Profesyonel Makyözüm Soru Sorabilirsiniz

merhabalar, sivilce probleminiz varsa açıkcası cildinizi sürekli makyaj malzemeleri ile kapatmanızı önermem.çok özel günler dışında kullanmayın..yoksa sivilce probleminiz daha da artabilir..iyi bir bakımla ve streste uzak durarak bu dertten kurtulabilirsiniz.yağsız kapatıcı olarak size stik şeklinde ALİX AVİEN marka öneririm.2 numara sizin cildinize uygun olur.pudra daha hafif yapıı olduğu için pudra eğer tek başına kapatırsa ki her ciltt ki problemleri kapatmıyor..o halde sadece pudra alın..flormar kalitesiz bir marka değil,herkesin cildinde aynı reaksiyonu göstermez bazı insanlara zarar vermiş olabilir fakat çoğu insandanda çok memnun olduklarına dair bilgiler alıyorum.Herkesin söylediklerine itibar etmemekte fayda var...

merhabalar,vücudunuz için bebe yağı kullanabilirsiniz,tüylenme vs..böyle bişey söz konusu değil öyle bişey olsaydı bebeklerde ileriki yaşlarda kıllanma sorunları olurdu..her duyduğunuza inanmayın..Herkesin bünyesi farklıdır ve tüylenme olasılığı çok başka sebeplerden kaynaklıdır.Gönül rahatlığıyla kullanın..

Çok teşekkür ederim,,sağolun,,iyi çalışmalar

çok teşekkür ederim cevabınız için. peki max factor, maybelline gibi bir şey önerir misiniz?

Cevabınız için çok teşekkür ederim, bu arada dedikleriniz doğru,iyi bakım şart ama inanın dediklerinizi yapsamda geçmiyor, yeni bir ürün denedim sadece o etkili oldu, clinique pore minimizer jel ve bunun aynı serisinin makyaj gibi pore kapatıcısı, çok güzel etki ettiler, gözenek problemi olanlara tavsiye ediyorum.

merhabalar annem saçına röfle yaptırdı ama kuaför beyazları kapansın diye aralarını baya koyu bi kahverengiye boyadı.hoş değil yani gölge gibi oldu.başka bi kuaförde küllü sarıya boyamasını tavsiye etti ama yeşerenler felan varmış küllü sarıyla :) boya aldık ama sizce sonuç verir mi ?

büyük olan gözlerimi makyajla daha da büyütmek istiyorum :) nasıl bir göz makyajı uygulamalıyım? gözrengim:siyah bu arada.

mrb. sitelerde çok uygun fiyatlarla ruby rose makyaj setlerinin reklamını görüyorum. sizce nasıl bir marka tavsiye eder misiniz?

sonuç alırsınız..küllü sarı evet biraz yeşile dönebilir fakat süreyi uzun tutmayın..renk açılmaya başladığında çok uzun tutmadan yıkayın..

mrblar.benim sorum içinde retinol barındıran bir krem önerebilirmisiniz.çoğu kremlerin içeriği yazmadığı için bilemedim.şimdiden tşkler...:79:

şimdiki sorumuda annem için sormak istiyorum,yine içerisinde hidrokinon barındıran bir krem ayrıcada seramit bir nemlendirici krem önerebilirmisiniz.annem 54 yaşında ve kuru bir cilde sahip ..yardımcı olursanız sevinirim .tekrar tşklr.

anneniz OLAY adlı kremden faydalanabilir,içeriği annenizin yaşına ve cildine uygun..Ayrıca eğer hassaslık varsa cildinde " tolerinae riche " adlı kremi öneririrm..eczanelerden bulabilirsiniz.

yağlı ciltlere temizleme jeli daha uygun olur..yaşınızı yazarsanız size ürün önerebilirim..

yasim 18 bedne garnier in temizleme jeli var
dolapta bi temizleme sutu buldum hic kullanilmamis
ne zaman aldigimi hatirlamiyorum
ama hani sut ya, sanki kuru ciltler icin gibi geldi bana:44:

siz hangi jeli onerirsiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…