Preseed kullananlar

Kızlar preseed tüpünün kapağı açıldıktan sonra kaç ay gider? Yani bozulur mu? Son kullanma tarihi 2012 ama kapağı açılıp 6 kullanımı kullanıldı. 3 tane kalmıştı. Tüpte de var. 2-3 ay önce açıldı. açtıktan 6 ay sonra da kullanılır mı?

arkadaşlar ya bu preseed fiyatı ne kadar yaa bende alcan bide nasıl kullanılıyorlütfen yardım

yaseska,
ben 8 ay sonra kullanmıştım bişey olmaz canım benim..

love sen nasılsın? nasıl gidiyor hayat?

ayf canım geçmiş olsun. ikinciyi yeni okudum. inşallah en kısa zamanda üçüncüsü gelir ve sana sımsıkı tutunur,,,

cetrefilli ayşem seni en sona bıraktım. okudum ve üzüldüm.... ama sonuçta sen bu yola çıktın ve Allah izin verirse ben inanıyorum ki sen sonunu getireceksin.güzel Rabbim hayırlısı ile en kısa zamanda inşallah seninde anne olması sağlar...

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-Lilyum
30-zehsel
31-35.ay
32-buzma_vi
33-sezen10
34-papatyaa10
35-hilalbebik
36-maviumutolsun
37- anjelic
38- tayf (bence oğluşu olcaaaaak
39-monarosa (tüp bebek tedavisiyle geldi bebeği)

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
mavisimmm........................................................
cetrefilli..........................................................
love27.............................................................
yasekase..........................................................
littleangel..........................................................
miray15..........................................................
Ozlemyalcinkaya...................................................
denizxx...................................................................
ronya.............................................................
catdog............................................................
gncam.............................................................
guzel83...........................................................
edut..............................................................
busecan...........................................................
deryaberil
xxnezo
ebrubu
apaydın
aytug
armila85
emrina............................................................
azra2206.........................................................
deniko.............................................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah
[/QUOTE]

selam kızlar

adet günlerinizi söylerseniz listeye ekleyim, kim ne yaptı ne alemde bilmiyorum, eklemem ya da cıkarmam gerekenler bir haber verirse sevinirim.

beni soracak olursanız işteyim, çok yogun ve bu bana cok iyi geldi. sıkıntımı unutuyorum.

o anlarda artık dayanamıycam diyor insan ama allah o sabrı veriyor, yoksa daha büyük acılara nasıl dayanırdı insan...bir sene kadar askıya aldık kendimizi, hiç birsey yapmadan normal yolları deniycez. 4 tane dondurulmusum var. seneye onları koydurcaz eger hala gelmezse bebiş...bir tuhafım ben, içimde bir boşluk oldu. çünkü 19 hazirandan itibaren her an bir ilac, bir igne ...vb. şey alıp vakit öldürüyordum. transferden sonra günde 6 tane progestanı vajinal fitil olarak kullandım, kan sulandırıcı igneler vitaminler östrojen hapları...sabah kahvaltı ilac, arada ananas(rahmi güçlendiriyormus)ilaç, ögle yemegi sonra meyve ve ilaç, akabininde incir fındık fıstık...aksam ızgara balık et ilaç, iğne..zart zurt. aman iyi beslencez, aman şu bebegin tutunmasını saglar, bu engeller diye diye 2 ayımı gecirdim ve elim boş döndüm. allah evlat acısı göstermesin. ben buna bu kadar üzüldüm ki düşük yapan ya da dogumdan sonra evladını yitirenlere rabbim sabır versin. allah kimseyi bununla sınamasın. tez zamanda bebeklerimiz önce rahmimize sonra da göğsümüzde cok cok emmeye gelsin inşallah.

benim içim şu konuda rahat. elimizden ne geliyorsa yaptık, maddi manevi, gerisini allaha bıraktık, o da hayırlı görmedi demek ki diyorum. böyle düşünmesem deliricem çünkü...zaman zaman ağlama krizlerine giriyorum, size söylemiş miydim bilmiyorum, sivastan cıkmadan önce weniceden cok güzel bebek tulumları almıstık, ama ankaraya giderken o tulumları kaldırdım ben, elimiz bos dönersek görmeye dayanamam diye...herseyi o kadar kuruyor ki insan, hayal etmekten kendimizi alamadık ailece. annem babam dahi yıkıldılar, hersey onların gözü önünde gerceklesti cünkü...en basiti ankarada transferden sonraki dinlendigim ara yatakta pcden hep bi oyun oynuyordum, ama o anlarda dahi bebegim orda mı diye karnımla konusuyordum. sivasa döndüğümüzde yine o oyunu actım ve karnımla konusamadım cünkü boştu...yani sıyırmakla toparlamak arasında gidip geliyorum. insan emeklerine üzülüyor. kısmet diyorum. bekliycez yeniden...

