Preseed kullananlar

günaydın kızlar. eğer preseed kullanan ya da elindeki azalmış olan , almak isteyen varsa elimde 1 kutu açılmamış preseed var. benim problem sperm hareketliğinde azlıktı , o yüzden kullandım bikaç sefer ama olmadı. şimdi hamileyim Allah'ın izniyle :) hepiniz için dualarım. Almak isteyn kişi için söylüyorum kutuda temmuz 2013 yazıyo son tüketim ,acele etsin. ben gitti.gyordan almıştım.
almak isteyn bana lütfen özel mesaj atsın !!!

hoşçakalın

ben yumurtlama testide yaparak iki ay günaşırı ilişkiye girerek her defasında preseed kullandım ama olmadı
ovulasyon testi pozitif cıktığında 3 gün üstüste yaptık.
gecen ay hiç bir sey yapmadık.hatta iki kez birlikte olabildik.
ama deneyip olmadı demekte fayda görüyorum.çünkü belki bu vesile olacak

canım üst üste ilişkiye girmek hamilelik şansını azaltıyor diye biliyorum. üroloji doktorunun önerdiği adetin 10. günü ile 20. günü arasında 1 gün arayla ilişkiye girmek gerekliymiş.

çok haklısın stres var 8. ayıma girecem insanların sorularından sıkıldım aceleye getirmek istiyorum keçiboynuzunu nasıl kullandın ???????????????

çok haklısın stres var 8. ayıma girecem insanların sorularından sıkıldım aceleye getirmek istiyorum keçiboynuzunu nasıl kullandın ???????????????

canım eşimin kendi yapıyor. saraçoğlunun tarifini uyguluyor sanırım. birde ben bal tarçın ceviz fındık kuru üzüm polen karışımı yapmıştım kendime hergün 1 tatlı kaşığı yedim. çok meyve yemek gerekli bir de. insanlara aldırma sinir bozucular zaten. hormon testi yaptırmadıysan yaptır.

hormon testi yaptım canım bişey çıkmadı şükür bu ayı bekliyorum eğer tutmazsa ki RABBİM herkese versin amin ben ve eşim doktora gidecez insanlar çok konuşuyor çokkkkk

bende artık insanların sormasından sıkıldım,
regl tarigim 19 mayıs, yarın kan testi yaptırıcam, bakalım bende ilk kez preseed kullandım ne olacak merak ediyorum.

bide tutuyormus Alaaa :) tabi bide kalp atıslarını duyma heyecanı var, saglıklı olsun da..

gec olsun guc olmasın diyelim.

kecı boynuzu kurunu ibrahim saracoglunun sitesinden bulabilirsin ama cok basit zaten,
6-7 kecıbynuzunu kucuk kucuk kır, makarna haslar gibi at tencereye, 5-6 dk kaynasın, sonra ocaktan alıp biraz sogumasını bekle, sonrada sabah aksam 1 subardagı içir kocana, ac karnına olursa daha ii olur.

hormon testi yaptım canım bişey çıkmadı şükür bu ayı bekliyorum eğer tutmazsa ki RABBİM herkese versin amin ben ve eşim doktora gidecez insanlar çok konuşuyor çokkkkk

o zaman stresten kaynaklanıyordur canım. keçiboynuzu kürünü mutlaka dene. insanlar zaten hep çok konuşur. ama 1 yıl dolmadan normal. ben 12. ayımda hamile kaldım. ama kalbi durdu malesef. ilk gebelikte bu tarz sorunlarla çok karşılaşıyoruz dedi doktor. bol bol meyve ye fındık fıstık bal incir sürekli vitamin içeren şeyler ye. ben şuan yine hamileyim sanırım. kasık ağrım hiç geçmiyor diğer hamileliğimdeki gibi. ama ben kendimi rahat bırakmayı başardım. etrafı duymamayı öğrendim. kendini yıpratma düşük yapmak daha da zormuş. içinden bir parçayı alıp götürüyorlar senden. o nedenle Allahtan hayırlısını dile. en hayırlı en doğru zamanda bebeğini kucağına alırsın inşallah.ama lütfen hayırısını dile. eşimde senin gibi bunalmıştı. 'yeter ki çocuk olsun da dilden kurtulalım düşsede sorun değil' demişti. ama öyle olmuyor işte insanlar yine susmuyor. 3 ay boyunca hergün bebeğimin benle olduğu mutluluğuyla yaşıyordum. 2 hafta sonra falan cinsiyeti öğreniriz dedi doktor. herşey çok yolunda dedi ama bir anda bebeğim beni terketti. dünya sanki başıma yıkıldı gibi oldu. ama Allahın takdiri bu da. şimdi diyorum ki Allahım hayırlısını ver. bebeğimi kürtaj sonrası kıyma gibi yapıp şişeye koydukları anı unutamıyorum bir türlü. Bol bol dua et. Allahım inşallah bizleride anne yapacak

