Profesyonel Makyözüm Soru Sorabilirsiniz

Hanımefendi, durumu kavrayamamışsınız, mevzuyu daha fazla uzatmayın lütfen, siz forumu yalnızca aradığınız cevaplara ulaşmak maksadı ile kullanıyor olabilirsiniz ancak bizim gibi üyelerin amacı cevap almak değil bilgi vermektir ki bunu ne bir beklenti, ne takdir ne de özel bir amaç uğruna yapmıyoruz... Ayrıca bir üstte Sn. Mune durumu kısaca özetlemiş, gördüğünüz üzere bir suistimal durumu söz konusu doğal olarakta bu mesajı forumda paylaşan bir kişi elbette ki eleştiriye açık olacaktır ancak sizin yaptığınız daha öncede söylediğim gibi üyeleri hedef almaktır ki mevzumuz ben veya bir diğeri değil konusa sahibi hanımın karakteri değil tutumudur, konunun özüne dönün lütfen...

Esmerim daha doğrusu hafif meleze kaçıyor yani fondöten de iki ya da üç numara iyi oluyo ama ruj seçimim Cok zor oluyo bu yüzden:S sadece kırmızı yakışıyor gibi geliyo ama o da cok iddiali:S pembe ya da şeftali rengi falan hiç yakıştıramiyorum kendime:s hangi renk surmem lazım kırmızı dışında:S bi de göz altı morluklari off sinir oluyorum ya ona en iyi kapatma yöntemi nedir kullanacağım malzemenin altına nemlendirci göz kremi sürmek nasıl olur beyaz far sürmek Cok mu amatörce kapatici mi fondöten mi kullanılmalı off bu konu beni Cok sıkıyoooooo

Gül kurusu sedefli olmayan mat bir ruj dene, ayrıca göz altı morlukları için kaliteli bir göz nemlendiricisi almalısın ve kapatıcı altına uygulamalısın bu doğru bir düşünce...Yaşın hakkında bilgi verirsen yönlendirme yapabilirim... Kapatıcı için yine yaşını ve Morlukların yoğunluğunu öğrenmeliyim, göz altı için kullanılan ürünler yüze göre daha az yağlı ancak daha pigmentlidir ayrıca non komodgenik özelliktedir bu yüzden yüz için ayrı göz altı için ayrı ürün kullanımı şart... Konu sahibi arkadaş uzaklaştırıldığı için sorunun havada kalmaması açısından ben yanıtladım...

iyi akşamlar..göz makyajı ile ilgli bi sorum olcaktı..yeşil gzlyum sıyah kalem kullanırım genellikle..ama gözmde makyaj kalıcı olmuyo..dagılıyo bi bkıyorum sanki hiç makyaj ypmamsım gibi ki hafif bi makyajda değil..nasıl kalıcı yapabilirim..ve yüzüm kare çene kemkleri geniş..yüzüme uygun makyaj ne olur...küçük göstermek istiyorum..allkım kullanmıyorum kullansam daha ii mi olur..byaz tenliyim yeşil gözlü ve saçımda kumral ne yapmalyım sizce..yardım ederseniz sevinirim..

Bu üyenin 'ücretsiz olarak makyaj semineri' verme isteği site tarafından reklam olarak algılandığı için bundan sonra ki paylaşımlarımda ÜCRET istiycem diye bir çıkış yapmasının bu olaya karşı bir gönderme bir kinaye olduğu- ki üstelik büyük harflerle yazılmış - nasıl anlaşılmamış ya da anlaşılmak istenmemiş.Belli ki burda yaptığı okadar paylaşımdan sonra böyle bi uyarı alması onu üzmüş kırılmış ve o da ücret kısmınıda büyük harflerle yazarak alındığını , tepkisini belli etmek istemiş kinaye yaparak. Bunun görülmemesi çok ilginç

Kalemden önce far bazı kullanmanız gerek, bu şekilde hem kullanılan farlar hem kalemler daha kalıcı oluyor, ayrıca water proof bir kalem edinip sürmeden önce ucunu çakmak ile hafifçe ısıtır ve ılıdıktan sonra sürerseniz bu şekilde kalemin kalıcılığı muazzam derecede artıyor... Yüzünüzü inceltmek için makyajı tamamladıktan sonra çene ovalini koyu renk bir pudra ile belirginleştirin... Yüzünüzde ortaya çıkartmak istediğiniz noktaları beyaz ile, yok etmek istediğiniz noktaları ise koyu renk gölgeleme tekniği kullanarak istediğiniz görünüme ulaşabilirsiniz... Allık kullanırsanız dikkati yanaklara çekersiniz iyi olabilir, ten renginize göre şeftali tonları terracotta allıklar uygundur...Bkz google makyaj gölgeleme tekniği ve far bazı...

Son düzenleme:

çok teşekkür ederim...

teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için..

dudaklarımın iç kısımlarında ruj kuruyor hiç dayanmıyor ne marka alsam iç kısımlarda ruj berbat bir hal alıyor ne yapsam kiiii

Teşekkür ederim. 19yaşındayım kendimi bildim bileli gözlerim hep mor ve siser, yani göz kapaklarım. Oriflame optimals gormek inanmaktir göz kremini kullandım biraz hafifletti ama biraz da genetik oldugu için geçmesi zor tabi ki. Sivilcelerimi daha da artirmadan görünümlerini hafifletmek istiyorum bunun icin ne yapmalıyım fondöten pudra falan nasıl olmalı onun hakkında da bilgi verirseniz sevinirim

Sevdim bu konuyu maşallah birçok alanda eğitim görmüşsünüz kıskandım doğrusu
Bütün sayfaları okuyamadım belki benim gibi olupta yazanlar olmuştur da ben görmemişimdir kusura bakmayın
Sarı saçlıyım gözlerim mavi ten rengimde sarı sanki aha bu smiley gibiyim
Suratım çok soluk geliyor bana nasıl bir makyaj yapmalıyım ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…