Profesyonel Makyözüm Soru Sorabilirsiniz

merhaba,kahve ve yeşil tonlarında göz kapağı boyunca çok bastırmadan hafif far sürüp,göz altına da yeşil bir kalem sürebilirsiniz.bol bol da rimelleyin..allık şeftali ve hafif kahve tonunda allıkları tercih etin.

mrb, mineral makyaj ürünleri biraz pahalı fakat çok iyidir.cildiniz yağlı olduğu için yine de çok fazla kullanmayın,ne kadar da minerallide olsa yağlı ciltler sivilceye müsait bir cilt olduğundan dolayı hava ile temas edip temiz olması şart..Everyday minerals ürünlerini alabilirsiniz gönül rahatlığı ile kullanın ama hergün değil..

evet aynı zaman da kuaförüm..1.resim röfleli olduğu için röfle her zaman her bayanı yaşından 2-3 yaş daha olgun ama yumuşak gösterir..ten renginiz açık olduğu için her renk yakışır size..2.resim koyu kahve olduğu için ki doğal saçınızmış bu sizi biraz daha sert ama daha çocuksu göstermiş, 3.resim araya balyaj attırdığınız için bu da sizi biraz daha çekici ama aynı zaman da çocuksu ve de biraz da saç modelinizden ötürü yakışmış size..daha açık tonlar ve kullanabilirseniz kızıl renginide öneririrm fakat kızıldan sonra başka sarı renge dönmek biraz zahmetli bi durum olduğu için son resim güzel..

bence bu renk size yakışmış ve başka bir hava katmış,eğer alışamadıysanız daha sık röfle attırabilirsiniz..

merhaba,bu yaşına kadar makyaj yapmamana sevindim,bilinçli insanlardansın ve cildin senin için değerli,şimdi üniversite okuyup çevrendeki arkadaşların da bakımlı olunca ve artık genç bi kız olunca arada bi makyaj yap elbette ki..
öncelikle cilt bakımın için bende her zaman doğallıktan yanayım fakat bazen doğal ürünleri hazırlamak zor gelebilir bizlere ve düzenli bakım yapmaya daha erken yaşlarda başlamak her zaman iyidir ve doğru yapılan ve bilinçi yapılan bakım ileride daha genç görünmeni sağlar..siyah noktalar her yaşta ki insanda görülebilecek bi cilt sorunudur ve buda sadece maske ve peelinglerle zamanla geçer.her gün yüzünü temiz tutmalısın sana clean&clear siyah nokta temizleme jeli öneririrm senin yaşındaki genç kızlara çok iyi gelir ve fiyatı da uygun ve sana aylarca yetecek kadarda çok fazla.ardından gülsuyu ile silip ve yine cildine uygun nemlendirici muhakkak kullan..ve yaz ve kış muhakkak güneş kremi tavsiye ediyorum..
tenin buğday ten,o nedenle mademki bronz görünmek istiyorsun aldığın pudra cildine uytgun ve eğer maske gibi durmasını istemiyorsan boynuna da hafif sürmen gerekir ve orada ki sürgeri ile sürmelisin, eğer pütür pütür duruyorsa öncesinde nemlendirici sürün biraz bekle çekmesini ve ardındanda pudranı sür..allık konusundada şeftali teng,nde söylediğin markalardan alabilirsin..günlük makyajda da sadece rimel ve ruj sürüp allık sürmen yaşın itibari ile yeterli daha fazla sürüp doğallığını bozma sakın.başka sorun olursada cevaplarım...

benim gözlerim çok çekik ve küçük nasıl makyaj yapmalıyım ??

çekik ve küçük gözlere göz altından tam kirpik dibinden siyah kalemi ince bir şekilde tam aynanın karşısına bak ve göz bebeğinin tam orta yerinde yarım bi şekilde sürve ardından üst kirpikleri bol bol yana doğru rimelle ve alt kirpikleride biraz rimelleyip,gözünün içine de beyaz bir kalemi sür..o zaman daha da büyük gözükecektir.

merhaba arkadaş.benim de size 1 sorum olacak.öncelikle böyle bir bölüm açtığınız için size teşekür ederim.beyaz tenli yuvarlak yüzlü (sibel can)ın yüzü gibi diyeyim şekil olarak göz önünüzde olur.gözlerimde ne çok iri ne çok küçük yalnız ben daha iri 1 göz görünümü ve uzun kiprik görünümü istiyorum.göz kalemi ile far aynı zamanda kullandığım zaman göz kalemi fardan öncemi önce far sonra kalemmi kullanacağımı bilmiyorum.hiç denemedim ama birde mavi veya diğer renklerde 1 far sürüp siyah göz kalemi çekebilirmiyim.ayrıca gölgeli far nasıl yapılır bilemiyorum.beni bilgilendirirseniz mutlu olurum.

