Pcos olduğumu öğrendim lütfen bakın

Öyle zaten ama denemekte fayda var diye düşündüm ben zaten sürekli kullanılacak bir şey değil tabikide

Ben bu ay ilk defa kullanıyorum canım 10 gün oldu saraçoğlunun tavsiyesini okudum o yüzden başladım 15 gün diyor bakalım 12 günde bırakmayı düşünüyorum bende hamilelik olursa ters bi etki yapar mı diye düşündüğümden şuana kadar bi yan etkisi siz
Ben bu ay ilk defa kullanıyorum canım 10 gün oldu saraçoğlunun tavsiyesini okudum o yüzden başladım 15 gün diyor bakalım 12 günde bırakmayı düşünüyorum bende hamilelik olursa ters bi etki yapar mı diye düşündüğümden şuana kadar bi yan etkisi olmadı bana
Bilmiyorum kimisi bilmeden çocuk tutarsa düşürür diyorlar kimiside bisey olmaz doğal olduğu için diyorlar herkes bisey diyor artık kime inanacagimi şaşırdım Ben bide Ü.K hastasıyım onada zarar olur diye korkuyorum adetimde sancılı olduğu için adetide söktürdü kanamam durmamisti inşallah sende öyle olmazsın Bende hem kist ve polikistik over olduğu için böyle oldu

Ü.K yani ülseratif kolit hastalığı kalın bagirsakta iltihaplanma var onada ilac kullanıyorum Polikistik over in kısacasıda pcos oluyor herhalde demi
Evet polikistik Over oluyor. Belki sana o hastalıktan dolayı da yan etki yapmıştır. Bana şuana kadar bi şey yapmadı zaten yarın son kullanıp bırakmayı düşünüyorum 6 ayda bir uygulanmalı yazıyor çünkü öyle okudum

Evet polikistik Over oluyor. Belki sana o hastalıktan dolayı da yan etki yapmıştır. Bana şuana kadar bi şey yapmadı zaten yarın son kullanıp bırakmayı düşünüyorum 6 ayda bir uygulanmalı yazıyor çünkü ibrahim saracoglunu okuduysan öyle diyor evet belli bir süre ara verin sonra devam edin diyor aynen oyle

Ben şuan hastaneye gitmiyorum bi tedavi görmüyorum yani daha önce 2 kez aşılama ve 4 kez çatlatma iğnesiyle denedik olmadı
Enazından senin eşin spermiyogram testini vermiş ona göre biseyler yapılmış ama benim eşim doktora gidip test vermek istemiyor Doktora gitmeyi sevmiyor iğneden dahi korkuyor

Kızlar modum çok düşük. Biliyorum sadece benim başımda değil bir çok kwdının derdi bu. Benim bir oğlum var 2 yaşında ona denediğim ilk ay hamile kalmıştım. Bu ay korunmayı bıraktık adetin 3. Günü doktora gitmiştim vajinam muayene falan yaptı sorun yok dedi bugün adetimin 24. Günü yumurtlama göremediğim için doktora gittim. Vajinal muayenede pcos var dedi. Gösterdi bana şok oldum tabi. Adetlerim düzenli 28-32 gün arasında kesin olur. Bir kez kalmışsın yine hamile kalırsın dedi . Engel değil sadece kilo ver dedi. Ne yapabilirim bana önerileriniz var mı? Oğluma hamile kaldığımda 65 kiloydum şu an 75 hemen diyete başlıyorum . Gelmeseydin bir kaç ay içinde yine hamile kalırdın ve pcosu belkide hiç bilmeyecektin dedi bana …
Hiç canını sıkma ben 15 yaşımda öğrendim pcos hastası olduğumu benimde 4 yaşında oğlum var onda hemen hamile kalmıştım ama geç döllenme yaşamıştım bende yaklaşık 1 senedir tekrar çocuk istedim ben düzenli adet görmüyorum ona rağmen şuan gebelik gözüküyor ama şuan daha çok yeniyim bende tekrar doktora gitmek için bekliyordum sanırım gene geç döllenme yaşadım çünkü son adet tarihime göre 6 7 haftalık hamile olmam lazım ama ben sanırım 2 3 haftalık hamileyim

X