Preseed kullananlar

canım benim tüp bebek tedavisinde hiç pürüzlerim cıkmadı hersey gayet yolundaydı 25 tane yumurta topladılar benden doktorlar bile sasırdı yani ama olmadı tutmadı sizin sorununuz neydi acaba bende kullansam bi fayda görürmüyüm herseyi care olarak görüyorum acaba bunla olurmu diye rabbim bize yardım etsin tez zaman da bebişlerimizi kucagımıza verir

amin cnm işallah
bizimde sorunumuz eşimin sayı düşüklüğğü idi oda 2 milyonla 5 milyon arasındaydı varikosel dediler hemen ameliyat oldu eşim değil sayı yükselsin dahada düştü bile 1 sene bekledik sayı 500 bine düştü eyvah spermler bitiyo dedik :))) hemen tüp bebek yaptırdık bu arada benim yumurta rezervim düşükmüş 4 yumurta toplandı 2 tane transfer edilebildi herşey olumluydu rahim çok temiz şansını yükseltiyo felan dediler ama olmadı işte .belkide transfer yapılamayacak kaliteydi ama devam ettiler diye bile düşünüyorum artık allah sorsun .
benim durumumda bu cnm tekrar tüp bebek yapmak hemen mümkün değil üstelik bu hayal kırıklığı ile cesarette edemiyorum .nasılsa tüp bebek yapıcam ozamana kadar her duyduğumu deneyeyim bakarsın kısmet olur diye düşünüyorum.
rabbim herkese hayıslısını nasip etsin işallah...

canım seninle aynı seyleri yasamısız hemen hemen aynı seyleride yapmayı düşünüyoruz benim bide yasım devletin karsılamasına tutmuyodu 23 yasındayım daha maddi acıdanda psikolojik olarakta ben ikincisine hazır deilim rabbim hayırlısını versin hepimiz için inşallah biz 2-3 aydırda esimde değişme varmı yokmu bilmiyoruz iyi veya kötü olusuna bıraktık biraz daha

canım bide bu pre-seedi nerden teğmin edebiliriz acaba bana yardımcı olabilirmisin cok acil bide ücreti ne kadar acaba

selam kızlar
selma,anjeli,tayf nasılsınız?

benim aşılamam dün oldu ama kafam hiç rahat degil,benim yumurtalar 2-3 gün arayla 3 kez çatladı ilk kez geliyo başıma böyle bişey doktorumun ilgisizligi yüzünden malesef,bana dua edin kızlar valla canım çok sıkkın

canım bide bu pre-seedi nerden teğmin edebiliriz acaba bana yardımcı olabilirmisin cok acil bide ücreti ne kadar acaba
canım eby diye bi site var orada 50 civarına satılıyomuş yurt dışı sitesi ,
gg da 78 e satılıyodu en son bide oraya bak,
kendi sitesi var en son 130 tl ye satılıyodu buradan da spariş verebilirsin

allah yardımcın olsun inşallah bi sorun cıkmazda bebeğin olur ben tüp bebek yaptırdım hersey cok güzeldi ama tutmadı rabbim bize bunu uygun görmüş demek ki var bundada bi hayır dedik rabbimize sıgındık rabbim ne zaman verirse biz o zaman alacagız bebeklerimizi kucagımıza ayrıca beni bilgilendirdigin için cok tesekkür ederim

cnm bende alırken çok yere baktım 50-60-70e kadar var hatta testte hediye ediyolar ama kendi sitesinden arayıp en yakınımdaki eczaneye getirtip ordan aldım onlar eczaneleri arayıp oraya gönderiyolar eczaneden satın almış oluyorsun 130 tl ye
zamanında ucuz şeyleri tercih ederek hep zararlı çıktım o yüzden bu sefer resmi sitesinden almak istedim hem konuştum onlarla içim öyle rahat etti cnm.sende yinede bi araştır istersen

:ecrin_bebek:merhaba arkadaslar bende bu ürünü yeni aldım bu ay kullnıcam 7 aydır bekliyorum meleğimi dilerim rabbim bu kremı vesıle kılar ve hayırlısıyla sağlıklı sıhatlı alırım bebişimi kucagıma

inşallah canım allah isteyen herkese versin...

