Preseed kullananlar

canım yaa benim eşim de varikosel ameliyatı olacak.ama öncesinde jel kullansammı diye düşündüm.tavsiye edermisin.Senin eşinin değerleri kaçtı benim yapısında sorun yok,sayısı 22milyon 20 milyonun altında değil..ama hızı yavaş.sence kullanayımmı ne dersin ??senin eşinin değerleri neydi yazabilrimisin canım

canım 4 ayönce ml de 13 milyon çıkmıştı şimdi 2 milyona düşmüş.hareketlilik %20 morfoloji de kötü.jel bizde işe yaramadı.belki sizde işe yarar.sayınız kötü değil ,ameliyattan önce değerlendirin.inş güzel haberler alırsınız.

test yanlışmış canım belirtiler adet belirtileriymiş. 23. günde adet olmuştum bunu yazdıktan sonra. doktora gittim prolaktin yüksek dedi dostinex verdi. çalışma hayatımdan dolayı stresli günler yaşadım o nedenle prolaktin yükseldi sanırım. şimdi adetime 10 gün var. bakalım bu ay ne olacak. test falan yapmayacağım idrar testleri yanlış çıkabiliyor malesef. adet gelmezse kan testi en iyisi. Allahtan sabır dilemekten başka yapacak bişey yok. demekki benim için hayırlısı buymuş yoksa Allahın adaletinden şüphem yok. benim için iyi olsaydı neden bebeğimi alsın ki. demekki onun bildiği bir hayır varmış. 'sizin hayır bildiklerinizde şer, şer bildiklerinizde hayır vardır' der hadisi şerifte. hayatta yaşadığım olaylar bunun nekadar doğru olduğunu kanıtlar nitelikte. elinden geleni yapıp sonrasını Allahtan istemek gerekli.ben isyan edersem belki meleğim üzülecek, kırılacak o nedenle Allaha şükürler olsun.

Haklısın tab doğru... Eşim preseedi almayalım dedi. Biz bu ay negatifi görürsek önümüzdeki ay denemeyi düşünüyoruz.

bende preseed kullanmayı düşünüyorum en yakın zamanda alıp kullanmak istiyorum inş. hepimiz güzel sonuçlar alırız.... geçmişin hepsini okuyamadım ara ara okudum preseedle hamile kalanlar olmuş ne güzel....bu arada kızlar sizin sorun neydi sebebsiz infertilitemi...yakın zamanlarda sonuç alan varmı preesedle.. rabbim yar ve yardımcımız olsun hepimizin...

Son düzenleme:
kızlar bende bu ay ilk defa preseed kullanıyorum inşallah iyi bir sonuç alırım.4 aydır deniyorum inşallah bu ay son olur.

Kizlar bende dun denedim preeseed ilk defa burda duymustum,bakalim,dun ovulasyon gunumdu adetimin 26. Gunu yumurtlamam oldu...adetim bittiginden beri test yaptim hep silikti dun kasik agrilarim coktu test yapinca koyu cift cizgi cikti,tamda preeseed dun elime gecmisti,tesadufe bak..bakalim 10 gun sonra belli olcak tuttumu tutmadimi..

bende aldım bu ay yanındada ovulasyon testi aldım şu an adetimin 3. günündeyim bitsin diye bekliyorum.
herkes için hayırlısı olsun inşallah

Adetime 2 gun var
2 gun once kahverengi akintilarim oldu,bu gun biraz fazla oldu sanirim adet gorcem...ovulasyon testlerime gore 2 gunum var adetime ama niye bu kadar erken oldu,yani 4 gun erken geldi...

Adetime 2 gun var
2 gun once kahverengi akintilarim oldu,bu gun biraz fazla oldu sanirim adet gorcem...ovulasyon testlerime gore 2 gunum var adetime ama niye bu kadar erken oldu,yani 4 gun erken geldi...

ya o yerleşme kanaması olmasın..
gidip bir test alıp yapsana canım

ya o yerleşme kanaması olmasın..
gidip bir test alıp yapsana canım

bende ondan süphelendim,ama 4 gündür nerdeyse var leke :26: cuma gününden beri,sadece wcye gidince..genelde yerlesme kanamasi kisa sürüyo diye umutlanmak istemedim
dünden beri test yapiyorum,netten aldigim testlerdi,sanirim hatali,cünkü cizginin olmadigi
yer beyaz olmali,ama benimkisi pembe,kontrol cizgisindede tuhaflik var..sanirim testler hatali
disardan test alip yapcam ama cesaretim yok,beklim diyorum bi kac gün daha ama nasil olcak bilmiyorum :18:

başka bir topikteki arkadaşında uzun sürdü kanaması..
kan sonucu 1300lerde çıktı..
bence hemen gidip bir test al yap..
haber vermeyi de unutmaaaaaaa

başka bir topikteki arkadaşında uzun sürdü kanaması..
kan sonucu 1300lerde çıktı..
bence hemen gidip bir test al yap..
haber vermeyi de unutmaaaaaaa

bilmemki canim negatif cikinca morelim bozuluyo, :18:
disari cikmayida canim istemiyo,bacaklarim agriyo,bide 2bucuk yasinda oglum var onunla cikinca iki misliyoruluyorum..
bide bel agrim var dün yatamadim acimasindan..tek belimde degil sirtima kadar cikti agrisi
bide regl günüm yarin yarina kadar hic degilse beklim...

zaten hamilelikte sırt ağırırmışş..
sende de sırta doğru çıkmaya başlamış acı..
ama yine de sen bilirsin..
yarına kadar bekle hadi

zaten hamilelikte sırt ağırırmışş..
sende de sırta doğru çıkmaya başlamış acı..
ama yine de sen bilirsin..
yarına kadar bekle hadi

ciddimi canim bende belim agrimiyo diye üzülüyodum
esime söylim bakalim isten erken cikarsa alir yarin sabah yaparim :26:
hic adet sancim falanda yok,ilginc

canım inşallah hamilesindir uzun süre sonra preseedi kullanıp hamile kalan sen olacanda

Ben bu jeli yeni duydum bi deneyim dedim..bu ikinci ayimiz gecen ay gun asiri denedik..bu ayda ovulasyon testi yapiyodum tesadufen duydum ovulasyon testimde cift cizgiyi gordugum gun elime gecti preseed,deneyim ne cikar dedim...sanirsam kullanan cogu kisi hamile kalmis...bide kuruluk yasiyodum,yardimci olur diye dusunmustum...ilk sayfalari okudum sonlari henuz okuyamadim,begenmeyenlerdemi oldu acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…