Preseed kullananlar

Ben e-bay den almıştım , TR dede var ama çok pahalı , e-bay den 60 tl'ye aldım , kullanmama gerek kalmadı ,istersen aynı rakama verebilirim sana.
İçinde 18 yumurtlama testi de var.Son kullanma tarihi 12/2011

canım ben dün adet oldum yok yani bişey. inşallah senin olur,olmazsada başka aşılama yaptırma bence ama inşallah gerek kalmazda gelir bebişin

merhaba kızlar

love canım nasılsın? geçm,ş, okuyamadım
işten ayrıldım bu sefer kendimi ev işlerine kaptırdım:)))
ayşeden haber var mı?

Ben e-bay den almıştım , TR dede var ama çok pahalı , e-bay den 60 tl'ye aldım , kullanmama gerek kalmadı ,istersen aynı rakama verebilirim sana.
İçinde 18 yumurtlama testi de var.Son kullanma tarihi 12/2011

İlgin için teşekkürler,sen ne zaman aldin,işine yaramayınca nerde saklamaya devam ettin hani bozulmuş olamaz değilmi?bide içinde neler var,kaçar tane?çünkü heryerde farklı farklı ürünün hediyelerinden,sayısından söz ediliyor.uzun lafin kisasi tam bir guvenle kullanabilir miyim?evet dersen tabiki alirim.Elime nasıl geçecek,sana nasıl ulaşabilirim?

merhaba kızlar

love canım nasılsın? geçm,ş, okuyamadım
işten ayrıldım bu sefer kendimi ev işlerine kaptırdım:)))
ayşeden haber var mı?
iyiyim selmacım,benim iş olmadı malesef artık bende tüp bebegi düşünüyorum bi süre dinlendikten sonra
sen nasılsın?bebiş nasıl?
ayşede test gününü bekliyo,inşallah bebegi onunladır...

Sevgili arkadaşlar benimde bu ay ikinci defadır preseed kullanışım bakalım gelcekmi bebiş
umarım sizlere güzel haber veririm

15 hafta önce elime geçti , yani tam hamile olduğumu öğrendiğim zaman , karanlik bir çekmecede muhafaza ettim bozulmuş olamaz çünkü soğuk yerde saklayın diye bir ibare yok üzerinde .40 grlık tüp ve 9 aplikatör var kutuda.Bana özelden mail adresini yolla oraya bilgilerimi yollayayım..

özge,
hayırlısı canım benim. inşallah birdahakine.. ben iyiyim sadece vücudum sıcaktan dolyı çok su tüketiminden nedeni ile ödem yaptı..
bunada şükür diyorum. evde olmak güzel. kafama göre takılıyorum..
ama bu maraton bebeği kucağıma alana kadar devam edecek.. yani anlayacağın hamile kalmakla bitmiyor. canım benim bu mübarek günlerde Allah gönlüne, gönlünüze göre verir inşallah. daha zamanı gelmemiş diye düşünmekten başka yapacak birşey yok..
çok öpüyorum seni ..

canım ben dün adet oldum yok yani bişey. inşallah senin olur,olmazsada başka aşılama yaptırma bence ama inşallah gerek kalmazda gelir bebişin
bunda da bi hayır vardır canımm.sıkma canını.ben mecburen 2 aşılama yaptırıorum yoksa devlet karşılamıo.buda 2. zaten olmazsa eğer tüp için evraklarımızı hazırlıcaz.bakalım olur mu olmaz mı bilmiorum ama ben kendimi hiç aşılama yaptırmışım gbi hissedip koruyamıorum.iş yerindeyken aklımdan çıkıverio.düşünme fırsatı bulamıorum açıkçası bakalım ne olacak bu ay?

53 günün kalmış.senin 1 aylık olduğun zamanları hatırlıorum.ne çabuk geçmiş günler.sen yolun sonuna gelmişin,ben başında bile değilim hala...

kızlar slm ben de preseed ile hamile kaldım üstelik yaşım da 35. 3sene olmadı çocuk sonra preseed kullandım ve ilk kullanmamda hamile kaldım bi de o ay 2. defa klomen kullanıyordum..işe yarıyo yani preseed...

littleangel canım benim ben inanıyorum ki sizlerde en kısa zamanda bu duyguyu tadacaksınız. bak ikinci aşılamanı olmuşsun.. inşallah Allahın izni ile senin hayırlı haberlerinide buradan alırız...
beklemek kadar zor birşey yok biliyorum.. bu bekleme sürecinde hepinize sabrlar diliyorum.. her ay umut değil mi? Allah hiçbirimizin beklentilerini boşa çıkarmasın..

merhaba kizlar bende bugun preseed siparis ettim ve ilk defa bu ay deneyecegim bende preseed kullananlar kervanina katildim insallah su ilk ayda tutanlardan olurum bu ay 5 inci denememiz olacak bebis icin

günaydın kızlar, sivastayım, 16sında test yaptık ve negatif...hiç iyi değilim...tüp bebek cok zor ve cetrefilli bir sürecmiş, şimdi tüm emekleri attık çöpe, adet olmayı bekliyorum, hoşçakalın...

ayşecim şoktayım şuan nediyecegimi ne söyleyecegimi inan hiç bilmiyorum,test tarihin 17 si diye biliyodum dünden beri arayıp aramama arasında kaldım,çok üzüldüm elden hiç bişey gelmiyo kısmet degilmiş demekki canım,neolur üzülme hiç bişeyin sonu degil,sonuçta saglıklısın şükür bundada var bi hayır..birincide olmayıp 2. de 3.de tutan çok var canım..ben yürekten inanıyorum bigün olacak,şimdi zamanı degilmiş sadece

merhaba arkadaslar bu preseed kremı kullanan tecrübeli arkadaslar yardım istiyorum bu kremı uyguladıktan ve ılıskıden ne kadar sonra ayaga kalkılıyo ben ılkdenememde 20 dk. kadar bekledim daha sonra kalktım dusa sankı bı kısmı gerı geldı acaba sizdede böyle oluyormu?

slm arkadaşlar ben pko hastasıyım bende Pre~Seed kullanmak istiyorum memnunmusunuz ve ne kadar klişi hamıle kaldı yardımcı olursanız sevınırım fiyatı ne bide şimdiden teşekkürler

cetrefillim...seni kaç günlerdir aramak isteyip bi türlü cesaret edememiştim...canım çok üzgünüm ve ne diyeceğimi inan ki bilmiyorum...senin canın sağolsun,sağlığın yerinde olsun,bebek gelecektir muhakkak bigün...üzme kendini canım arkadaşım...cesaretimi toparladığım ilk anda mutlaka arayacağım...a.s.

ayşecim neolur umutsuz olma,daha dondurulmuşların var canım,geçen başka bi topikten arkadaş dondurulmuşlarıyla hamile şuan,hiç belli olmaz belki onlardan yüzün gülecek canım biliyorum üzülmemek elde degil,ben aşılamada bile olumsuzu alınca üzüldüm ama en azından umutsuz olma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…