Merhaba güzelleerrrerrrr. Bugün kan tahlili sonucumu öğrendim 849..
gebeyimmmm....
preseedle 2. denememdi. hatta 3. sü için 3 tüp ayırmıştımmm...!!!!:::
bi kere almıştım zate..yani siparişle..
ama normal gebelik denmemem 4. cü denemedii.. desace son iki denemede preseed kullandımmm!!!

sizler de yardımcı olmuştunuz. Allah ne muradınız varsa versin..

hamilelik çok güzel bi duygu.

Rabbim isteyen herkese sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin. Amin.

merhaba,

yurtdışından kendim için preseed + yumurtlama testleri getirtmiştim , kullanacağım ay gerek kalmadan hamile kaldım , isteyen varsa satabilirim.

Kızlar topiğe kimze uğramıyor mu artık? Çıkın ortaya............

love canını sıkma güzelim, kımette varsa senin imkansız demene rağmen oluyor, kendini strese sokma, sakin olman gerek artık, inşallah bebeişin seni daha fazla bekletmez canım, şu mübarek üç ayların hürmetine gelir hemen :)

cetrefilli ayşem nerelersedsin, çok merak ediyorum seni, bir ses ver tatlım yaaaa

selma da işe çıktı yatıyor evde galiba, selmaaaa çık dışarı :)

yasekase canım hayırlı olsun, preseed vesile olmuş, Allah tamamına erdirsin, darısı buradaki tüm arkadaşlarımın başına.

kızlar hepinize selamlar;
beni hatılayabildiniz mi bilmiyorum ama bu topiğin eskilerindenim bende:)))
geçen ay size tüp bebek tedavisine başladığımı haber vermiştim ve nihayet sonucumuzu aldık.ve Rabbime şükürler olsun ki HAMİLEYİİİMM arkadaşlar :)))):teytey:
daha çok yeni inşallah hayırlısıyla Rabbim tamamına erdirir.
ve darısı tüm isteyenlerin ve hayırlısıyla hepinizin başına arkadaşlar:))))
sevgilera.s.

merhaba,

yurtdışından kendim için preseed + yumurtlama testleri getirtmiştim , kullanacağım ay gerek kalmadan hamile kaldım , isteyen varsa satabilirim.

canım ne kadar istiyosun fiyat olarak tebrik ederim bu arada anne oluyomussun allah kucagına almayıda nasip eder inşallah

canım ne kadar istiyosun fiyat olarak tebrik ederim bu arada anne oluyomussun allah kucagına almayıda nasip eder inşallah

teşekkürler darısı başına , 60 tl'ye geliyordu karşılığı yine 60 tl'ye veririm.
İçinde 18 yumurtlama testi de var.Son kullanma tarihi 12/2011

selam kızlar hamile arkadaşları çooooook tebrik ediyorum Allah sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin. Hamiş olmayı bekleyenler olacak Allahın izniyle bol bol dua edin ve umudunuzu yitirmeyin. ben de nerdeyse 2yıldır hamile kalamıyordum ve haziran ayında Rabbim bana preseed kullanmayı nasip etti veeeeeeeeeeeee ilk kullandığım ay hamiş kaldım. 9.haftadayım İnşallah ben de bebişimi sağlıkla kucağıma alırım... lütfen hiiiç stres yapmayın...

tebrikler inşallah rabbim kucagına almayıda nasip eder darısı tüm isteyenlerin basına tabi sıradada bize inşallah sizin olmama sebebi neydi acaba bende preseed kullanmaya karar verdim bu aydan sonra baslıycam inşallah bizede fayda saglar dua edin ne olur hamilelerin duaları kabul olur derler allahım isteyen herkesin basına versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…