Profesyonel Makyözüm Soru Sorabilirsiniz

mrb ben uzun süredir fondöten arıyodum flormar aldım ondan önce loreal max factor denemiştim ama hepsi pembe gibi sanki bide çok koyu geldi kullanamıyorum mac istiyodum onuda alamam bulunduğum yerde yok internetten de sipariş veremcm carmina önerir misiniz bana tonları uyar gibi geldi

yasim 18 bedne garnier in temizleme jeli var
dolapta bi temizleme sutu buldum hic kullanilmamis
ne zaman aldigimi hatirlamiyorum
ama hani sut ya, sanki kuru ciltler icin gibi geldi bana:44:

siz hangi jeli onerirsiniz?

garnier temizleme jelini kullanmaya devam edin...eğer tarihi geçmişse atmayın onu ayaklarınızı yıkamada kullanabilirsiniz..

30 yaşındayım hassas bir cildim var ve retinol içeren bir cilt kremi istiyorum, sizin önerdiğiniz doğrultuda bir krem almak istiyorum.cvbınızı bekliyorum.tşkler.

Retinol içeren kremin içerisinde yüksek derecede A vitamini bulunur,kolajen üretimini destekliyor, kırışıkların giderilmesine yardımcı oluyor ve izlerin yok edilmesini sağlıyor..Bu tür ürünler çok pahalı..yalnız tamamen retinol içeren krem yok bildiğim kadarıyla piyasada..NeoStrata adlı bir gece kremi var,buda çok az bi retinol içerir ama faydasını görürsünüz.. Clinique adlı kremi de öneririm size..

mrb ben uzun süredir fondöten arıyodum flormar aldım ondan önce loreal max factor denemiştim ama hepsi pembe gibi sanki bide çok koyu geldi kullanamıyorum mac istiyodum onuda alamam bulunduğum yerde yok internetten de sipariş veremcm carmina önerir misiniz bana tonları uyar gibi geldi

merhaba,fondöten alırken cildinizde denemeden almanızı önermem..muhakkak cildinizde yani yüzünüzde denetin,(ellerinizde denmeniz sonuç vermez )carmina kötü bi marka değil tavsiye ederim alabilirsiniz uygun tonunu...

iyi geceler benim cildim karma önerebileceğiniz güzel bi nemlendirici varmı? bide bazen ruj alıyorum denediğimde dişlerimi sarı gösterio bu neden kaynaklanıo ve bunu nasıl çözebilirim? tşkr:KK6:

Merhabalar,
Öncelikle sizin gibi profesyonel anlamda işi bilen kaliteli insanlardan bilgi alabilmek çok güzel benimde iki sorum olacaktı cevaplarsanız sevinirim
1. Sol gözümün kirpikleri birkaç yıl önce yandı,sonra uzadı ama sağ gözümün kirpikleriyle biraz farklı bu da beni çok rahatsız ediyor bana önereceğiniz bir ürün varmı uzamasını sağlayacak
2. T bölgem yağlı ve buradaki gözeneklerimde açılma var sıkılaştırıcı bir ürün almak istiyorum tavsiye edeceğiniz bişey varmı

iyi geceler benim cildim karma önerebileceğiniz güzel bi nemlendirici varmı? bide bazen ruj alıyorum denediğimde dişlerimi sarı gösterio bu neden kaynaklanıo ve bunu nasıl çözebilirim? tşkr:KK6:

merhaba,size Clinique adlı ürünü tavsiye ederim.yalnız muhakkak güneş koruyuucuda kullanın sebamed 45 faktör uygun size...ruj içinde;rujun rengi dişlerinizin rengini etkiler,eğer dişleriniz tam beyaz değilse koyu renklerden kaçının,daha doğal tonlardaki renkleri tercih edin..

