Prof. Dr. İbrahim SARAÇOĞLU diyorkiii....

haydi canım güzel haberlerini bekliyoruz:dance:başka kullanan yok herhalde sen bizim umut ışığımız ol canım :1hug:

ay eşimde 'olmaz dr gel demiş git' diyooo...

artık salı günü gidicem... bakalım dr ne diyecek? çatlatma iğnesi bayrama denk gelmez inşallah...

ay eşimde 'olmaz dr gel demiş git' diyooo...

artık salı günü gidicem... bakalım dr ne diyecek? çatlatma iğnesi bayrama denk gelmez inşallah...
canım dr lar bunun ayarlamasını yapıyorlar bayrama denk gelirse o zamanda doğal yoldan denersinizyerimsenibenherşeyde bir hayır var canım inşallah bu ay hamiş kalırsın :Saruboceq:

hayırlısı... yarın gidicem bakalım dr ne diyecek...

ay heyecan bastı şimdidennnn... :)

doktora gittim...

bu ay erteledik ilacı. bayramda olmayacağımız için. hemde bu ay da bakalım dedi dr. bazı aylar yumurtlama olmayabilirmiş. bu ayda yumurtlama olmazsa ilaca başlarız dedi. ilaca başlayınca yumurtayı takip etmemiz gerekir çatlatma iğnesini ona göre veririz dedi...

bende bu ay kuru incir kürü uygulamaya karar verdim... inşallah bakalım...

bak güzelim iyiki gitmişsin dr a ...ben sana demiştim doktor onun ayarlamasını yapar diyeyerimseniben canım yumurtlama olmayınca nasıl adet görüyoruz bunu takip yaptırdığında sorarmısın:uhm:acaba yumurta oluşuyor ama yeterince büyüyemiyormu....
incir kürünü bende uygulamak istiyorum ama araya bayram giriyor ve evde olmayacağız ve bu kürü de parç parça uygulamak istemiyorum...sen yap güzelim inşallah faydasını görürsün:Saruboceq:

canım engin araştırmalarım sonucunda edindiğim bilgileri aktarıyorum sana :1hug:

adet olman yumurtlama olduğu anlamına gelmiyo... rahim iç yapısı her adet döngüsünde kendini gebeliğe hazırlar... yanı duvarlarda kalınlaşma olur. bebek tutunsun diye... hamilelik olmadığında ise bu kalınlaşma sona erer ve rahimin iç dokusu kendini yeniler... yani kanama bundan oluyo canım. bu sırada yumurtlama olur ve spermle buluşur bebişin ilk adımları atılırsa tabiki rahim daha da genişleyip kendini bebeğin koruma kalkanı yapar... yani kanama olmaz...

diye biliyorum ben! a.s.

ayy bunu arıyordum ya ...
allah senden razı olsun arkadaşım sağol.

saol canım a.s.
yine güzel paylaşımın oldukaydirigubbakcemile5

adet döneminden sonramı baslıycaksın ? yoksa hemen bu küre baslanabılırmı ? bende de yumurtlama sorunu var Sevgiler

canım ben adet olunca başladım hemen en az 20-25 gün uygulayın dedi...

ben başladım inşallah işe yarar! hihoyyyt

umarım işe yarar Ozaman önceadet olmak lazım.. ben onuda görmüyorum bugun 38 gün 5 günü test yaptım. Negatif 10 gün beklıycem gelmezse Baslarım bu kürede Allah biliyor Yeterince Hekime gittim.Artık gitmek istemıyorum... Eğer bu bi Hastalıksa Allah Herkese Şifasını versin. Sevgilerrr....

kızlar her sabah kuru incirleri kaynatıp kaynatıp içiyorum suyunu...
reglim bitti... bakalım inşallah yumurtlama olur...

yumurtlama olursa nasıl anlıycam şimdide onun telaşı sardı...

herkesin geçmiş bayramı kutlu olsun... uzun zamandır yazamamıştım. sitede temizlik var galiba...

neyse... ben bayramda da incir kürüne devam ettim. adet olalı 15 gün oldu. nerdeyse 3-4 gündür sol kasığımda hafif ağrı ve bazen batma var. acaba yumurtluyor olabilirmiyim diye düşündüm...
bide acayip akıntım var. uzun zamandır böyle akıntım olmamıştı... demekki uzun zamandır yumurtlamıyordum :) bakalım 2 günde bir çalışıyoruz... inşallah yumurtam güzelce olmuştur çatlamıştır ve spermle buluşmuştur... tabi bırakmadım daha incir kürünü 1 hafta daha devam edicem. sizce bunlar yumurtlama belirtilerimi?

kuru incir kürünü uygulayan var mı benden başka?

günaydın bende kürü kullanıyorum. Yanlız ilk gün 3- 4 tane kaynaıp içtim sonra günde 1 taneye düsürdüm.bi yerde okumustum 1 kez uygulayın diye her kafadan ses cıkıyor gerci dogal ama; Etki tepkı meselesi geri tepmese bari hesaplamalara göre 8 den 15 kdr gecen süreyi iyi degerlendırmek lazım. Ayrıca stres de yapmamak lazım ister istemez etkılenıyor insan. İnsallah yumurtlarızda yumurtlama sıkıntısı ceken herkese umut oluruz. Hayırlısı Rabbimden a.s.

bende bu küre bugün başlayacağım hep erteledim ama bugün kesin başlayacağım simeraycım istersen liste yapalım böylece diğer arkadaşlarımıza da faydalı oluruz .
sevilaykucuk canım ben herkesten duyuyordum dün dinledim saracoğlunun kendi ağzından duydum
yarım litre klorsuz suyu kaynatıyorsun 8-9 adet incirin üzerindeki oluşan tabaka kalksın diye soğuk suyla yıkıyorsun ve kaynayan suyun içine atıyorsun ve kapalı kapta 7-8 dk kaynatıyorsun sonra ılıyınca ikiye bölüyorsun gün içinde onu tüketiyorsun 20 -25 gün kullanıp 1 hafta ara verip tekrar deneyebiliyorsun :CüvCüv:
inşallah hepimize bu kür vesile olur:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…