Preseed kullananlar

Cnm senin bebegin yok diye mi geziyor tozuyo sen kocani eve bağlamak için mi bebek yapicaksin? Burda bi hata var.

canım hiç canını sıkma ALLAHIm büyük olcak bebişimiz kandilinde mübarek olsun gelek kandilde hamile olman ve olmamız duasıylaaaa

Zetenem nerdeesiin ??? 10 gün kaldi yine adete ama benim ovulasyonlar hep silik cikti preesed kulanamadim o yüzden allahim ya yumurtlamiomu ne ben (

Zetenem nerdeesiin ??? 10 gün kaldi yine adete ama benim ovulasyonlar hep silik cikti preesed kulanamadim o yüzden allahim ya yumurtlamiomu ne ben (

benimde normalde 3 gün pozitif çıkardı ovulasyon..
bu kez sadece 1 kez pozitif çıktı.
oda ikincisi birinciden koyu değil de aynı koyulukta çıktı çizgiler..
ben presedimi kullandım..
gayrısı rabbime kalmış

canım arkadaşım bende seni merak ediyordum profiline bakıyordum girmişmisin diye preseed kullansaydın keşke en azından bi umudun olurdu ovulasyon neden silik çıktı ki ??? yumurtlamışsındır bence sen bakma o testlere ben kullandım bu ay bakalım başka şeylerde yaptım bakayım hamile kalırsam yazacam inşallah mesaj hakkın olmadı mı benim daha varmış yaaaa

hayırlısı olsun sen ben ve emoşum için beraber hamile olmak duasıyla inşallah

Ya bende anlamadim biri tam koyu birisi ona yakin ama onun kadar degil hergün öyleydi bende bekliom
Ha koyulasti koyulascak diye ama yok . Benim bu ay hic ümüdim yok canlarim ya .. Benim esimede bi arkadas tohum verdi onu yapio kendi kendine bilmiom hayirlisi bide benim kocis bi günü bos birakmioki sagolsun az 2 gün bekleyip ilski olsun diom yok hergün istio e böle tutarmi hic

Ben bi kac gün bakmadim topige baktikca bunaliom acaba niye böle oldu niye su bu oldu düsünmek istemiom artik aha adet günü yaklasti ya yine basti beni bi merak off offf allahim bizede bi bebis verde kurtulalim bu kabustan ( aminnn

koca ne yapsın bulmuş senin gibiyi boş bırakır mı ????.DDD

Bu arada ben gecen adetimde antibiyotik kulsndim icin bir gün adet olmustum ondan erkenden dün yine kirmizilari gördüm malesef zetenem

arkadaşlar ben bu ay klomen kullanıcam.preesed de sipariş ettim.zaten doktor kontrolünde olacağım için yumurtlama testi almadım.

preseed tam olarak yumurtlama döneminde mi kullanılıyor?

arkadaşlar ben bu ay klomen kullanıcam.preesed de sipariş ettim.zaten doktor kontrolünde olacağım için yumurtlama testi almadım.

Bence daha iyi kulansan cnm en azindan bilirsin ne zaman ovulasyon oldunu ve o gün kulanirdin preesedi

o günde olur ama bence her ilişkide kullan az bişey parmağına sür sonra kendine sür ovulasyon gününde tüpü kullanırsın benim 2 denememdi galiba bu ayda fos çıkacak inşallah sen bizden olmazsın

bende 2.kürtaj sonrası preesed kulanmıştım 3.ayda hamile kaldım ama int fiyatları biraz fazla geldi bana biz ecz. ilaç mümesiline istanbuldan soğutucu ile kargo dahil 60 tl gibi bir fiyata getirtmiştik..90 tl.çok fazla..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…