Prof. Dr. İbrahim SARAÇOĞLU diyorkiii....

canım yaa aynısını bende düşündüm ama dünduydum bütün özelliği kaynattıktan sonra suyuna çıkıyormuş kalanları yiyebilirsin yada reçel yapalım.
kırmzı soğanla sumak ı nerden duyun canımfisfisfis nasıl kullanıyorsun neye iyi geliyormuş canım hiç duymamıştım:sm_confused:

bende adet düzensizliğide var burda okumustum iyi gelıyor demişlerdi ordan bılıyorum canım hem ben normalde kendi kendine adet olmazdım ama bu ay gecıkmelıde olsa kendilinden oldum poclıyım ayrıca bide yumurtlamıyorum.Ramazan ayında cokyedim etkısını gördum ve olduayrıca NEDENDIR BİLMEM ama ben çok tere yedim. şimdide incir yiyorum içiyorum kendi capımda bişiler yapıyorum ısrarla kendilimden kalmak ıstedıgım için... hayret ediyorum cevremde mılyonlarca var istemedikleri halde kalıyorlar. sunuda bılıyorum bazı gebelıkler yardımla olusuyor ama ben Önce kendilinden olsun dıyorum yoksa şimdiye kadar aşılamaya baslamstım. bu yumurtalar inatsa ben daha inatım. Ateşe körükle gidiyorum ama bişiler göturuyor yorulunca pes edicem Bi kac ay daha..... Hiç bellı olmaz belkı bu ay yumurtlarım hormonlardakı baskı gecınce gerceklesıyormus UMUT İŞTE Bu ay :sm_cool:bekmeledeyim...

canım gayretinden dolayı seni tebrik ediyorumkaydirigubbakcemile5 demek soğanın faydasını gördün walla yeni yeni şeyler duyuyorum acaba soğan ve sumak ı hergün yememizde sakınca varmı:uhm:
ayrıca pco luların kendiliğinden hamiş kalma olasılığı yokmu ben çok duydum kendiliğinden kalanı sende onlardan biri olacaksın bu azimle ben buna inanyıyorum canım:1hug:

ne zarırı olsun kı soganın balıkla süper oluyor:sm_cool:ayrıca sumakta baharat ba ksana enteresan bısı daha söyleyım ben okuyunca sasırdım doktorlar sitesine yazmıslar şöyle diyor ;
slm seval hanim size daha oncede yazmisdim ben iki yillik evliyim bir bebek istiyorum olmadi kuzeninle aramizda bir hafta vardi oda iki yillki evli onunda bebegi olmuyordu simdi nasil dersini bilmiyorum ama kuzenim bazi seyler denemis evde vikisli buharli suya oturmus, birde sarimsagi ezerek bir tulbente sarip rahmine yerlerdirmis 5 6 saat birakmis taki midenden kokusunu hissedene kadar ,arti bir kadina aykmi ne cekidirmi sbenim bir fikrim yok bana tlf da dedi ve simdi hamile bende yapsam mi?

sarmısak bişi yapmadıgna göre soganda etkılıdır dimi
poks over olupta hamıle olan var tabıkı bendeablam 2 gül gbü oglu var işte azcık sabırrr

dedim ya canım herkesin sorunu ve sebebi faklı demekki o arkadaşın kuzeninin kanalları tıkalıymış sarmısak ve viks buna yardımcı olmuştur.bende şunu okumuştum bir yerde ...çok eskiden kadınlar hamile olduğunu anlamak için rahmine sarmısak koyar beklermiş eğer kokusu mideden geliyorsa hamile değil gelmiyorsa hamile imiş
canım birde kadın aykmi ne çektirmiş edin ya orayı anlamadım canım:uhm:

canım orjınalını yazdım sana galıba kadına aykırımı demiş ne çektirmi yazmıs anlasılan valla aynısını kopyaladım hiç dikkat etmemıstım sende de ne göz varmıs baya dikkatlısınn

günaydın canım sumakla soğanı sormustun ya bak bu linktede anlatıyor sevgiler
http://mucizeiksirler.blogspot.com/2008/09/ibrahim-saracolu-hamile-kalmak-yumurta.html:1hug:

günaydın canım sumakla soğanı sormustun ya bak bu linktede anlatıyor sevgiler

teşekkür ederim canım incir kürünün etkisini artırmak içinmiş çok severim zaten salatasını ama hergün yemek biraz kötü olacak özellikle cevredekiler için mirmirmirmireee artık bol bol maydonoz yiyecez üzerinekaydirigubbakcemile3

YOK maydonoz adaçayı naneden uzak durun diyorlar... ben yemiyorum valla maydonuzu sevmem zaten ama bana mantıklı gelen incir kürü ve sogan sumak.. bur dada arkadasların bazıları onyalıyor bazıları onaylamıyor yinede sen bılırsın

neyse o zaman bende günde 5 defa dişimi fırçalarım tam aksine bende maydanozu çok severim ama artık yemem bu arada sen incir kürüne başlayalı ne kadar oldu canım..

