Preseed kullananlar

ayşecim degişiyo diye biliyorum,hatta bakan kişinin yorumuna göre bile farkediyomuş
%3-4 lerden 9 lara çıkanları okudum hatırlarsan birara çok takmıştım bu morfolojiye,eşin kullansın vitamin bellimi olur degişir belki,keçi boynuzu kürününde etkili oldugunu söylüyolar,gerçi sen biraz hassastın okonuda pekmezini falan yesin,fındık,fıstık canım belki etkili olur

ayşecim ben artık gün saymıyorum bugün kaçıncı gün bilmiyorum sanırm yumurtlama günlerindeyim ama daha eşimle 1 kez birlikte olduk artık öyle takipte yapmıycam,bunca zaman yaptık neoldu elde var sıfır,sende sayma çocuk için cinselligi bırakalım artık canım
senden sonra tüp bebekte bi süre düşünmüycem ama histeroskobi yaptırmayı düşüyorum

yani yumurta kalitesini, yükseltebiliyosak sperm kalitesinide yükseltebiliriz bence...

ayşeee,özgeeee...kızlar yakaladımmmmm sizi sonunda...özgecim nasılsın şekercim...ayşeyle konuştuk az önce ama seni bi türlü yakalayamıyordum..
iyiyim ceydacım,kaç gündür sürekli açıp kapadım sayfayı,ayşe bişey yazmayınca içimden hiç yazmak gelmedi
sen nasılsın?kan pıhtılaşma testlerini yaptırdın mı?bence onları mutlaka yaptır canım

ayşecim benim doktorum alman hastanesinden çok iyi bi doktor ve kruger özellikle istemedi gerek yok dedi hakkattende hamiş kaldım iki kez...çinko tablet keçiboynuzu kürü uyguladım yinede...

ya özgecim benim kronik bi allerjim var ve yaz aylarında ortaya çıkıyo...iki hamileliğim sırasında da tavan yaptı..sanırım biraz allerjinin de etkisi oldu düşüklerde ..şimdi önümüzdeki ay yavaş yavaş azalıp yok olacaktır ve bende önümüzdeki ay kan pıhtışlaşması ve toksoplazma testlerini yaptıracağım ama zaten pıhtılaşma için ilaç kullanıyordum...coraspin kullanıyordum ama galiba coraspin ve aldığım vitaminlerde allerjimin tavan yapmasına etkili oldu..şimdi kullanmayı bıraktım ve bakalım ne olacak...

hayırlısı olsun sen sonuçta kaç kez başardın bunu gene olacak ve seni hiç bırakmıycak canım

biz de senden bahsediyorduk tayfcım preseed topiğinin 3 maduresiyiz biz:roflol: preseedtan dolayı deil tabi mağdurluğumuz, şanssızlıktan...

ama kaderlerimiz ne kadar da benzer aşılama tüp bebek iki gebelik ama ortada bişii yok..bu ağustos ayını hiç sevmedim benkaydirigubbakcemile3

hayırlısı olsun sen sonuçta kaç kez başardın bunu gene olacak ve seni hiç bırakmıycak canım

valla özgecim düşmesin diye bağlıycam birdahaki sefere eşşek sıpasınısempatiksalakcinni
şaka bi yana ben hissediyorum ki hepimiz hamiş olucaz bi gün..

valla ne iş yaparsın diyenlere çok iyi düşük yapıyorum diycem bundan sonralülülülülülüdelikafadulden

benden size küçük bi tüyo..hani ben iki ay üstüste hamiş kaldım ya işte bu iki ay çalışma sisteminde bi değişiklik yapmıştım o da şuyduadetimin bittiği günden başlayarak yumurtlama günümün bi sonrasına kadar hergün düzenli çalıştım ve korkuyorum söylemeye ama bu ayda öyle çalıştım ve yine sağ kasığımda hamiş kaldığımda ki gibi bi batma var..kızlar sanki yine var gibi bişii ama buda kesin düşer o yüzden lafını bile etmedim..sempatiksalakcinni

neyapalım kızlar saglıklıyız şükür,yapacaz bu sıpaları sonunda bizde

bizimde boxer dişi köpegimiz var çiftleşti ve hamile şuan artık onun yavrularını sevcez bizde

ay inşallah vardır canım üstüste maşallahın var valla

aspirin alerjiyi tetikler mi ki???

benim kronik angioödemim var ve asprin ve vitaminler fena tetikliyor ayşecim..yüzüm gözüm vücudumun heryeri inanılmaz derecade kaşınarak şişiyor...bende 3 aydır coraspin ve elevit kullanıyorum ve hiç bir yaz bu kadar şiddetli olmamıştı allerjim..

ay inşallah vardır canım üstüste maşallahın var valla

öyle olduğunu zannediyorum yani kesin diil ama ne önemi var ki özgecim bu da düşecektir bence...artık umursamıyorum valla olursa ne ala olmazsa elden ne gelir...

öyle olduğunu zannediyorum yani kesin diil ama ne önemi var ki özgecim bu da düşecektir bence...artık umursamıyorum valla olursa ne ala olmazsa elden ne gelir...
deme öyle ya allah korusun inşallah vardır ve budefa bırakmaz ama ben inanıyorum sana hızlı kadınsın buayda tutturmuşsundur sen hadi inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…