Preseed kullananlar

yine hamile degilim kizlar ve cok uzgunum dun adet oldum:/

geçmiş olsun canım bende dün oldum presed kullanalı 3.ay demekki zamanı gelmedi rabbim tez zamanda hepimize sağlıklı ve hayırlı birer evlat versin inşallah :KK14::KK14::KK14: Iyice yoruldum ama yapcak bişe yok

hakkında hayırlı buymuş...:KK43:((
inş bu ay son kırmızıları görüşündür arkadaşım ve inş 9 ay ve sonrası o kırmızıları görmessin :))

hakkında hayırlı buymuş...:KK43:((
inş bu ay son kırmızıları görüşündür arkadaşım ve inş 9 ay ve sonrası o kırmızıları görmessin :))

evet canım hakkımızda hayırlısı .allahın izniyle gelecek ay hamile olurum inşaalah ve tabiki sizlerde:KK16::KK16::KK16:

canım çok geçmiş olsun inşallah bu son adet olmandır üzülme yanlız değilisin RABBBİM inşallah gelecek ay yüzünü yüzümüzü güldürür

Hepimix icin oyledir insallah :/ mutsuzum artikkk brn mutlu bi insan olamiorum cok yoruldummmm.doktora gittim dun tek yumurta buyuyo bu ay dedi sansm dusuk dimi napabilirm cogaltmak icin.

Zetenem nerdeesiin ??? 10 gün kaldi yine adete ama benim ovulasyonlar hep silik cikti preesed kulanamadim o yüzden allahim ya yumurtlamiomu ne ben :KK43:(
slm canım ovulasyon testlerine takılma bizim topikten iki arkadaş testte çift çizgiyi görmediği halde hamiş kaldı

slm canım ovulasyon testlerine takılma bizim topikten iki arkadaş testte çift çizgiyi görmediği halde hamiş kaldı

ya bende 2 gün önce battı ama gelmedi..(gelmesinlerde:KK9:)
demin ovulasyon testi yaptım düne göre çok koyulaşmıştı..
adete yakın koyuluk varsa gebelik olabilir yazmış bir çok topikte..
ama gebelik testi yaptım negatif çıktı..
deminde hamile bir arkadaşım yazdı seni rüyamda gördüm hamiştin diye:26::26:

preseedi 2 kullanışım ama adet oldum bu ayda fos çıktıııı :KK43: anlamadığım şey millette nasil heme tutuyor :KK43::KK43::KK43:

ya bende 2 gün önce battı ama gelmedi..(gelmesinlerde:KK9:)
demin ovulasyon testi yaptım düne göre çok koyulaşmıştı..
adete yakın koyuluk varsa gebelik olabilir yazmış bir çok topikte..
ama gebelik testi yaptım negatif çıktı..
deminde hamile bir arkadaşım yazdı seni rüyamda gördüm hamiştin diye:26::26:

inşallah olmuşdurrrr hakkında hayırlısı olsun güzel haberlerini ver emi :)

canim bu spermlerin olmeyecegi hatta dis etkenlerden korundugu bir kayganlastirici. phi tam spermlere gore vajinanin kendi sivisi bile biraz asidik oldugu icin oldurebiliyor spermleri. akiskanligi vs hersey spermlerin kolay hareket etmesini ve yuzmesini sagliyor. 6 tane tup icinde geliyor. iliskiden once vajinanin icine sikiyorsun tupun icindeki siviyi. ben iki kere tesaduf olamaz diye dusundum. ben ilk kullandigimda psiman olmustum. bu kimyasali neden kullandim kesin olmustur spermler diye ama o ay hamile kalinca bu benim umudum oldu. tekrar bununla hamile kalabilecegimi hissettigim icin hic umutsuzluga kapilmadim.

mantar yapabiliyormus bazi hassas bunyelerde. ama bence denemeye deger.

bizde bu ilacı kullandık ve 3 denemede de hamile kaldım ama pıhtılaşma varmış 2 bebeğimi kaybettim ama biz kendimiz yaptırdık çünkü bende de mantar yapmıştı doğal yapıyor bazı aktarlar hemde daha uygun fiyatla yaptırmıştık...