neyse o zaman bende günde 5 defa dişimi fırçalarım tam aksine bende maydanozu çok severim ama artık yemem bu arada sen incir kürüne başlayalı ne kadar oldu canım..

ayın 29 da adet oldum ozamandan beri içiyorum güzelim. Ama ben günde 1 tane kaynatıp içiyorum yanı bekletmıyorum 8 /9 taneye bence gerek yok. zaten tadı bi acayip...sen basladınmı ?

ayın 29 da adet oldum ozamandan beri içiyorum güzelim. Ama ben günde 1 tane kaynatıp içiyorum yanı bekletmıyorum 8 /9 taneye bence gerek yok. zaten tadı bi acayip...sen basladınmı ?

ben dün başladım canım adetimin 7.günü bugün
ama bence tarifi neyse ona göre uygula derim canım..belki az koyduğundanmıdır nedir benimkinin tadı güzel neyseki:içelim:

ben dün başladım canım adetimin 7.günü bugün
ama bence tarifi neyse ona göre uygula derim canım..belki az koyduğundanmıdır nedir benimkinin tadı güzel neyseki:içelim:

bilmiyorum...belkide.. ama korkuyorum ben birazda olsa içimde şüphe var ondan galiba çünkü dogum yapmıs bayanlarda süt yapması içinde bunu tavsiye ediyorlar. Oysa hamile kalmakta süt hormonunda etkisi var biliyorsun yüksek cıkması hamıliğe kalmayı etkiliyor... Birsürü soru işaretiiii.

walla haklısın canım ama bunu öneren bir prof
offf walla ne yapacağımızı şaşrırdıkbenneyaptımki

tesekkurelr canim bu kuru ramazandna önce denemiştik içmişti eşim ramazn malum oruç girnce araya olmadi dun yine başaldik bide iciri duydum ben onada bugun başladim ben

walla haklısın canım ama bunu öneren bir prof
offf walla ne yapacağımızı şaşrırdıkbenneyaptımki

burda öneriyorlar tmm prof. daha iyi bilir.. Ben uzun zamandır takip ediyorum daha birisi cıkıpta ben bu kür sayesinde hamile kaldim demediii Yada dedi ben duymadım Ya sen duydunmu ? :uhm:

burda öneriyorlar tmm prof. daha iyi bilir.. Ben uzun zamandır takip ediyorum daha birisi cıkıpta ben bu kür sayesinde hamile kaldim demediii Yada dedi ben duymadım Ya sen duydunmu ? :uhm:

canım bende duymadım ama bu kür duyulalı çok kısa bir zaman oldu ben uygulayanı da duymadım ama bence burada bir liste oluşturalım bakalım ne oluyor ne bitiyor... sonuçta bu da uzun çalışmaların sonucunda çıkmış bişey kolay kolay bir prof tv ye çıkıp bunu söyleyemez yanlış bişi olsa hemen çıkarlar ama şu varki keçiboynuzu kürü nasılki gerçekten erkeklere faydalı ise bu da öyledir yeterki istikrarlı davranalım.ben kürü 2 gündür uyguluyorum bende salgıda çoğalma var ...artık bundan mı bilmiyorum ama bakalım deneyip göreceğiz sonuçta zararı olan birşey değil.birde bu topiği açanmıydı yoksa benzer başlıklı açan arkadaşmıydı bu kürü uygulamamış ama havuç ve inciri öylesine tüketmiş ve o ay hamile kaldı artık hepimimizin vesilesi farklı deneyip göreceğiz ama ben bununda hepimize faydalı olacağını canı gönülden istiyorum artık doktorlara fetüs takibi ve doğum için gidelim:Saruboceq:

kızlar ben incir kürü yapıyorum yaklaşık 17 - 18 gün oldu.

iki aydır yumurtlamıyordum. ama bu ay yumurtlama belirtileri yaşadım. pazartesi de doktorda randevum var. yumurtlama olmuşmu diye bakacak. ona göre işe yaradımı yaramadımı anlarız...

canım bu çok iyi olur adetinin kaçıncı günü ayrıca yumurtlama belirtisi olarak ne yaşadın canım

21 eylül adet günümdü o gün başladım incir suyu içmeye ve hala devam ediyorum. 5-6 gün önce sol kasığımda hafif hafif ağrılar oldu. ve hareketime göre sanki batmalar hissettim. ve acayip akıntım oldu. hala var akıntım. galiba yumurtladım ve şu sıralar yumurtam çatlamış veya çatlayacak olabilir.

2 günde 1 ilişki...

bakalım canım hayırlısı allah'tan!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…