özgecim iyiyim canım sen nasılsın? senin de olmadı ha? adet oldun mu? ben 4. günümdeyim...

ayşem hayırlısı canım benim demek zamanı gelmemiş,buraya ilk negatif diye yazdıgında aldıgın tulumları düşündüm keşke hiç almasaydı onları dedim inan benim de çok içim acıdı biz nekadar çabalasakta olmayınca olmuyo allahın bi bildigi var demek ki,şu mübarek günlerde dilerim daha fazla aratmaz rabbim bize

canım benimde olmadı malesef aşılamanın 9. günü adet oldum,sanada söylemiştim erken çatladı diye dogruymuş gene doktor hatası işte,bebek olmamasına degil de yaşadıgım şey beni sinirlendirdi

umarım daha fazla beklemeyiz ayşecim

ayşem doktorun neye bagladı olmamasını?şu sebep olabilir dedi mi?

tek embiriyo yasasına bikez daha sinirleniyorum şimdi

merhaba cetrefilli;
geçmiş olsun öncelikle rabbim tez zamanda verir işallah.
benim sormak istediğim bi kaç şey olacak. kaç yumurtan oldu kaçı embiyo oldu? ve rahme kaç tane koydular? kalitesi hücre sayısı kaçtı? yani bu bilgiler hepimize lazım olacak bilgiler yanıtlarsan sevinirim çok.

ayşem doktorun neye bagladı olmamasını?şu sebep olabilir dedi mi?

tek embiriyo yasasına bikez daha sinirleniyorum şimdi
canım doktorum benden daha cok şaşkın, ilk test yaptıgımız gün emre aradı doktorumu, mümkün deil tekrarlayın testi dedi. carsamba tekrarladık yine negatifti, bu kez ben aradım, dedim negatif. naptın kızım yaaa mümkün deildi dedi... hersey yolundaydı, 9 yumurta toplandı 9 u da döllendi...sonuc böyle.. sebep yok anlıycan. ya da varsa da biz bilmiyoruz...
toplam 9 embriyo oldu canım ancak 1 transfer 4 tane de donduruldu, diğerlerini gerek görmedi dondurmaya..8 hücreliydi hepsi de...kalitesinin de iyi oldugu söylendi...

ve benim sasırdıgım sey doktorum 3 gün falan yoktu ankarada, o arada doç bir doktor takibimi yaptı ve E2 düzeyi artı yumurta gelişimlerindeki istikrara süper deyip durdu. hani tek doktordan duysam tereddüt ederim, şişiriyo derim de hemsireler dahi çok iyi diyodu. hatta benimle birlikte transferi olacaklar arasında en cok bana güveniyolardı...olmadı işte...

hayırlısı ayşecim belkide kendiliginden gelecek çok kişi var böyle,hem daha dondurulmuşların var inşallah hiçbirisine gerek kalmazda kendiliginden gelir

ayşe bi arkadaş dondurulmuşlarıyla hamile,bugünde kalp atışlarını duymuş

hayırlı olsun özgecim. valla biz böyle iyiyiz yaaa, bi süre dogal deneriz, sonra gider transferi yaptırırız. inşallah gerek kalmadan olur tabi...ceydayla konustum da şey diyorum sadece eşimin morfolojiyi düzeltme üzerine bitkisel bişeyler deneyim, o düşürdü aklıma. çinko sayıyı yükseltiyomus, bi arastırayım bakalım

morfoloji kaç canım?

benim eşimin bi %2 ve%4 çıkmıştı pek problem olmayacagını söylediler,eşim genede vitamin kullanıyo
evicap ve bitkisel bi ilaç herbal supplament diye bişey
bence eşinde kullansın sonuçta bitkisel bişey artı vitamin zararı olmaz,faydasını görenlerde çok olmuş

özge şimdi bu morfoloji değişebiliyor mu yahu? kimi yerlerde sayı değişir ama morfoloji aynı kalır yazıyo???

aaaaay tamam biri beni durdursun, güya takılmıycaktım, bak takvimimi bile yaptım, şu gün saymayı bi bıraksam, bi koyversem kendimi....

ayşeee,özgeeee...kızlar yakaladımmmmm sizi sonunda...özgecim nasılsın şekercim...ayşeyle konuştuk az önce ama seni bi türlü yakalayamıyordum..

ayşecim sana telefonda bahsettiğim gibi arkadaşımın eşinin değerleri 3 ay gibi kısa bi sürede 11 buçuk milyondan 100 milyonlara yükseldi doktor bile şaşırdı..yani sonuçta umutlar tükenmez umut tükense sabır tükenmez..biz bu işi ne yapıp ne edip kotaracağız allahın izniyle...özge sen ve ben ağustos anneleri olamadık ama bigün mutlaka be güzelim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…