Prof. Dr. İbrahim SARAÇOĞLU diyorkiii....

tamam canım cevap verdigin için teşekkürlera.s. inşallah canım faydasını görürüz:1hug:

kızlar yarın sabah doktora gidicem bakalım...

yumurtam oluşmuşmu oluşmamışmı?

kızlar yarın sabah doktora gidicem bakalım...

yumurtam oluşmuşmu oluşmamışmı?

günaydın Yazılarımızı takip ediyorum. Sonuctan haberdar ederseniz sevinirim.. İnşallah olusmustur.Hakınızda hayırlısı olsunn.. Ona göre kürü Ya devam ya tamam.. sevgiler

günaydın. doktora gittim. kan tahlili istedi. bekliyorum şimdi. 11 de çıkacak. birazdan gidip alırım. haber veririm sizede...

günaydın. doktora gittim. kan tahlili istedi. bekliyorum şimdi. 11 de çıkacak. birazdan gidip alırım. haber veririm sizede...

canım heyecanla sonucun ne çıkacağını merak ediyorum:dance:
canım keşke ovulasyondan önce de gitseydin o zaman ne kadar yumurta var görebilirdin en azından canım:teytey:
canım daha önce yumurtlaman oluyormuydu:uhm:
çok soru sordum herhalde canım kusura bakmaa.s.

kızlar ne kadar çok isterdim size burdan güzel haberler vermeyi...

ama olmadı!

progesteron değerim 4,38 çıktı. yani yumurtlamam olmamış.
doktor şöyle dedi aslında. bu değer 3 ün altında çıkarsa yumurta yok demekmiş. 3 ile 10 arasında çıkarsa yumurta var fakat yeterince kaliteli değil demekmiş. benimki 10 yaklaşmamış bile... :a015::bbo::1no2:

artık yumurtlama için ilaç kullanıcam. adetin 3. günü gel dedi. adetimde düzensiz. ooffff çok moralim bozuk! :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canım sıkma canını sen küre devam et bence bir hafta arayla :1hug:
daha öncede sende yumurtlama problemi varmıydı canım eğer konuştuysak inan hatırlamıyorum polikistik overmi var adet düzensizliği varmı yani başka problem yoksa bu halledilebilir bişey canım hiç moralini bozmaa.s.Şeniz

merhaba bende senin gibiyim. moralini bozma .. zaten 10 altında cıkan bi deger yumurta demekte yanlıs olur. Bazıları gebelık için yardım alabılırler Buda dogal bunu unutma herkes bir degil. Biz sadece kendilinden olsun ıstıyoruz olmuyorsa taktiri doktoruna bırak.. Adet düzensizliği Bende de var ama gecen ay gecikmeli geldi banabu ay umut oldu.. eger gününde olmazsam hayıt otuna baslıyorum sende siteden yararlanabılırsın..Allah bu derdi alsın..baska dert vermesin sevgiler

Merhaba arkadaşlr.bzide eşim kullaniyo keci boyunuzunu ama onu eşimin nekadr içmesi gerkacaba sanirim inciri adet gunundne itibaren içiyosunz biray boyuncami içcek eşim keciboynuznu biz 1kio aldik ben onu bitene kadr kullanalim diye düşünüyorum ama

kızlar bende adet düzensizliği var. pko yok. adet düzensizliğinden doktora gittim. bebekde istiyorduk. neyse... gittim doktora adet olmam için farlutal verdi. adetin 3. günü test yapıcaz dedi. yapılan testte prolaktin yüksek çıktı. 26 küsür bişey. fazla yüksek değil ama yinede agnucaston diye doğal bi ilaç verdi. hayıt otundan yapılıyomuş. 2 aydır bu ilacı kullanıyorum. adetlerim yine gecikiyor. ve adetin 21. günüde progesteron bakıldı işte... benim hikayem bu...

hala moralim bozuk... benneyaptımki tamam kendimi teselli etmeye çalışıyorum ama üzgünüm işte... :dilcikar:
eşime de kızdım zaten. :mymeka: ilgisiz ve sanki çok normal bişey gibi davranıyor. insan bi ilgi ve şevkat gösterir di mi ama ? Şeniz amannn ne biliyim bende ne istediğimi bilmiyorum aslında... :enbuyukkk:

[COLORcanım sende pko yoksa adet düzensizliği neden var:uhm:
hiç canını sıkma bitanem emin ol bak bir sürü ilaç ve tedavi şekilleri var sende bebişlerine kavuşacaksın bu yazdıklarını unutacaksın bile:teselli:
eşine ne den kızıyorsunklava:ya walla biz kadınlara yaranmak çok zor iş ...çok üzülse sana bişi dese dahamı mutlu olacaksın ciciş ..hem kocişler biz gibi değil morali bozulduğu zaman başka bişeyle ilgileniyormuş gibi yaparlar mirmirmirmir
at artık bu sıkıntıyı üzerinden bakiimmm üzüntüyle daha kötü yaparsın kendini şu anki halinle gelecek ayki yumurtanı da etkiliyorsun hadi mutlu ol bakimmmsengözlerimebaksanab

canim benim yazdiklarini tam takip edemedim ama keske bisleri oluruna birkmayi denesen bak değerler pek yuksek değil diyosun karani kariştirma olurna birk biraz canim erkeklerin heps i böle duygualrini gizli tutmayi yegliyorlar eşine kizma canim eminim oda sneinkadr istiyodur yuvaniz cennet kokmasini tatlim

ya kızlar teşekkür ederim yazdıklarınız için. ama insan kendine engel olamıyor. neyse ki şimdi daha iyiyim...
aklıma takılan bişey var. şimdi 21. gün test yapılıyorda yumurtlama varmı diye bakılıyor ya... acaba daha geç yumurtluyor yada yumurtlayacak olamazmıyım? zaten hep geç adet oluyorum. acaba yumurtlama da geç olamazmı? geç olsada 21. gün yapılan testte çıkması mı gerekiyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…