Profil fotoğrafını bazı kişilerden gizleyen koca bozuntusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşim le dewam edeyim bir sıkıntı çıkmasın fkt eski aşklarım yada yeni beğendiğim boncuk dağıttığım kişilerde isterse benimle iletişim kurabilir.esimi görmesinler çünkü hayatımda onu görürlerse tabiki bnmle iletişim kurmazlar. Amacı bu

İş yerlerinde vardır böyle evli kıçı başı oynayan. Benmde başıma geldi muhasebbe müdürü vardı resmen yürüdü bana p.ç karısı hamileydi üstelik tersledim tabi pisliği. Sonradan öğrendim otelde ki garson kızla yatmış. Görsen bir de tipi efendi mülayim faln. Ne diyim iki yakaları bir araya gelmesin inşallah.

flort etmis, muhtemelen sexting veya nudelesmeler bile olmus olabilir, devam ederseniz gunun birinde aldatacak.

persembenin gelisi carsambadan belli maalesef

Esimle aram kötü imaji veriyor tekloflere acigım diyor . Flort ediyor net yani

Keske erkek muhabbetlerine baksaydiniz.Asil konu orada dönüyor. Getcontact indirin insanlar nasil eklemis.bakin.instagramda engellenlere bakin.begenmelere bakin.telefon rehberinde engellenen numaralara bakin.nefret ediyorum bu erkeklerden

Orange merhaba, umarım moralin düzelmiştir. İnstagram'da karşıma silinen mesajları geri getirmekle ilgili bir paylaşım çıktı paylaşıyorum linki:

Bence inanmış gibi yap. Güvendiğini hissettir ve bir süre sonra daha detaylı araştırmalar yap eşinin telefonunda. Gördüklerinin de kendi telefonundan fotoğrafınk çek. Bu işte bir iş var..

Hatta eşine çaktırmadan kendi bilgisayarından onun Whats app online’nını aç..

Ayrıca telegram kullanıyor mu eşin?

İnceleyeyim çok teşekkürler

Ben kendim gündüz denedim. Konuşma geçmişi, bir not defteri dosyası olarak açılıyor hemen telefonda. Dosyayı kendi numarana gönder. Sohbet geçmişine bakıldığına dair kayıt,bildirim, uyarı çıkmıyor. Ama sohbet geçmişini istediğin kişinin o an rehberde olması gerek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…