Preseed kullananlar

ayşeee bu yumurtalar nasıl toplanıyo ben hep merak ettim bunu görünüyomu bişeyler,ya tüplerden mi geliyo bunlar?
senin ultrasondada mı 9 yumurta görünüyodu

alerjiyi anladım da ceydacım maşallah sana, oklava geliyo ama, dediğine bak, tuttu ama düşer diyosun heee!!!! hayırlısıyla inşallah hamilesindir ve inşallah saglıklı olur bu kez

özgecim köpeğinizin oldugunu bilmiyodum yaa ne güzel... ben de kedi almak istiyorum da accık hijyen manyagıyım şutlarım diye korkuyo emre:roflol:

hem de ben öyle hergün calısma alamam valla, zor işler bunlar. millet ceket assa hamile kalıyo yaaaaa

deme öyle ya allah korusun inşallah vardır ve budefa bırakmaz ama ben inanıyorum sana hızlı kadınsın buayda tutturmuşsundur sen hadi inşallah

özgecim mecburen hızlı davranıyorum çünkü benim yaş problemim var ve doktorumda hızlı olmamı istiyor..kaybedecek hiç zamanım kalmadı şekercim...delikafadulden

toplama pazartesi oldu, son us cuma bakılmıstı, o gün 8 tane görünüyodu ve o aksam da pregnly vuruldum. toplamada 9 tane olmus. valla özgecim oldukca derine gidiliyo sanırım cünkü ben 2 rahim filmi, bir histeroskopi, bir laparoskopi gecirmiş bi insan olarak yumurta toplamada resmen duvarları yumrukladım agrıdan...kimseyi korkutmak istemem ama cok feciydi. oturamadım, afedersiniz işeyemedim. ama sadece 1 gün sürüyo bu agrı işte..

bildigin ameliyat ayrıca. bayagı sana kıçı açık gömlek giydirip ameliyat masasına alıyolar. serumunu, tansiyon cihazını falan takıyolar, sonra ayıkken daha rahim filminde rahme takılan spekulum var ya onu da yerleştiriyolar. doktora gel dedikleri anda anesteziyi veriyorlar. sonra gözünü odanda açıyosun, aradan sadece 30 dakika gecmiş oluyo...

gonca da sabahtan beri online ama ses vermiyo))

35. ay sen nasılsın? bebek nasıl?

canım evde bende karşıyım hayvan beslemeye,çok tüy döküyolar biz bahçede bakıyoruz eve aldıgımız zamanlarda oldu ama akıllıdır otur dedigimiz yerden kımıldamaz, 5 yıldır nere gitsek taşıdık onuda,onun için bahçeli ev falan tuttuk biraz zor anlıycagın sorumluluk istiyo

ayrıca ceydaaam ve özgeeem canlarım cok saolun yaaa, valla siz olmayınca da cekilmiyo buralar. kendimi iyi hissettim sayenizde:kedi: seviyorum siziiiiii

Ayşem hoşgeldin canım, nerelerdesin çok merak ettim seni? Canım sonuç olumsuz gelmiş, üzüldüm ama bunda da bir hayır var demek lazım, tek embriyo şansı düşürüyor ama işin güzel tarafı şu, döllenmede problem yaşamıyorsunuz, güzel embriyoların oluşuyor, o embriyoların gelip rahme tutunması kalıyor geriye, inşallah o da olacak, takma kafanı, herşeyin bir vakti var inan, ben de zorlu yollardan geçtim, hepiniz için sürekli dua ediyorum, Rabbim tez vakitte meleklerinizi göndersin inşallah.

Hem dondurulmuşların var ne güzel, neden o kadar uzun süre bekliyceksin onları koydurmaya anlamadım? İlaç falan da kullanmıycaksın, bebek olayında insan olumsuz sonuçlar aldıkça kamçılanıyor, ben öyleydim valla :) Rabbim verecek diye yola koyul, ümitsizliği bırak kuşum.

ayşecim sen tam uyudun yani bişey görmedin ozaman
ya ben o spekulumu hiç sevmiyorum aşılamalarımda ve muayenede çok takıldı bana geriyo resmen beni

canım kendi evin dısında annenin evi de olsa bir ay kalmak sıkıyor. yıllık iznim bitti. yani en az sömestrı bekleriz. ama hakikaten su an hiç kalkısacak halim yok. yine lucrin falan kullanılacakmıs ayrıca. sadece yumurta geliştirici igneler kullanmıyorsun.ne biliyim ben şimdi umutsuzum belki ondan. ama düşünmüyorum işte. bir süre. bu süre ne kadar ben de bilmiyorum...

sen nasılsın peki?ikizler nasıl annesi?

sen biraz ara verip dinlen, iyice toparlandığın zaman düşünürsün hem belli mi olur benim gibi bir süpriz de yaşarsın hiç gerek kalmaz inşallah.:) Canım benim kızlar iyi şükür, c.tesi en son gittim doktora bir sorun yok şimdilik, hayırlısıyla tamamını da bir görebilsem, annelik çoook uzun soluklu bir yol, önce hamile kalıcam diye uğraş, sonra aman bir şey oldu mu olacak mı diye yüreğin ağzında yaşa, daha sonralar bitmiyor anlaşılan...

ebet özgecim tam uyudum. transferde gördüm ama serum kordonu gibi bi kordunun içinde, azcık daha kalın ondan bi şey, onun ucunda da embriyo oluyomus işte.rahmime koyduklarını da izledim ekrandan. eger calıssaydı printerları basacaklardı o halini. olmadı. iyi ki de olmamıs...

ayrıca yumurta toplama ve transfer gününde sabahşarı dus alıp gidicen ve makyaj parfüm kesinlikle kullanmayacakmışsın. az da olsa yumurtalar dış ortama değdikleri için bozulabiliyormuş...

beni listeden silebilirsiniz. preseedle 2. denememde gebe kalşdım ama devam etmedi maalesef. ara vermem gerek. ilerde nolur bilemem..

ayrıca ceydaaam ve özgeeem canlarım cok saolun yaaa, valla siz olmayınca da cekilmiyo buralar. kendimi iyi hissettim sayenizde:kedi: seviyorum siziiiiii

valla ayşecim asıl sen olmayınca öksüz kaldık buralarda...sen bu topicin lokomotifisin bunu unutma...herşey daha iyi olucak yavrucum ..seviyorum seni kız...özgecimi de seviyorum tabii ki..a.s.

ayşe aşılamamı yapan doktor bana tüp bebek konusunda çok ısrar etti,yasaya ragmen 2 embriyo tranfer edebileceklerini söyledi, bende hazır olmadıgımı söyledim,demek hala dönebiliyo bazı şeyler

anjeli nasılsın şeker?bebişler nasıl?göbek çıktımı,cinsiyetleri belli olacak demiştin oldumu?

Aşkolsun kızlar yaaaav, beni unutuyorsunuz, beni sevmiyor musunuz yoksa ?

Özgecim tüp bebek olayından korkma canım, herkesin bünyesi farklı, çoğu hiçbir şey hissetmiyor...Canım benim bebişler kız hayırlısıyla, göbeğim 6 aylık gibi duruyo anlamadım gitti, ortada top gibi fırladı, başka yerlerden kilo alımı yok şükür, şimdiye kadar 1-1,5 kilo almışım sonra ne olur bilmiyorum.:)

ceydacım bende seviiyorum sizlere,dert ortaklarım benim

anjeli kaçıncı ayındasın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…