Preseed kullananlar

yine hamile degilim kizlar ve cok uzgunum dun adet oldum:/

geçmiş olsun canım bende dün oldum presed kullanalı 3.ay demekki zamanı gelmedi rabbim tez zamanda hepimize sağlıklı ve hayırlı birer evlat versin inşallah Iyice yoruldum ama yapcak bişe yok

hakkında hayırlı buymuş...((
inş bu ay son kırmızıları görüşündür arkadaşım ve inş 9 ay ve sonrası o kırmızıları görmessin :))

hakkında hayırlı buymuş...((
inş bu ay son kırmızıları görüşündür arkadaşım ve inş 9 ay ve sonrası o kırmızıları görmessin :))

evet canım hakkımızda hayırlısı .allahın izniyle gelecek ay hamile olurum inşaalah ve tabiki sizlerde

canım çok geçmiş olsun inşallah bu son adet olmandır üzülme yanlız değilisin RABBBİM inşallah gelecek ay yüzünü yüzümüzü güldürür

Hepimix icin oyledir insallah :/ mutsuzum artikkk brn mutlu bi insan olamiorum cok yoruldummmm.doktora gittim dun tek yumurta buyuyo bu ay dedi sansm dusuk dimi napabilirm cogaltmak icin.

Zetenem nerdeesiin ??? 10 gün kaldi yine adete ama benim ovulasyonlar hep silik cikti preesed kulanamadim o yüzden allahim ya yumurtlamiomu ne ben (
slm canım ovulasyon testlerine takılma bizim topikten iki arkadaş testte çift çizgiyi görmediği halde hamiş kaldı

slm canım ovulasyon testlerine takılma bizim topikten iki arkadaş testte çift çizgiyi görmediği halde hamiş kaldı

ya bende 2 gün önce battı ama gelmedi..(gelmesinlerde)
demin ovulasyon testi yaptım düne göre çok koyulaşmıştı..
adete yakın koyuluk varsa gebelik olabilir yazmış bir çok topikte..
ama gebelik testi yaptım negatif çıktı..
deminde hamile bir arkadaşım yazdı seni rüyamda gördüm hamiştin diye:26::26:

preseedi 2 kullanışım ama adet oldum bu ayda fos çıktıııı anlamadığım şey millette nasil heme tutuyor

inşallah olmuşdurrrr hakkında hayırlısı olsun güzel haberlerini ver emi :)

bizde bu ilacı kullandık ve 3 denemede de hamile kaldım ama pıhtılaşma varmış 2 bebeğimi kaybettim ama biz kendimiz yaptırdık çünkü bende de mantar yapmıştı doğal yapıyor bazı aktarlar hemde daha uygun fiyatla yaptırmıştık...

Ya kizlar adetime 12 var sacmalik gibi gelio bna ama evde hamile testim cok fazla oldugundan bi denim dedim cizgi asiri silik zorla görünüyo cama tutumda silik görünüyo olabilirmi bu kadar erken ya kafayi yicem simdi ben ha off

Ya kizlar adetime 12 var sacmalik gibi gelio bna ama evde hamile testim cok fazla oldugundan bi denim dedim cizgi asiri silik zorla görünüyo cama tutumda silik görünüyo olabilirmi bu kadar erken ya kafayi yicem simdi ben ha off

öyle mi??????????? kız inşallah doğrudur sabah idrarı ile yappp bizi teyze yap ben adet oldummm maaaleseffffff

Zetem bilmiom daha cok erken cizgi belirgindi baya snra bida yaptim biraz evel onda cizgi göremedim bilmiom beklemem lazim emin degilim ama asiri yorgunum bugünlerde ve kasigim cok batior mide bulantisida var hafif inanmak istemiom daha az daha bekliyim ben tekrarliyim.. Bu cizgi neyin nesidi bilmiom walla

Canım ya birkaç sayfa geriye giderek okudum seni. Ne kadar pozitif ve rahat yazmışsın. Hem d e nerdeyse 1 sene çabalamana rağmen. İşte budur dedim. Seninde yapman gereken bu. Ama yapamıyorum maalesef

Ay valla gözün Aydın. Dediğini yaptın helal olsun maşallah.

canım arkadaşım benim inşallah hamişsindir biraz bekle bakalım yada hiç durma kan testi yaptır bize hayırlı haberlerini verrr olur mu tatlış

kızlar bu hafta moralimiz çok bozuk eşimin 2. kez yaptırdığı spermiyogram çok kötü çıktı.1.sinde ne iyiydi ne kötüydü umudumuz vardı.şimdi ise varikosel ameliyatı diyor doktor.bu da en az 6 ay daha bekleyeceğiz demek.3 aydır preseed kullanıyorum ama sperm az olunca işe yaramıyor( Allah hepimize sabır versin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…