Prof. Dr. İbrahim SARAÇOĞLU diyorkiii....

canım birde bu ay hamiş kalırsan ne kadar umut olacaksın bize:dance:
canım ben adetin 6.günü başladım yani 2 gündür içiyorum bende de yoğun akıntı başladı kaydirigubbakcemile5

biraz saçmaladım ama bugün evde gebelik testi yaptım. hani olur ya bi ümit... çıkmadı doğal olarak!

ama zaten yumurtlama yeni oldu olduysa tabi... ben hemen test yapıyorum. saçmalıyorum valla...
ama çok istiyorum bebeğim olsun... inşallah!

canım yaa bu kadar sıkıntı yapma bak olacağı varsada olmaz görüyorsun hamiş kalanlar hep ummadığı anda kalıyor birtanem bebişlerimiz gergin telaşlı anne istemiyorlar nazlılar bizim bebişler

arkadaşlar size sorum olacak.eşimin sper sayısı çok düşük keçi boynuzu kürü içiriyorum.bal polen arı sütü vs. bu karışımı da yapmak istiyorum.aranızda daha önce yediren varmı miktarlarını ne kadar koyayım.yardımcı olursanız sevinirim.

canım senin bahsettiğin gibi bir karışımı benim doktorum eşim için vermişti ama sen en iyisi erkek infertilitesi yüzünden hamiş kalamayanlar bölümüne girersen orada daha faydalı bilgiler bulacaksın canıma.s.

gecmışolsun canım polenle arrı sutu agır gelmezmı canım sna bı tavsıyem polenu sutle alsın eşin bala karıştırnca çok agır oluyo bıde tukentemsı zor oluyo canım.varıkoselmı var eşınde buarada sayı duşuklugu dmeişisn ya oyuzdne sordum canım

merhabalar kızlar. ben de bugün incir kürüne başladım. 2 kilo kuru incir aldım valla. kaynatım kaynatıp içecem. bide ben ovulasyon testi kullandım ilk kez. . dün yaptım bi test 2. çizgi silk çıktı. bugün yine yaptım 2. çizgi daha koyuydu. ben galiba yumurtluyorum. bu sıralar çalışma zamanı.

bu arada güzel paylaşımlarınız için çok sağolun kızlar iyiki varsınız. Rabbim en kısa zamanda isteyen herkese nasip etsin bebişleri. herkese kocaman sevgiler.

durumuzdan haber verinn

hangimarka kullandımcnaım ucretıne nasıl o testlerin

silik çizgi yumurtlama var demek değil. ikinci çizginin çok koyu olması gerekiyormuş yumurtlama zamanı... bilgin olsun!mirmirmirmir

kızlar eşim dün akşam keçiboynuzu kürüne başladı bende kuru incir kürüne bu sabah başladım ikimizde kendi kürlerimizi hazırlayıp içiyoruz umarım inşallah işe yarar.hıı bu arada bugün sabah ısımıda ölçmeye başladım hadi hayırlısı.

hadi bakalım... incir kürüne başlayanlar çoğaldı... kendimi yalnız hissediyordum valla...

kızlar bugün 20 gün oldu. 20 gündür incir kürü içiyorum. sizce bırakayımmı artık yoksa bir kaç gün daha içeyimmi? ne dersiniz?

pazartesi doktora gidicem bakalım! progesterona bakacak. yumurtlamam olmuşmu acaba? kızlar çok merak ediyorum... inşallah hayırlısı...

yanlız kalmaman çok güzel canım ama prof dr ibrahim saraçoglu 21 gün içilmesi gerektigini yazmış ben öyle yapıcam 21 günün sonunda içmicem istersen sende öyle yap derim.

bende incir kürüne eşimde keçiboynuzuna başladık yanlız ben adetim bittikten 8 gün sonra başladım acaba birşey olurmu yani etkisini görürmüyüm

cnm paylaşımların için teşekkürler.bide hayıt otu yumurtlamayla ilğili olumlu etkileri var deniyor bir bilgin varmı.2. sorumda bende aslan pençesi otunu dün aldım ama sonradanda hormon düzenleyici oldugunu okudum bugün benim hormonlarımda bir problem yok ama 22 günde bir adet oluyorum.acaba içsem bir yan tesiri olurmu
?

kızlar bu arada benim eşim de aslında daha test filan yaptırmadık spermler düşük mü degilmi bilmiyoruz ama eşim yinede keçiboynuzu kürüne başladı.eşim sürekli akşam çalıştıgı için gece 12 de filan geliyor eve o gelmeden yarım saat önce ben kürü yapıyorum.eşim gelip dinleniyo yatarken 1 bardak içip yatıyo.geriye kalan diğer 1 bardaklık kür sabaha soguk oluyo ısıtıyorum bende biraz sizler nasıl yapıyorsunuz saogukmu içiyosunuz? nasıl olması lazım?

silik çizgi yumurtlama var demek değil. ikinci çizginin çok koyu olması gerekiyormuş yumurtlama zamanı... bilgin olsun!mirmirmirmir

evet canım , ben ertesi gün bi test daha yaptım ondaki çizgibiröncekine göre daha koyuydu. test çizgisi kadar koyuydu.

bide bişe sorcam . ben incir kürüne devam ediyorum. ee şimdi yumurtlama olduysa umutbu ya döllenme de olduysa kürün zararı olurmu acaba

canım neden isitiyorsunki:uhm: valla sen nasıl yapıyorsun bilmiyorum ama biz böyle yapıyoruz sabah kaynamış suya atıyorum 3 dakika kaynadıktan sonra kapatıyorum 20 dakika sonra içinden keçiboynuzlarını alıyorum ben,m eşim soguduktan sonra içiyor

canım bizde test yaptırmadık 3 denememiz.eşim akşamdan yapıyor önce küçük küçük kesiyor suyu kaynatıyor kaynayan suya keçiboynuzlarını atıyor 20dk dinlendiriyor yarısını içiyor yarısınıda sabah işe giderken içiyor soguk içiyor onu tatlım.bende incir kürümü yapıyorum.kaynayan suya atılması gerekiyormuş ama benim bu 2içişim soguk suya direk attım kaynattım yani ama yarın bende kaynamış suya atıcam yarısını sabah yarısı öglen içiyorum aç karnına.bizim evde herkez kendi kürünü kendi yapıyo canım :dance: daha rahat oluyo.öptüm.

bende incir kürüne eşimde keçiboynuzuna başladık yanlız ben adetim bittikten 8 gün sonra başladım acaba birşey olurmu yani etkisini görürmüyüm

canım ben de bu ay bu küre başladım bugün adetimin birinci kürün ise beşinci günü. öyle yaptım ki ovülasyonda bitsin diye .inşallah olumlu sonuçlar alırız.ama zamanı yok bunun ne zaman istersen o zaman başlıyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…