Preseed kullananlar

yasekase canım hayırlı olsun, preseed vesile olmuş, Allah tamamına erdirsin, darısı buradaki tüm arkadaşlarımın başına.

Teşekkür ederim tatlım güzel dilekllerin için..

kızlar bugün dr. a gittim ve yumurtan çatlamış dedi. eee ben pressed kullanıcaktım demedim tabii. şimdi kaç gün kullanmalıyım pressedı?????????????

selam kızlar
ben döndüm evime,izinler çabucak bitiyo,şuan beklemedeyim bakalım sonuç ne olacak,pek içime sinmedi olmayacak gibi desemde eminim olumsuzu aldıgımda çok aglıycam neyse hayırlısı artık

yasekase hayırlı olsun olsun canım çok sevindim

miray15 canım bunun pek bi süresi yok bildigim kadarıyla,bugünlerde ilişkiye girdikçe kullan biraz biraz canım inşallah olur

merhaba arkadaşlar birkaç yorum okudum.benim anlamadığım neden bu kadar fiyat farkları var.bir yerde 60 bir yerde 130.hamile kalan arkadaşlar nerden aldılar kullandılar öğrenebilir miyim?yardımcı olursanız sevinirim.

love27 saol canım düzel dileklerin için.

miray15 bence yumurtan çatladısa diğer adet döngünde kullan derim. her ilişki de kullanman şart deil..

selam kızlar
ben döndüm evime,izinler çabucak bitiyo,şuan beklemedeyim bakalım sonuç ne olacak,pek içime sinmedi olmayacak gibi desemde eminim olumsuzu aldıgımda çok aglıycam neyse hayırlısı artık

yasekase hayırlı olsun olsun canım çok sevindim

miray15 canım bunun pek bi süresi yok bildigim kadarıyla,bugünlerde ilişkiye girdikçe kullan biraz biraz canım inşallah olur

özgecim hoşgeldin şekercim..erken karar verme bakalım bekleyip görücez..ayrıca ağlayarak enerjini tüketme bence olacak bu iş..olumunekankayizsmile
bak bana,geçen ay ki düşükten sonra yine hamile kaldım ama bu kezde aynı şey oldu,tekrar düşük yaşadım ama umudumuzu kaybetmeden yola devam edicez napalım...sempatiksalakcinni

tayf mrb canım kan pıhtılaşması testi yaptırdın mı
tekrarlayan düşüklerde dr. istemesi lazım
eğer yaptırmadıysan yaptır canım
tualina nasılsınnnn

özgecim hoşgeldin şekercim..erken karar verme bakalım bekleyip görücez..ayrıca ağlayarak enerjini tüketme bence olacak bu iş..olumunekankayizsmile
bak bana,geçen ay ki düşükten sonra yine hamile kaldım ama bu kezde aynı şey oldu,tekrar düşük yaşadım ama umudumuzu kaybetmeden yola devam edicez napalım...sempatiksalakcinni
tayf canım sen en son düşükten sonra tekrar mı düşük yaşadın? canım ya valla çok üzüldüm ama hamile kalabilmen umut verici gerçekten inşallah en yakın zamanda tekrar hamile kalır ve bebişini hiç kaybetmezsin canım
benimde bel agrılarım başladı canım sıkkın anlıyacagın bazen sanki hiç olmayacak hissine kapılıyorum valla moralim hiç ii degil ama neyapalım sabretmekten başka şansımız yok
ayşeninde transfer olmuş oda gün bekliyo heyecanla inşallah mutlu haberle gelir aramıza

love cnm nasılsın görüşmeyelı asılaman ınsallah tutar cnm melegın ıcındedır umarım:Saruboceq:
sagol canım iyiyim şükür sonuç bekliyorum olumlu olumsuz bian önce belli olsada rahatlasam
sen nasılsın var mı yeni bi gelişme?

Yok cnm bı gelısme bende buay ramazan dıye beklemeye cekıldım preseed kullancam bakalım ınsallah banada vesıle olur
ınsallah sonuc olumlu olur banada ümıt olursun

özgecim ayşeyi aramak istiyorum ama aramaya korkuyorum,tekrar düşük yaptığımı söylemek istemiyorum,biliyosun takıyo kafaya böyle şeyleri...şu sıra olumsuz hiç bişeyden etkilenmemesi lazım..ama çokta merak ediyorum nasıl olduğunu..canım senin kesin sonuç ne zaman belli olacak acaba?