Merhabalar,
Öncelikle sizin gibi profesyonel anlamda işi bilen kaliteli insanlardan bilgi alabilmek çok güzel benimde iki sorum olacaktı cevaplarsanız sevinirim
1. Sol gözümün kirpikleri birkaç yıl önce yandı,sonra uzadı ama sağ gözümün kirpikleriyle biraz farklı bu da beni çok rahatsız ediyor bana önereceğiniz bir ürün varmı uzamasını sağlayacak
2. T bölgem yağlı ve buradaki gözeneklerimde açılma var sıkılaştırıcı bir ürün almak istiyorum tavsiye edeceğiniz bişey varmı

merhabalar,teşekkür ederim.öncelikle geçmiş olsun ama tekrardan uzadığına sevindim.doğal olarak önerebileceğim badem yağı ile hint yağını karıştırıp kulak çöpü ile gözünüze değmeyecek şekilde tam kirpik diplerine sürün.biraz zaman alsada inşallah uzayacaktır ama biraz sabırlı olucaksınız bu konuda..onun dışında takma kirpikler var en az 3 ay kirpiklere yapışık olarak kalan takma kirpik bunlar fakat bunu sadece güzellik salonları takabiliyor buda aklınızda olsun..
eğer fazla makyaj yapıyor ve tam anlamıylada temizleyemiyorsanız gözeneklerde genişleme olur.sıkılaştırmak için maske kullanmanız gerekir,kil maskesi kullanın..ayrıca sıkılaştırıcı tonik ve nemlendirici ile de takviye ürün olarak kullanaya devam edin..sorununuz kısa zamanda geçicektir..

benimde bir sorum olacaktı esmer tenliyim cildimin açık durması için açık renk fondoten sürüyorum ama kullandıklarımdan çok memnun kaldığım olmadı bana önerebileceğiniz güzel bir fondoten markası var mı yüzümde leke falan yok cilt rengim için sürüyorum birde doğal olarak cilt rengimi açabileceğim bir şey var mı(bu arada şu an max factor 5 numara fondoten kullanıyorum bu açık değil kendi ten rengimde ama ben açık seviyorum)fazla olmazsa son olarakta şunu sormak istiyorum cildim için kuru t bölgem yağlı önerebileceğiniz bir nemlendirici markası var mı

Son düzenleme:
benimde bir sorum olacaktı esmer tenliyim cildimin açık durması için açık renk fondoten sürüyorum ama kullandıklarımdan çok memnun kaldığım olmadı bana önerebileceğiniz güzel bir fondoten markası var mı yüzümde leke falan yok cilt rengim için sürüyorum birde doğal olarak cilt rengimi açabileceğim bir şey var mı(bu arada şu an max factor 5 numara fondoten kullanıyorum bu açık değil kendi ten rengimde ama ben açık seviyorum)fazla olmazsa son olarakta şunu sormak istiyorum cildim için kuru t bölgem yağlı önerebileceğiniz bir nemlendirici markası var mı

merhaba,eğer açık renk istiyosanız cilt tonunuzdan 1 yada 2 ton açık renk fondöten sürmeniz gerekir.max faktor 5 numarası koyu bir renk,daha açık kullanabilirsiniz yada o fondötenin üzerine açık renk pudra sürebilirsiniz.yalnız onları sürdüğünüzde allık sürmeniz gerekir yoksa çok soluk hasta gibi durursunuz.
cildiniz için karma bir cildiniz var ve size dıadermine nemlendirci öneririrm..

merhana benim sorum ben gözüme sürekli siyah kalem çekerim ve bunu temizlerken avonun basit bi jeli vardı onu kullanıyorum pamukla aşağı doğru silerek, ama kalem hiçbir zaman tam çıkmıyor kulak pamuğuylada silsem böle hafif siyahlık kalıyo sinir oluyorum :KK43:
ne önerirsiniz şöyle göz makyajını tamamen silen bi ürün varmı bildiğiniz ? çok pahalı olmasa iyi olur :)bu arada 19 yaşındayım yüzümede makyaj yaparım bazen pudra allık falan ama en çok bu göz makyajı zor çıkıyor.
birde cildim karma benim dha önce clen clear önrmiştiniz bana fakat o göz makyajı temizlemede kullanılmaz sanırım değilmi? gerçi onuda henüz alamadım ama :KK70:

ya ben ruj almak istiyorum bu aralar ben esmer tenliyim her renk de güzel durmuyo hangi rengi tercih etmeliyim bir de ben lipgloss almak istemiyorum normal ruj almak istiyorum cnm ya sence bnm için hangii iyi olur bana hepsi yakışmadığı için korkuyorum almayaa yardımcı olur musunn :KK52:

mrb benim bi sorum daha olacaktı gözlerim yüzünden hep ayakta uyuyomuşum gibi gözüküyorum aslında gözlerim iri ama baygın mı denir öyle bunun makyajla bi çözümü var mı

merhana benim sorum ben gözüme sürekli siyah kalem çekerim ve bunu temizlerken avonun basit bi jeli vardı onu kullanıyorum pamukla aşağı doğru silerek, ama kalem hiçbir zaman tam çıkmıyor kulak pamuğuylada silsem böle hafif siyahlık kalıyo sinir oluyorum :KK43:
ne önerirsiniz şöyle göz makyajını tamamen silen bi ürün varmı bildiğiniz ? çok pahalı olmasa iyi olur :)bu arada 19 yaşındayım yüzümede makyaj yaparım bazen pudra allık falan ama en çok bu göz makyajı zor çıkıyor.
birde cildim karma benim dha önce clen clear önrmiştiniz bana fakat o göz makyajı temizlemede kullanılmaz sanırım değilmi? gerçi onuda henüz alamadım ama :KK70:

merhabalar,göz makyajı temizleyicisi dışında herhangi bi ürün kesinlikle kullanayın..gözlerinize zarar verdiği gibi erken kırışmasınada neden olur.. Size önerim bi pamuğu gülsuyu yada yoksa su ile ıslatıp nemli kalmasını sağlayıp üzerine de çok az beyaz vazelin sürün iyice yedirdikten sonra da göz makyajınızı yukarıdan aşağıya doğru silin ve kirlendikçe temiz pamuk kullanarak bu şekilde kısa sürede iz kalmadan temizleyebilirsiniz..

ya ben ruj almak istiyorum bu aralar ben esmer tenliyim her renk de güzel durmuyo hangi rengi tercih etmeliyim bir de ben lipgloss almak istemiyorum normal ruj almak istiyorum cnm ya sence bnm için hangii iyi olur bana hepsi yakışmadığı için korkuyorum almayaa yardımcı olur musunn :KK52:

elbette ki ben yardımcı olmak için buradayım zaten...size SHE j25 numarasını öneririm yada L21 numarasıda olabilir..

Son düzenleme:
mrb benim bi sorum daha olacaktı gözlerim yüzünden hep ayakta uyuyomuşum gibi gözüküyorum aslında gözlerim iri ama baygın mı denir öyle bunun makyajla bi çözümü var mı

gözlerinizin içine koyu siyah kalem çekin ve üst kirpikleri bol bol rimelleyin ama sakın alt kirpikleri rimellemeyin bu bakışlarınızı daha da aşağıya çeker..

merhabalar,göz makyajı temizleyicisi dışında herhangi bi ürün kesinlikle kullanayın..gözlerinize zarar verdiği gibi erken kırışmasınada neden olur.. Size önerim bi pamuğu gülsuyu yada yoksa su ile ıslatıp nemli kalmasını sağlayıp üzerine de çok az beyaz vazelin sürün iyice yedirdikten sonra da göz makyajınızı yukarıdan aşağıya doğru silin ve kirlendikçe temiz pamuk kullanarak bu şekilde kısa sürede iz kalmadan temizleyebilirsiniz..

teşekkür ederim ilginç ve doğal bi yöntemmiş:)

Mrb;
36 Yaşındayım.
Yüzümün ve kaşlarımın içinden pul pul döküntüler oluşuyor.
4-5 sene önce başladı. Cilt testi yaptırdım; kuruya yakın karma çıktı .
Bepanthol nemlendirici krem kullanıyorum sürekli,bi faydasını göremedim.
Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

X