Ya kizlar adetime 12 var sacmalik gibi gelio bna ama evde hamile testim cok fazla oldugundan bi denim dedim cizgi asiri silik zorla görünüyo cama tutumda silik görünüyo olabilirmi bu kadar erken ya kafayi yicem simdi ben ha off

Ya kizlar adetime 12 var sacmalik gibi gelio bna ama evde hamile testim cok fazla oldugundan bi denim dedim cizgi asiri silik zorla görünüyo cama tutumda silik görünüyo olabilirmi bu kadar erken ya kafayi yicem simdi ben ha off

öyle mi??????????? kız inşallah doğrudur sabah idrarı ile yappp bizi teyze yap ben adet oldummm maaaleseffffff :KK43:

Zetem bilmiom daha cok erken cizgi belirgindi baya snra bida yaptim biraz evel onda cizgi göremedim bilmiom beklemem lazim emin degilim ama asiri yorgunum bugünlerde ve kasigim cok batior mide bulantisida var hafif inanmak istemiom daha az daha bekliyim ben tekrarliyim.. Bu cizgi neyin nesidi bilmiom walla :KK43:

o zaman stresten kaynaklanıyordur canım. keçiboynuzu kürünü mutlaka dene. insanlar zaten hep çok konuşur. ama 1 yıl dolmadan normal. ben 12. ayımda hamile kaldım. ama kalbi durdu malesef. ilk gebelikte bu tarz sorunlarla çok karşılaşıyoruz dedi doktor. bol bol meyve ye fındık fıstık bal incir sürekli vitamin içeren şeyler ye. ben şuan yine hamileyim sanırım. kasık ağrım hiç geçmiyor diğer hamileliğimdeki gibi. ama ben kendimi rahat bırakmayı başardım. etrafı duymamayı öğrendim. kendini yıpratma düşük yapmak daha da zormuş. içinden bir parçayı alıp götürüyorlar senden. o nedenle Allahtan hayırlısını dile. en hayırlı en doğru zamanda bebeğini kucağına alırsın inşallah.ama lütfen hayırısını dile. eşimde senin gibi bunalmıştı. 'yeter ki çocuk olsun da dilden kurtulalım düşsede sorun değil' demişti. ama öyle olmuyor işte insanlar yine susmuyor. 3 ay boyunca hergün bebeğimin benle olduğu mutluluğuyla yaşıyordum. 2 hafta sonra falan cinsiyeti öğreniriz dedi doktor. herşey çok yolunda dedi ama bir anda bebeğim beni terketti. dünya sanki başıma yıkıldı gibi oldu. ama Allahın takdiri bu da. şimdi diyorum ki Allahım hayırlısını ver. bebeğimi kürtaj sonrası kıyma gibi yapıp şişeye koydukları anı unutamıyorum bir türlü. Bol bol dua et. Allahım inşallah bizleride anne yapacak

Canım ya birkaç sayfa geriye giderek okudum seni. Ne kadar pozitif ve rahat yazmışsın. Hem d e nerdeyse 1 sene çabalamana rağmen. İşte budur dedim. Seninde yapman gereken bu. Ama yapamıyorum maalesef :KK43:

öğlen işten gelince güvendiğim bir markanın erken gebelik testini yaptım pozitif çıktı. şüphelendiğim için gittim test aldım. Allahım inşallah test beni yanıltmamıştır. inşallah en kısa zamanda sizlerde ikinci çizgii görürsünüz inşallah arkadaşlar. dediğim gibi rahat olun stres yok. ne kadar az stres o kadar çok bebiş...

Ay valla gözün Aydın. Dediğini yaptın helal olsun maşallah.

Zetem bilmiom daha cok erken cizgi belirgindi baya snra bida yaptim biraz evel onda cizgi göremedim bilmiom beklemem lazim emin degilim ama asiri yorgunum bugünlerde ve kasigim cok batior mide bulantisida var hafif inanmak istemiom daha az daha bekliyim ben tekrarliyim.. Bu cizgi neyin nesidi bilmiom walla :KK43:

canım arkadaşım benim inşallah hamişsindir biraz bekle bakalım yada hiç durma kan testi yaptır bize hayırlı haberlerini verrr olur mu tatlış

kızlar bu hafta moralimiz çok bozuk eşimin 2. kez yaptırdığı spermiyogram çok kötü çıktı.1.sinde ne iyiydi ne kötüydü umudumuz vardı.şimdi ise varikosel ameliyatı diyor doktor.bu da en az 6 ay daha bekleyeceğiz demek.3 aydır preseed kullanıyorum ama sperm az olunca işe yaramıyor:KK43:( Allah hepimize sabır versin...

X