Preseed kullananlar

günaydın kızlar, sivastayım, 16sında test yaptık ve negatif...hiç iyi değilim...tüp bebek cok zor ve cetrefilli bir sürecmiş, şimdi tüm emekleri attık çöpe, adet olmayı bekliyorum, hoşçakalın...

Çetrefilli çok üzüldüm canım hayılısı böyleymiş demekki umudunu kaybetme

Kızlar ben bugün tüp bebek tedavisine başladım hayırlısı ile listeden silebilirsiniz beni sonuçlarımı bildiririm size rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah

Kızlar ben bugün tüp bebek tedavisine başladım hayırlısı ile listeden silebilirsiniz beni sonuçlarımı bildiririm size rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah

tedavın hayırlı olsun canım uzun süredirmi cocuk için tedavı görüyordunda şimdi tüp bebege gectın canım

günaydın kızlar, sivastayım, 16sında test yaptık ve negatif...hiç iyi değilim...tüp bebek cok zor ve cetrefilli bir sürecmiş, şimdi tüm emekleri attık çöpe, adet olmayı bekliyorum, hoşçakalın...

canım üüzlme inş.hepimiz birgün bebişlerimize kavusacaz herşeyin hayırlısı olsun herseyde vardır bı hayır sıkma canını sabret nasip kısmet

tedavın hayırlı olsun canım uzun süredirmi cocuk için tedavı görüyordunda şimdi tüp bebege gectın canım

Hayır canım 1 yıllık evliyiz ilk günden beri korunmadık olmadı eşimin sperm değerlerinde düşüklük vardı bendede sorun olmadığı için direkt tüp bebeğe karar verdik bakalım hayırlısı ile sonuçlanır inşallah.

Ayşem çok üzüldüm ama canım üzme kendini, daha senin bebeğin vakti gelmemiş demekki, ümitsizliğe kapılma bak ben çok daha zorlu yollardan geçtim ama ümidimi kesmedim, insan çok üzülüyor, asıl kötü olan bulup da kaybetmek, Allah beterinden korusun ve hayırlısını versin, olacak bir gün buna inan tatlım.

ayşecim hala yoksun,canım merak içindeyim,tekrar arayamıyorumda,sürekli topige giriyorum var mı bi haber diye...canım neolur güçlü ol,ben eminim bigün olacak,bizde kavuşacaz bebeklerimize

kızlar preseed le ilgili bişey sorcam şimdi biz bu ayla 3.ayımız olcak kullanmaya başlayalı aklıma bişey takıldı ben şimdi bunu sıktıktan 8 dk sonra falan ilişkiye giriyoz artı tabi benimde vajinal sıvım ekleniyo ilişkide bizim 30 dk dan uzun sürüyo eşim boşaldıktan sonra vajinamdan bi ton sıvı akıyo bence spermlerde akıp gidiyor şöyle kullanan varmı eşi tam boşalma anında birleşme yaşayıp spermlerini bıraksa sanki daha mantıklı olucak yani çok açık oldu ama aklıma takıldı siz nasıl kullanıyorsunuz?

kızlar preseed le ilgili bişey sorcam şimdi biz bu ayla 3.ayımız olcak kullanmaya başlayalı aklıma bişey takıldı ben şimdi bunu sıktıktan 8 dk sonra falan ilişkiye giriyoz artı tabi benimde vajinal sıvım ekleniyo ilişkide bizim 30 dk dan uzun sürüyo eşim boşaldıktan sonra vajinamdan bi ton sıvı akıyo bence spermlerde akıp gidiyor şöyle kullanan varmı eşi tam boşalma anında birleşme yaşayıp spermlerini bıraksa sanki daha mantıklı olucak yani çok açık oldu ama aklıma takıldı siz nasıl kullanıyorsunuz?
canım spermler hep akıyo zaten,buna takılma bence,preseedi genelde ilişkiden 10 dakika önce kullanılır deniyo ama ben hep ilişkiye girecegim anda kullandım

canım spermler hep akıyo zaten,buna takılma bence,preseedi genelde ilişkiden 10 dakika önce kullanılır deniyo ama ben hep ilişkiye girecegim anda kullandım

evet canımcım ama nasıl biliyormusun nerdeyse bacaklarımdan süzülüyo preseed olduğu belli elliyorum tabi rahim salgısıda var ama çok çok akıyo bence biz ilişkiyi abartıyoz çok uzun tutuyoz orgazım olmak için çünkü orgazım olunca çocuk daha kolay oluyumum ben bu ay bide dediğim gibi yapayım tam boşalcağı anda birleşme olsun bakalım ne olcak CADIARZU sağol canım:)