Kizlar slm bende kullandim buay ama iki kere yumurtlama oldugu doneme denk geldimi onu bile bilmiyorum.gun asiri iki kere kullandiktan sonra (bizim disimizda birisi yuzunden tartistik) kustuk konusmuoruz hala. .. Umutlarm bitti bu ayda cok kizginim hem cocuk istioruz hem ucuncu kisileryuzunden yuzume bakmio.. Artikcok skldm esimde cok cinsel istek yok zaten ayda iki kere yeter diedusunuo hergun erkenden gidip yatio napcam bilmiorum. Yaslanio heralde daha 30lu yaslarnda ama tik yok. Hasta oldugum zamandasen bunu yapiosun ondan olmuo temizlik yapiosuncok geziosun dio kendinde aramio hicc. ?.artik cok skldmmm

inşallah hayırlı haberlerini verirsin arkadaşım ben ve bir arkadaşım ilk denemesinde olmadı bakalım sende ne olacak keçiboynuzunu eşime dedim yap bakalım ne zaman yapacak sanki çocuk sadece benim

evlilikte 3 kişiler bitse zaten o evlilik bitmez şimdi sinirlisin öyle deme sıkılmamak zorundayız artık çıktık bu yolu dönemeyizde bu ay inşallah olmuştur RABBBİM nasip etsin inşallah bi söz vardı karı koca makas gibi olmalı araya girenleri kesmeli

çok geçmiş olsun RABBİM bir daha yaşatmasın ah insanlar ahhh duayı az ediyorum belkide ondan olmuoyr bebeğim bakalım bu ay ne olacak inşallah hepimize hayır getirir

inşallah hayırlı haberlerini verirsin arkadaşım ben ve bir arkadaşım ilk denemesinde olmadı bakalım sende ne olacak keçiboynuzunu eşime dedim yap bakalım ne zaman yapacak sanki çocuk sadece benim

hayırlısı olsun beklemek ne zor :)
aman biz yapmazsak onlar hayatta yapmazlar yaa, en azından benim kocam için :)
ama Allah ı var ilaclarını cok duzgun içiyor, o bana yeter, ayy canım kocacım benimm oda istiyor bi bebikimizin olmasınıı :)

öğlen işten gelince güvendiğim bir markanın erken gebelik testini yaptım pozitif çıktı. şüphelendiğim için gittim test aldım. Allahım inşallah test beni yanıltmamıştır. inşallah en kısa zamanda sizlerde ikinci çizgii görürsünüz inşallah arkadaşlar. dediğim gibi rahat olun stres yok. ne kadar az stres o kadar çok bebiş...

malesef bu denememizde olmadı, halbuki hersey nekadar da duzgun gitmişti.
hayırlısı olsun nasip boyleymıs.
preseedi kullanmaya devam edeceğim ilkinde olmadı belki ikincisinde olur kimbilir.

malesef bu denememizde olmadı, halbuki hersey nekadar da duzgun gitmişti.
hayırlısı olsun nasip boyleymıs.
preseedi kullanmaya devam edeceğim ilkinde olmadı belki ikincisinde olur kimbilir.

canım geçmiş olsun sende bizim kervana katıldın hayırlısı olsun 2. seferim olacak preseed ile deneyelim bakalım inşallah sende bende diğer arkadaşlarımda bu ay ve kandilin hürmetine istediklerine kavuşurlar amin YA RABBİM

CANIM hayırlı olsun bize dua ett

bırakın arkadaşlar preseed falan para tuzağı. eskiden preseed mi varmış. ilişkiden önce abdest alıp 2 rekat namaz kılın sonrasında 'Enbiya' suresinin 87. ve 88. ayetlerini 3 kez okuyun. bunun yanında bildiğiniz tüm sureleri duaları okuyun. Allahım hayırlısını ver deyin. gerçekten inanarak okursanız bakın nasıl rahat bırakıyorsunuz kendinizi. preseed kalitesiz spermleride yumurtaya ulaştırabiliyormuş. Allah korusun onlar önce yumurtaya ulaşırsa düşük kaçınılmaz olur... kanmayın bu para tuzaklarına

Kizlar cnm cok sikkin artik bekliyemiorum esim cocuk delisi cocugum olmadikca susuyorum herseye göz yummak zorundayim gezio tozuyo ben yanliz evde dilim yok bu yüzden ona karsi (( allahim bu mübarek günde yüzüme baksinda bna hepimizede tez zamanda bi bebis versin ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…