçtiğimiz günlerde. Sebep olarak hep daha önce telefonunu karıştırdığım gerekçesini sundu, iyi dedim. Evlendikten sonra hiç kurcalamadım ya da ne bileyim işte şifre girerken kafamı çevirirdim biraz güven kazansın diye. Ama artık 2 sene olmuş evlilik, 5 sene olmuş ilişki. Bezdim. Patladım. Şifreyi verdi. Bakmadım o günden sonra, benim derdim telefonunu kurcalamak değil senin gizlemen dedim.

Dün bi nişana katıldık, nişan çıkışı erkekler dışarı çıktılar. İyi dedim. Gece geç saatte geldi oraya da tamamım zaten 12 gibi anca toplanıldı çünkü. Kapıyı çaldı, kapı deliğinden bakarken mesaj atıyordu ben kilidi açarken kitledi koydu telefonu cebine. İçeri girince kime mesaj attım dedim, buluştuğu arkadaşlardan biriyle tartışmış ona yazdım dedi.

Neyse içime sinmedi, girdim sabah telefonuna. O mesaj attım dediği saatte bi mesaj yok, silmiş. Arkadaşlarının konuşmalarına girmedim zaten erkek muhabbetleri midemi bulandırıyor.

Gizlilik ayarlarına giresim geldi. Baktım profil fotoğrafını gizlemiş birkaç kişiye. Bazılarının numarası kayıtlı değil, bazıları kayıtlı, kadın hepsi. Profil fotoğrafında ikimiz varız bu arada.

Ben salak biri olduğumdan içime atamadım hesap sordum sabah. Açıklama olarak eski sevgililerim, flörtlerim, senden önce kapatmıştım profil fotoğrafımı dedi. Ben hatırlıyorum bi kere daha girdim yoktu onlar.

Az önce mesaj atmış "tekrar baktım, çoğu eski, yeni olanlar da salça olsun istemediklerim" dedi. Salça olsun istemiyorsan engellersin, profil fotoğrafı gizlemek nedir, sen salça olsun istemiyorsun ki salça olabilirler ama beni görmesinler istiyorsun diyorum. Yok aynı bürodayız falan diyor. Aynı büroda olan zaten evlendiğimizi bilmez mi ne alaka profil fotoğrafı gizlemek?

Size açıklaması geçti mi? Bana geçmedi çünkü. Sultanahmette turist değiliz az çok bazı şeyler arasında bağ kurabiliyorum. Beni de rahatsız edebileceğini düşündüğüm eski flörtlerim vardı engelledim mesela. Fotoğraf gizlemedim. Fotoğraf gizlemek açık kapı bırakmak değil mi sizce de?

Orange merhaba, umarım moralin düzelmiştir. İnstagram'da karşıma silinen mesajları geri getirmekle ilgili bir paylaşım çıktı paylaşıyorum linki:

Bence inanmış gibi yap. Güvendiğini hissettir ve bir süre sonra daha detaylı araştırmalar yap eşinin telefonunda. Gördüklerinin de kendi telefonundan fotoğrafınk çek. Bu işte bir iş var..

Hatta eşine çaktırmadan kendi bilgisayarından onun Whats app online’nını aç..

Ayrıca telegram kullanıyor mu eşin?

İnceleyeyim çok teşekkürler

Ben kendim gündüz denedim. Konuşma geçmişi, bir not defteri dosyası olarak açılıyor hemen telefonda. Dosyayı kendi numarana gönder. Sohbet geçmişine bakıldığına dair kayıt,bildirim, uyarı çıkmıyor. Ama sohbet geçmişini istediğin kişinin o an rehberde olması gerek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X