Hayır canım 1 yıllık evliyiz ilk günden beri korunmadık olmadı eşimin sperm değerlerinde düşüklük vardı bendede sorun olmadığı için direkt tüp bebeğe karar verdik bakalım hayırlısı ile sonuçlanır inşallah.

anladım cnaım tedavın hayırlıs olsun benım eşimde de varıkosel var amelıyta olcak bende pko :KK43: amelıyat bejlıyorum aşılama yaptırcaz bakalıum hayırlsıı olsun bende amelıyat ve aşılama olana kadar kendı bşınma denemek istiyorum

merhaba arkadaşalr
bir şey sormak isriyorum size eşimin sperm analizinde morfoloji 2 çıktı. bunun anlamı nedir kötü mü bu değer bilgi verirseniz sevinirim...

kızlar benim gebeliğim devam etmedi. Düşük oldu maalesef..

yasekasecim üzülme aynı şeyi ben iki ay üstüste yaşadım...kimyasal gebelik diyolar buna..önemli olan hamiş kalabiliyo olman,iyi tarafından bakmakta fayda var tatlım..zamanı gelmemiş demekki...kısmet başka zamana..bilmiyorumkismile

Canım çok üzüldüm ne zaman belli oldu?neden oldu?

Gebeliğimin ilk haftalarında oldu. o yüzden kolay atlattım. son reglime göre 6-7 hafta olmasına rağmen bebek gelişmedi. 4. haftada kaldı! lekelenme ve kanamayla başladı. sonra düştü. tam bi nedeni yok. doktor bebek hastalıklı olabilir dedi. düşecekse zate engellenemezmiş. ama ben kanamayla her renk kan akıntı vb. attım. kistim vardı. gebeliğe engel deildi. et parçasıda düşmüştü kese sonra düştü! bana sanki bebek yerine kist büyüdü gibi geldi. doktor bişi demio! çünkü sebep tam bilinemez ya! bilemiorum belki de düşükle kistler de temizlenmiştir. vardır muhakkah bi hayır. böle de olab,lir mi bilemiorum tabii.. gebelik ilerlemeden atlatmam ii i oldu. geç bi düşük daha zor olurdu.ilk gebeliğimdi ve kistim olmasına rağmen 4. denememde gebe kalmıştım. ama devam etmesi nasip olmadı..

yasekasecim üzülme aynı şeyi ben iki ay üstüste yaşadım...kimyasal gebelik diyolar buna..önemli olan hamiş kalabiliyo olman,iyi tarafından bakmakta fayda var tatlım..zamanı gelmemiş demekki...kısmet başka zamana..bilmiyorumkismile

saol tatlım ya bu kimyasal deildir. kimyasalda daha kese oluşmadan adetle atılıo. düşük bile sayılmayabilio!!! tesadüf erken bi kan testile belli olabilio ya kimyasal. ben de kese vardı. gebeliğin ilk haftalarında kanamayla düştü. zate düşükte de kanama olur!!!

evet tatlım ya öle mi gebe kalabilmek de ii ye işaret tabii. bi sorun olmadı gösterir sanırsam ki ben de pco vardı ve ilk gebeliğimdi 4. denememde gebe kaldım. genelde az olan ihtimallerden olumlusu da olumsuzu da beni buldu!

Mrb arkadaşlar topiğinizin maşallah'ı var.geçmişi okudum hamişiniz bol.bende buraya 1..2 yazayım belki uğur getirir dedim inşallah...dua edin 3 yılımızı bitirdik hala birşey yok.bu ay preseed kullanıyorum rabbim bu ay yüzümüzü güldürsün,isteyen herkesin de...amin.:nazar:

X