Merhaba... Bu konuyu görünce çok sevindim. Benim sorunum çillerim.. Lazer yaptırdım en iyi güneş koruyucularını dikkatle kullanmama rağmen tekrarladı. CliniqUE marka fondöten kullanıyorum. Bunca zamandır kullanmama rağmen memnuniyetim azalmaya başladı. Üniversitede öğretim üyesiyim. Öğrencilerimin karşısına çıkarken çok özen gösteriyorum.Ufak çaplı araştırma yaparken kryolan markasına rastladım. Günlük kullanım için pek uygun değil galiba. Sizin bana önerebileceğiniz doğal doğal ve aynı zamanda kapatıcılığı yüksek hangi ürün acaba. Şimdiden teşekkür ederim..

teşekkür ederim fakat sorum şu clean&clear vb. çok çeşitli marka var hepsine güvenemiyorum içindeki kimyasallar alkol falan varya uzun vadede cildime zarar verirmi acaba diye okadar çeşit varki neye güvneceğimizi şaşırdık içlerinde ne olduğuna fln güven olmuyo...güveneblmrym clean&cleara? birde arada sivilcede çıkıyor 3-5 tane nadir, bu jel ve gülsuyu yeterli olrumu onlar için?alnım özellikle az yağlı bi görünümü var hep böle isirik gibi... tek istediğim cildim ilerde kırışmasın :) birde güneş kremi kullan hergün demişsiniz ne önerirsiniz hangi marka mesela? evden çıkarken hergün sürücem en iyi kırışık önleyici oymuş sanırım. ha birde ankarada oturuyorum cilt tipini fln nerden öğreneblrm kesin emin olmak için?

tam olarak istediğim makyj yaptığım vakit hem göz makyajım dahil yüzümü makyajdan arındıran, hemde rutin temizlik olarak sivilce siyah noktaları yok edecek bi ürün..bi makyaj bi temizleyici diye ayrı ayrı bisürü şey kullanmak istemiyorum uğraşamam okdr gülsuyu kullanıcam yani buna ek olrak bişi..birde şu ürünü önerirmisiniz dediğim şekilde kullanmak için? Sebamed Türkiye Temizliği&resim=kategori_sol_10.png&ak=urunler.asp?grup=1
sizin başka önerilerinizde varsa beklerim çok sağolun...

Ben 8. sınıfa gıdıyorum bu yuzden olabıldıgınce az makyaj urunu kullanıyorum ama gercekten benım ıcın ozel ve onemlı gunlerde : Pudra , rimel , göz kalemi , allık ve dudak parlatıcısı kullanıyorum sıvılcelerım var onları kapatmak ıcın pudra kullanıyorum . Sıvılcelerımı kapatarak " Dogal " bır makyaj nasıl yapabılırım ?

canım yaa 8.sınıftasın daha ne işin var pudrayla allıkla ? şimdiki kızları görünce çok şaşırıorum ya benm 8.sınıfta ne pudradan ne allıktan haberim yoktu bi nivea dudak nemlendiricisi kullanırdık sadece ya ve oyüzden şuanda bebek gibi cildim var daha o yaşta ne gerek var? özel ve öenmli günlerde bile pudra rimel allık fln hiç gerek yok daha yaşın çok küçük..bi kalem bi parlatıcı yeterde artar bile..

bende 18 yasindayim bu yasima kadar kalem ve rimelden baska pakyaj surmedim yuzume..
gecen sene dugunumuz vardi orda ekstradan bi allik surdum o kdr...

makyajdan cok bakima onem veririm. kremler, maskeler ,...

clean& clear siyah noktalara ii geliyormu onu sorcaktim
ben su an Garnier skin naturals pure kullaniyorum ama siyah noktalarima pek bi faydasi dokunmadi...

rica ederim,gözlerinizi daha iri yapmak için gözününzün içine beyaz kalem sürün, ve ince uclu rimel kullanın..kalem fardan sonra kullanılır.her renkten sonra siyah kalem sürebilirsiniz.gölgeli far yapmak için kullandığınız farın 1 ton koyusunu ayna karşısına bakarak dıştan içe doğru ve çok kaş altına gelmemisine dikkat ederek göz bebeğinizin hizasına kadar sürün..

merhabalar,kullandığınız fondöten iyi fakat kapatıcılığı kryolana göre elbetteki daha az ama kryolanı da günlük kullanmanızı önermem bu sefer de yüzünüz de sivilce problemleri ile karşılaşırsınız.size M.A.C markasının fondötenini ve pudrasını öneririrm..hem biz tv de kullanıyoruz hem de günlük kullanılabilecek kadar iyi bi marka..tavsiye ederim..

kesinlikle bu yaşta özel günlerde bile kullanmanı tavsiye etmem,senin doğallığını bozar ve erken yaşta kırışıklıklar başlar..sadece bi rimel sür ve en fazla allık öneririrm birde parlatıcı..sivilcelerini kapatma hava alması gerekir onların..iyi bi bakım yaparak onların gitmesini sağla yeter..

clean& clear siyah noktalara iyi gelir.kullanmanı tavsiye ederim..

merhaba, topiğiniz hayırlı olsun.
saçlarım koyu kahve ve esmerim, tenim çok koyu değil ama yüzüm biraz solgun duruyor.
yakında evlenicem, saç rengimde değişiklik istiyorum.
gölge attırayım diyorum, ne renk önerirsiniz?
bir de Ankarada size nasıl ulaşabilirim. nikahım orada olacak da:78:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…