özgecim ayşeyi aramak istiyorum ama aramaya korkuyorum,tekrar düşük yaptığımı söylemek istemiyorum,biliyosun takıyo kafaya böyle şeyleri...şu sıra olumsuz hiç bişeyden etkilenmemesi lazım..ama çokta merak ediyorum nasıl olduğunu..canım senin kesin sonuç ne zaman belli olacak acaba?
tayf canım aşılamamın 9. günü bugün ve kırmızılar gelmeye başladı,aşılamadan 5 gün önce yumurtanın çatladıgını hissetmiştim başka bi doktora giderekte ögrendim ama doktorum ısrarla aşılamayı yaptı belki yanıldım demiştim ama bugün anladım ki yanılmamışım yani benim aşılama hikaye oldu moralim çok bozuk

Kızlar nasılsınız? Tayf canım çok geçmiş olsun ama iki düşü yaşadın kan pıhtılşama ve bağışıklık testlerini yaptır canım hatta genetiği de unutma ben ilk düşükten sonra ne var ne yoksa yaptırmıştım.

Özgecim regl oldun mu acaba devamı gelecek mi bir bak ama yumurtan çatladığı halde ısrarla aşılama yapan doktor sadece sadece para için yapıyordur bunu, ben öyle düşünüyorum, seni nasıl takip etmiş öyle??? Düzgün bir doktor yaok mu canım gidebileceğin, o kadar hormon ilacını boşuna mı yüklendin, yazık günah yaaaa :KK43:

Yeni hamişlerimiz var sanırım, hayırlı olsun, Rabbim tamamına erdirsin.

Kızlar ayşeden haber alan var mı, neler yapıyor, durumu nedir acaba?

Kızlar nasılsınız? Tayf canım çok geçmiş olsun ama iki düşü yaşadın kan pıhtılşama ve bağışıklık testlerini yaptır canım hatta genetiği de unutma ben ilk düşükten sonra ne var ne yoksa yaptırmıştım.

Özgecim regl oldun mu acaba devamı gelecek mi bir bak ama yumurtan çatladığı halde ısrarla aşılama yapan doktor sadece sadece para için yapıyordur bunu, ben öyle düşünüyorum, seni nasıl takip etmiş öyle??? Düzgün bir doktor yaok mu canım gidebileceğin, o kadar hormon ilacını boşuna mı yüklendin, yazık günah yaaaa :KK43:

Yeni hamişlerimiz var sanırım, hayırlı olsun, Rabbim tamamına erdirsin.

Kızlar ayşeden haber alan var mı, neler yapıyor, durumu nedir acaba?
anjeli canım tam bi talihsizlik yaşadım,gittigim sözde iyi bi doktordu,şuan bi doktor yüzü görmek istemiyorum bi süre dinlencem,aşılamamın 9. günü adet oldum,çatlayan yumurtanın üstüne tekrar hormon ignesi vurulmamın etkisiyle 2-3 gün arayla 3 kez çatladı yumurta yani aşılamadan 5 gün önce ilk çatlama oldu,birde aşılamadan sonra çatlama yaşadım çok garip bişey ya kaç gün sürcek bakalım adet,sinerlerm çok bozuk olmamasından degil yaşadıgım şey beni sinirlendiriyo

ayşenin transferi oldu canım şuan beklemede inşallah onun yüzü güler,oda heyecanla sonucunu bekliyo,duarım hep onunla

Özgecim maalesef bu yol uzun, meşakkatli biraz da çileli, sabret inanyorum ki en yakın zamanda bebeğine kavuşacaksın, o an tüm çektiklerin unutulup sıfırlanıyor inan, sadece olacağına inan ve hiçbir zaman ümitsizliğe düşme... Benim sana tavsiyem bundan sonra aşılamayla zaman kaybetme, iyi bir tüp bebek merkezi bulup olaya doğrudan gir, korktuğunu biliyorum ama üzerine gitmen gerek, biraz dinlenip kendini toparla sonra ne yapacağına karar verirsin...İnşallah ayşemin de bu mübarek razman ayı hürmetine bebeği merhaba der annesine, amin.

Merhaba arkadaşlar bizde 3 yıldır uğraşıyoruz bebek için ancak yok gelmiyor...lütfen bu Preseedi nasıl alabileceğim konusunda yardımcı olurmusunuz?ilk sayfalarda kişi isimleri,net adresleri falan çok geçiyor ancak en güvenilir en hızlı olanı istiyorum.adetimin 6.günü ve bu ay kullanmak istiyorum.yardımlarınızı bekliyorum..

merhaba arkadaşlar onca ümitsizlikten sonra tekrar 2. aşılamamı çarşamba akşamı yaptırmış bulunmaktayım.love cım üzülmek yok herzaman iğne olsan dahi aşılama sonra çatlayan yumurtalar oluo.yani belkide geç döllenme olacak nie üzüosun kendini...

X